POZOR: moje skúsenosti s UPS

zcela mimo automobilovou tématiku

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Karl
Aktivista
Příspěvky: 1228
Registrován: 23 led 2006, 16:56
Bydliště: Trenčín

POZOR: moje skúsenosti s UPS

Příspěvek od Karl »

zháňal som pre kamaráta turbo to sa mi aj podarilo zohnať za 2 300kČ takže aby to bolo rýchlejšie tak pošleme to cez UPS behom troch dní turbo aj dorazilo ale chlap z UPS mi volá, že cena za dopravné je 4 734 SK tak hovorím, že to je cena aj za balík a on, že to je cena prepravného :x :x :x tak hovorím, že to nepreberem a on, že tak to poštovné bude museť zaplatiť druhá strana a to som nechcel, robiť druhej strane problémy tak som to nakonec prijal a ešte oni mi pomali nadávali, že čo sa mi nelúby. Na krabici nebolo nič ani aby to bolo urgentne proste bez príplatkov, druhej strane povedali, že poštovné bude niakych cca 600 KČ. Moja Vulgarita dnes nepoznala hraníc proste sú to kokoti. A vrele odporúčam túto skurvenú firmu. To som radšej preto mohol poslať taxíka.
Ešte, že existujú benzíny ináč by boli mechanici bez roboty :) preto mám 911 Turbo :) :DD
Děděk
Přispěvovatel
Příspěvky: 672
Registrován: 23 led 2006, 20:18
Bydliště: Chomutovsko

Re: POZOR: moje skúsenosti s UPS

Příspěvek od Děděk »

Karl píše:zháňal som pre kamaráta turbo to sa mi aj podarilo zohnať za 2 300kČ takže aby to bolo rýchlejšie tak pošleme to cez UPS behom troch dní turbo aj dorazilo ale chlap z UPS mi volá, že cena za dopravné je 4 734 SK tak hovorím, že to je cena aj za balík a on, že to je cena prepravného :x :x :x tak hovorím, že to nepreberem a on, že tak to poštovné bude museť zaplatiť druhá strana a to som nechcel, robiť druhej strane problémy tak som to nakonec prijal a ešte oni mi pomali nadávali, že čo sa mi nelúby. Na krabici nebolo nič ani aby to bolo urgentne proste bez príplatkov, druhej strane povedali, že poštovné bude niakych cca 600 KČ. Moja Vulgarita dnes nepoznala hraníc proste sú to kokoti. A vrele odporúčam túto skurvenú firmu. To som radšej preto mohol poslať taxíka.
:? tak to je vrchol,by mě to asi položilo :x
SHARAN AUY 2002
lt.kubosh
Aktivista
Příspěvky: 2052
Registrován: 23 led 2006, 19:23

Příspěvek od lt.kubosh »

Co na to rict, jsou to kurvy drahy, ale kdyz si odesilatel neumi nechat potvrdit cenu, tak je to jeho chyba. To je duvod proc na posilani do zahranici pouzivam Postu - presnou cenu znam pri podani.

Z toho kalkulatoru vypadly ceny odpovidajici tve castce.
http://wwwapps.ups.com/calTimeCost?loc= ... svl=SubNav
Naposledy upravil(a) lt.kubosh dne 01 zář 2006, 10:04, celkem upraveno 1 x.
Dodge Challenger 6.4 V8
(Proč 6.4? Protože nedělaj 6.5!) :D
Uživatelský avatar
Matrix
Aktivista
Příspěvky: 1478
Registrován: 23 led 2006, 15:19
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Matrix »

Prosím tě a odkud ti to posílali ? z Grónska ? Anebo s tím v letadle dvakrát obletěli zeměkouli a pak teprv jeli k tobě ? To je šílené !!!
Volkswagen Golf Plus, MR12, 2.0 TDI - 103 kW, CFHC, 230.000 km
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

Ne, mohu potvrdit stejne zkusenosti. Kdyz jsem mel posilat jedno turbo na Slovensko, tak to od jedne firmy vychazelo asi na 3tis. (wallbash)
Kdyz si to tak spocitate, tak to by se vyplatilo tam dojet TDIckem.
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
Uživatelský avatar
Karl
Aktivista
Příspěvky: 1228
Registrován: 23 led 2006, 16:56
Bydliště: Trenčín

Příspěvek od Karl »

Forest píše:Ne, mohu potvrdit stejne zkusenosti. Kdyz jsem mel posilat jedno turbo na Slovensko, tak to od jedne firmy vychazelo asi na 3tis. (wallbash)
Kdyz si to tak spocitate, tak to by se vyplatilo tam dojet TDIckem.


Lenže oni v UPS majú asi benzínové 3,0 so spotrebou 30 l :x
Ešte, že existujú benzíny ináč by boli mechanici bez roboty :) preto mám 911 Turbo :) :DD
Uživatelský avatar
Matrix
Aktivista
Příspěvky: 1478
Registrován: 23 led 2006, 15:19
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Matrix »

A na kolik by to asi přišlo, poslat to tam Českou poštou ?
Volkswagen Golf Plus, MR12, 2.0 TDI - 103 kW, CFHC, 230.000 km
Uživatelský avatar
Karl
Aktivista
Příspěvky: 1228
Registrován: 23 led 2006, 16:56
Bydliště: Trenčín

Příspěvek od Karl »

Keď mi André posielava Turbá tak to vychádza tak okolo 600 Sk.
Ešte, že existujú benzíny ináč by boli mechanici bez roboty :) preto mám 911 Turbo :) :DD
Uživatelský avatar
Matrix
Aktivista
Příspěvky: 1478
Registrován: 23 led 2006, 15:19
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Matrix »

A trvalo to nějak enormě dlouho ??? Myslím ta dodací lhůta.
Volkswagen Golf Plus, MR12, 2.0 TDI - 103 kW, CFHC, 230.000 km
zdenace
Aktivista
Příspěvky: 1172
Registrován: 23 led 2006, 22:06
Bydliště: Přerov

Příspěvek od zdenace »

To je síla co tady je vše možné, člověk se pořád učí.
lt.kubosh
Aktivista
Příspěvky: 2052
Registrován: 23 led 2006, 19:23

Příspěvek od lt.kubosh »

Karl píše:
Forest píše:Ne, mohu potvrdit stejne zkusenosti. Kdyz jsem mel posilat jedno turbo na Slovensko, tak to od jedne firmy vychazelo asi na 3tis. (wallbash)
Kdyz si to tak spocitate, tak to by se vyplatilo tam dojet TDIckem.


Lenže oni v UPS majú asi benzínové 3,0 so spotrebou 30 l :x
Mozna by se to vyplatilo, pokud jsi ochotny pracovat (ridit) za nejakych 20Kc na hodinu. Pokud Ti takovahle hodinovka staci, tak mi nech SZ. Urcite te zamestnam.
Dodge Challenger 6.4 V8
(Proč 6.4? Protože nedělaj 6.5!) :D
Odpovědět

Zpět na „Diskuze - MIMO mísu“