Chybové kódy Airbag

diskutujte o diagnostických prostředcích pro různé značky vozidel

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Krky
Přispěvovatel
Příspěvky: 57
Registrován: 11 zář 2006, 07:52

Chybové kódy Airbag

Příspěvek od Krky »

Čau lidi! Můžete mi někdo poradit jakým softem přečíst chyby v Airbagu. Svítí mi na Xantii a nechce se mi letovat všechny konektory pod sedačkama. Nejspíš to bude někde tam....
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5462
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Příspěvek od ROMEK »

a co chces jako letovat?proc ta kontrolka zacala svitit? tukel si niekde alebo zacala sama od seba?ked sa rosvitila s niceho nic skontroluj kruzok pod volantem
Krky
Přispěvovatel
Příspěvky: 57
Registrován: 11 zář 2006, 07:52

Příspěvek od Krky »

Někdy svítí někdy zase ne... to je různý... (abych byl přesnej tak chvíli bliká a potom svítí, ale to je jasný) Mám ještě xsaru a tam mi to dělalo to samý a stačilo vystříhat konektory pod sedačkou spolujezdce a spojit dráty bez konektorů (zřejmě přechoďáky). To samé jsem viděl na saxu... apod.... Ještě zkusím prostříkat ten kroužek pod volantem a uvidím.

To mi ale neřikejte že nikdo nedokáže přečíst chybový kódy airbagů na citroen... peugeot. To je opravdu možný jenom pomocí toho jejich testeru?
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5462
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Příspěvek od ROMEK »

myslim ze to na 90%bude robit ten kruzek na volante bude mjet spatny kontakt myslim ze vystrikat to nebude ono skus to rozebrat a kuknut ci tam nebude nejaka mechanicka chyba kazdopatne bude nekde blby kontakt ked to blikoce
Uživatelský avatar
origoš
Aktivista
Příspěvky: 4148
Registrován: 23 led 2006, 14:21
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od origoš »

V tom "kroužku" je navinutý páskový dvouvodič, který se při otáčení navíjí a odvíjí tak dlouho, až se to někde přeláme. Dá se to sice opravit, ale ne nadlouho.
Benzín patří do letlampy a taky do resistinu

www.mosaznevyrobky.cz
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5462
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Příspěvek od ROMEK »

ale da ja to delal na Honde civic hoooooooooooooodne davno a de to asi zalezi aj na tem jak sa to spravi :)
Uživatelský avatar
origoš
Aktivista
Příspěvky: 4148
Registrován: 23 led 2006, 14:21
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od origoš »

Samozřejmě na tom záleží, záleží i na štěstí, ale takhle důležitý bezpečnostní prvek není doporučeno opravovat.
Benzín patří do letlampy a taky do resistinu

www.mosaznevyrobky.cz
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5462
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Příspěvek od ROMEK »

origoš píše:Samozřejmě na tom záleží, záleží i na štěstí, ale takhle důležitý bezpečnostní prvek není doporučeno opravovat.
s tym suhlasim ale keby ti nahradne dili byli za babku tak sa to neoplati opravovat na nekterych znackach aut su to nehorazne ceny
Krky
Přispěvovatel
Příspěvky: 57
Registrován: 11 zář 2006, 07:52

Příspěvek od Krky »

Je to všechno hezký, ale v tom kroužku to bohužel není. Nejspíš budu muset v citroenu vypláznout 600 za diagnostiku. Už mi to docela deptá... Ale díky za radu... :-)
Odpovědět

Zpět na „Autodiagnostika - Software - Elektro svět“