NIČENÍ PŘÍRODY

zcela mimo automobilovou tématiku

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

lt.kubosh píše:Hmm, tohle je web jednoho meho byvaleho kolegy. Mel hezkou administratorskou praci... Pak odjel na mesic do Indie a s odstupem casu je tohle vysledek.

http://www.zivotvradosti.cz/
"Správně dýcháme do břicha, při nádechu se nám nafukuje břicho. Při nádechu si představujte, že nadechujete lásku, život, léčivou energii a při výdechu vás opouští vše co už nepotřebujete a navracíte to zemi."

...ma pravdu predsedooo! Presne mi to pasuje na situaci, kdy se pokousim usnout po veceri, kdy jsem mel mexicke fazole ...jo jo, v tom pripade neni nad "uvolneni toho presu" (LOL) (LOL) (LOL)

...tam nema byt stresu, ale presu! ...stres pak v tomto pripade proziva jen okoli (noteeth)

(omlouvam se, nejsem takovy hovado, ale nemohl jsem si tak nejak pomoct - rika si to o to (noteeth) )
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
Uživatelský avatar
váha
Aktivista
Příspěvky: 3874
Registrován: 09 bře 2006, 14:34
Bydliště: královehradecký kraj

Příspěvek od váha »

Pěkný pěkný (LOL) neni to ten co byl tenkrát na Nově v pořadu na vlastní oči?TeĎ o prázkách to opakovali...Asi ještě nejel v TDI že kecá takovýhle nesmysly (noteeth)
Escalade EXT 6.2 AWD flexfuel
pumix
Přispěvovatel
Příspěvky: 441
Registrován: 26 led 2006, 19:19
Bydliště: Plzeň

Re: NIČENÍ PŘÍRODY

Příspěvek od pumix »

[quote="www.andelesvetla.cz"]Většina lidí se NESTARÁ o přírodu a jen přijímá HMOTOVÉ OVLÁDACÍ PROGRAMY. quote]
Hele a něměl by ses odstěhovat na Šumavu bez elektriky atd...nejsi náhodou zelenej???
transit 2.5td.sharan 1.9 pd
BigRoman
Nováček
Příspěvky: 13
Registrován: 20 srp 2006, 19:36
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od BigRoman »

Děkuji,že existují i takoví lidé.Po takovém názoru si připadám i já jako génius. (LOL)
Uživatelský avatar
100kurev
Sběrač informací
Příspěvky: 41
Registrován: 26 led 2006, 23:15

Příspěvek od 100kurev »

Bolševik, ten by jim ukázal anděla světla že by jim byla rádiovka malá.
Lepší se zeptat než něco po....
dimec

Příspěvek od dimec »

100kurev píše:Bolševik, ten by jim ukázal anděla světla že by jim byla rádiovka malá.
(noteeth) (noteeth) (rofl) (noteeth)
Uživatelský avatar
origoš
Aktivista
Příspěvky: 4148
Registrován: 23 led 2006, 14:21
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od origoš »

To jo. Ten by je zatrh jako Jehovisty.
Benzín patří do letlampy a taky do resistinu

www.mosaznevyrobky.cz
Uživatelský avatar
martex
Přispěvovatel
Příspěvky: 387
Registrován: 23 led 2006, 19:02
Bydliště: PRAHA

Příspěvek od martex »

kdepak.. tohle je ta správná parta . nejdřív převtělení potom otevři své srdce přátelům z galexie a ve finále tě pumpnou o barák. :D :D
MARTEX ALH upgrade ASV + special switcher ECU 115/157PS - zlatá kára
BXE paštika
powered by CHF
Odpovědět

Zpět na „Diskuze - MIMO mísu“