Ekologická nafta - MEŘO

..jak jezdit na Slunečnicový, Řepkový, Olivový a podobné oleje ... a nebo, jestli někdo ještě jezdí na naftu, tak o naftě :-) či bionaftě

Moderátoři: šulda, radluk, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

hodonín taky 22.9O miloš
truck
Přispěvovatel
Příspěvky: 222
Registrován: 01 kvě 2006, 20:06

Příspěvek od truck »

slovacek.milos píše:hodonín taky 22.9O miloš
Tak tu ekologickou máte zase všude za 20,90 Kč :D to je strop níž to nepůjde. ;)
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

truck píše:
slovacek.milos píše:hodonín taky 22.9O miloš
Tak tu ekologickou máte zase všude za 20,90 Kč :D to je strop níž to nepůjde. ;)
no dneska jsem jel kolem a 2O.9O jsem neviděl asi pujdu k očnímu miloš
truck
Přispěvovatel
Příspěvky: 222
Registrován: 01 kvě 2006, 20:06

Příspěvek od truck »

slovacek.milos píše:
truck píše:
slovacek.milos píše:hodonín taky 22.9O miloš
Tak tu ekologickou máte zase všude za 20,90 Kč :D to je strop níž to nepůjde. ;)
no dneska jsem jel kolem a 2O.9O jsem neviděl asi pujdu k očnímu miloš

Ekologická není nikde na totemu vystavena, (noteeth) musíš otevřít ústa. (wallbash) To zíráš na cenu bioetanolu. Pozor na auta před sebou. (LOL)
malcum
Sběrač informací
Příspěvky: 37
Registrován: 06 dub 2010, 21:37

Příspěvek od malcum »

Ja teda vidam krome klasiky na totemech E85, Ekolog. naftu a smesnou naftu...
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

truck píše:
slovacek.milos píše:
truck píše: Tak tu ekologickou máte zase všude za 20,90 Kč :D to je strop níž to nepůjde. ;)
no dneska jsem jel kolem a 2O.9O jsem neviděl asi pujdu k očnímu miloš

Ekologická není nikde na totemu vystavena, (noteeth) musíš otevřít ústa. (wallbash) To zíráš na cenu bioetanolu. Pozor na auta před sebou. (LOL)
vcelku nechápu co to píšeš přijedu unicorn hodonín pátek a na totemu je ekolobická nafta 22.9O hubu neotvírám aby mi do ni nenapršelo a co bioetanol na dieselpower fuj tajbl teda miloš
Uživatelský avatar
Jammal
Přispěvovatel
Příspěvky: 231
Registrován: 09 úno 2010, 11:46
Bydliště: Zlín

Příspěvek od Jammal »

Chlapi, natankoval jsem do Seatu Toledo 1,9 TD a následně i do Passatu AFN 1,9 TDi Bio z Unikornky a na obou mi to rozpustilo přepadové hadičky. Sice už byly staršího data, ale u obou to udělalo po natankování tohoto zázraku. Je to mozné, nebo je to opravdu jen sakra velká náhoda ?
Uživatelský avatar
radluk
Aktivista
Příspěvky: 1672
Registrován: 06 čer 2006, 22:38
Bydliště: Uherske Hradiste

Příspěvek od radluk »

Jammal
Pokud myslis tu ekologickou, coz by melo byt ciste MERO, tak je to velmi pravdepodobne. MERO muze nektere pryze, ci podobne materialy prakticky zlikvidovat... Takze to nahoda neni.
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

stane se to, od roku 2OOO mají být v koncernu montovány hadičky odolné proti metylesteru, hadičky se dají koupit gumex strážnice, mají modrý pruh, přepadové mají i teflonové,


požadavek je odolnost proti metylesteru miloš
Uživatelský avatar
Jammal
Přispěvovatel
Příspěvky: 231
Registrován: 09 úno 2010, 11:46
Bydliště: Zlín

Příspěvek od Jammal »

slovacek.milos píše:stane se to, od roku 2OOO mají být v koncernu montovány hadičky odolné proti metylesteru, hadičky se dají koupit gumex strážnice, mají modrý pruh, přepadové mají i teflonové,


požadavek je odolnost proti metylesteru miloš
A které všechny hadice je teda potřeba vyměnit? Nerad bych aby mi od někud začala chcát nafta :( To jako všichni kdo na tohle jezdí mění hadice ?
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

když píšeš že bys nerad aby ti tekla nafta tak si všechny hadice vyměn a máš pokoj a dál to neřeš, hadice musí být odolné proti metylesteru, a ve čterce je to problém ty jsou snad jenom teflonové miloš
Uživatelský avatar
Jammal
Přispěvovatel
Příspěvky: 231
Registrován: 09 úno 2010, 11:46
Bydliště: Zlín

Příspěvek od Jammal »

slovacek.milos píše:když píšeš že bys nerad aby ti tekla nafta tak si všechny hadice vyměn a máš pokoj a dál to neřeš, hadice musí být odolné proti metylesteru, a ve čterce je to problém ty jsou snad jenom teflonové miloš
Pašíka mám B5, tam by to právě už mělo být odolné podle toho co píšou, tak mě to docela překvapilo :?
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

Jammal píše:
slovacek.milos píše:když píšeš že bys nerad aby ti tekla nafta tak si všechny hadice vyměn a máš pokoj a dál to neřeš, hadice musí být odolné proti metylesteru, a ve čterce je to problém ty jsou snad jenom teflonové miloš
Pašíka mám B5, tam by to právě už mělo být odolné podle toho co píšou, tak mě to docela překvapilo :?
hadička za padesát korun tě překvapí :? přijdou horší časy miloš
sikin1987
Aktivista
Příspěvky: 2686
Registrován: 14 kvě 2009, 16:35

Příspěvek od sikin1987 »

Nevite jestli to muze neoc udleat z hadicema na JTD motoru? nemam poneti z jakeho matrosu to je,ale udajne na bionaftu nekolik lidi s JTD jezdi uz 2 roky a bez problemu. Chci bionaftu redit 1ku3 s naftou mam obavy to tam tankovat plnou te srajdy.
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

[quote="sikin1987"]Nevite jestli to muze neoc udleat z hadicema na JTD motoru? nemam poneti z jakeho matrosu to je,ale udajne na bionaftu nekolik lidi s JTD jezdi uz 2 roky a bez problemu. Chci bionaftu redit 1ku3 s naftou mam obavy to tam tankovat plnou te srajdy.[/quote


pokud máš obavy tankovat srajdu tak ji netankuj, nebo podle obavy si navrhni řední naftou to je jen v tobě miloš ;)
Odpovědět

Zpět na „Jak se jezdí na rostlinu, nebo i na naftu“