Vozíte DIESELPOWER na autě??????

Před přispíváním si projděte tuto kategorii!!
Diskuze o tech. problémech fóra, problémech s uživateli, oznámení atd.. Není o autech.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
thejackal
Přispěvovatel
Příspěvky: 430
Registrován: 26 kvě 2006, 21:23
Bydliště: Chomutov

Vozíte DIESELPOWER na autě??????

Příspěvek od thejackal »

Včera mi kamarád říkal, že měl na autě samolepku DIESELPOWER race enegeneering a že se někomu nelíbilo, že když nemá úpravu na autě, tak by neměl tu samolepku vozit..... Co si o tom myslí team DIESELPOWER??????
Je lepší smrdět naftou, než korunou!!!!
Uživatelský avatar
subz3ro_tdi
Aktivista
Příspěvky: 3307
Registrován: 18 zář 2007, 08:17
Bydliště: Žilina

Příspěvek od subz3ro_tdi »

Tak toto je tazka otazka.. som zvedavy co na to chalani povedia (LOL)
Asi zalezi na akom aute..... na jednej strane kazda reklama je dobra, na druhej pokial niekto vie wo-co-go a auto moc-ne-go tak to nemusi zanechat dobry dojem :P
Octavia Combi 1.9TDI
Audi A2 1.4TDI
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.
Uživatelský avatar
TDI tech
Aktivista
Příspěvky: 10231
Registrován: 16 říj 2007, 23:18

Příspěvek od TDI tech »

Zober to tak, aj auta WRC a monoposty F1 maju po sebe nalepene kadeco a tiez to vobec nepouzivaju.
Uživatelský avatar
subz3ro_tdi
Aktivista
Příspěvky: 3307
Registrován: 18 zář 2007, 08:17
Bydliště: Žilina

Příspěvek od subz3ro_tdi »

@Jozef: TO nie je tak celkom tento pripad.... uz ked pouzivas analogiu s pretekarskymi autami, zober si ze by Ferrari malo na cumaku nalepku SHELL a jazdilo na CASTROL alebo povedzme Divinol (rofl)
Keby DP nerobilo primarne upravy aut tak by to bola akurat reklama zadarmo, takto tam je stale riziko pospinenia dobreho mena firmy (pretoze je dotknuty predmet jej obchodnej cinnosti - uprava aut), ale sam som zvedavy ako sa ku tomu vyjadria :-D
Octavia Combi 1.9TDI
Audi A2 1.4TDI
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.
Uživatelský avatar
reesha
Site Admin
Příspěvky: 1235
Registrován: 20 led 2006, 12:15
Bydliště: Czech republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od reesha »

Myslím, že si každý může dát na auto co chce, ať se to líbí nebo nelíbí někomu jinému..

Tato odpověď by měla stačit..

Jinak, pokud se ptáte na můj názor, kdo by tyto samolepky měl nebo neměl mít na autě. Samozřejmě že nejsem zrovna nejšťastnější, když vidím samolepky na autě, které nám dělá ostudu.
Obrázek Obrázek

Prohlížeč logů LogView stahujte tady

PS: Hledáme (ne)mechanika, viz odkaz s popisem
Uživatelský avatar
TDI tech
Aktivista
Příspěvky: 10231
Registrován: 16 říj 2007, 23:18

Příspěvek od TDI tech »

subz3ro_tdi píše:@Jozef: TO nie je tak celkom tento pripad.... uz ked pouzivas analogiu s pretekarskymi autami, zober si ze by Ferrari malo na cumaku nalepku SHELL a jazdilo na CASTROL alebo povedzme Divinol (rofl)
Keby DP nerobilo primarne upravy aut tak by to bola akurat reklama zadarmo, takto tam je stale riziko pospinenia dobreho mena firmy (pretoze je dotknuty predmet jej obchodnej cinnosti - uprava aut), ale sam som zvedavy ako sa ku tomu vyjadria :-D
Oni si prilepia na auto to co im zaplatia. Teraz som si uvedomil ze pretekarske auta su onalepkovane koly platenej reklame. U civilnych je to, tak ze propaguju danu firmu/produkt zadarmo s vynimkou reklamnych vozidiel (napr. RedBull a pod.). Takze z pohladu dotknutej firmy/produktu je to len vyhoda.
Uživatelský avatar
thejackal
Přispěvovatel
Příspěvky: 430
Registrován: 26 kvě 2006, 21:23
Bydliště: Chomutov

bnbnb

Příspěvek od thejackal »

reesha píše:Myslím, že si každý může dát na auto co chce, ať se to líbí nebo nelíbí někomu jinému..

Tato odpověď by měla stačit..

Jinak, pokud se ptáte na můj názor, kdo by tyto samolepky měl nebo neměl mít na autě. Samozřejmě že nejsem zrovna nejšťastnější, když vidím samolepky na autě, které nám dělá ostudu.

Jsem autorem tohoto vlákna a myslím si že je přeci úplně jedno kdo vozí logo firmy. Pro mne by to byl prostě fanoušek a přeci bez fanoušků by nebylo toto fórum..........
Je lepší smrdět naftou, než korunou!!!!
Uživatelský avatar
TDI tech
Aktivista
Příspěvky: 10231
Registrován: 16 říj 2007, 23:18

Příspěvek od TDI tech »

No hej, ale Reesa ma pravdu vtom, ze ked by si videl svoju reklamu na "ciganskom zigulaku", tiez by si moc nadseny nebol (crazy)
Uživatelský avatar
reesha
Site Admin
Příspěvky: 1235
Registrován: 20 led 2006, 12:15
Bydliště: Czech republic
Kontaktovat uživatele:

Re: bnbnb

Příspěvek od reesha »

thejackal píše:
reesha píše:Myslím, že si každý může dát na auto co chce, ať se to líbí nebo nelíbí někomu jinému..

Tato odpověď by měla stačit..

Jinak, pokud se ptáte na můj názor, kdo by tyto samolepky měl nebo neměl mít na autě. Samozřejmě že nejsem zrovna nejšťastnější, když vidím samolepky na autě, které nám dělá ostudu.

Jsem autorem tohoto vlákna a myslím si že je přeci úplně jedno kdo vozí logo firmy. Pro mne by to byl prostě fanoušek a přeci bez fanoušků by nebylo toto fórum..........
Však jsem nic jiného nenapsal.

Jen si dokážu představit případy, kdy je to pro mě trochu nepříjemné, a určitě nejde o žigula. Jsou zde jiné zásadnější aspekty.
Obrázek Obrázek

Prohlížeč logů LogView stahujte tady

PS: Hledáme (ne)mechanika, viz odkaz s popisem
Uživatelský avatar
Ladas
Aktivista
Příspěvky: 34705
Registrován: 28 led 2008, 00:30
Odpovědi: 1
Bydliště: Praha

Příspěvek od Ladas »

Decentnost a zdravý rozum je v tomto případě je na místě a ne mít polepený dveře nebo kufr jak nějakej cestovatel z dob krále klacka :roll:
Oct ALH 66Kw-4??Nm 1??PS
klika,písty,ojnice,saní ARL včetně IC,vedení 60mm,turbo Hybrid-Oleg,trysky PP764+11mm hlava DPF ON
SW Dieselpower
jednohmota+HDS57+VR6 přítlačák,převodovka GGU,brzdy CupraR 323mm př. 288x22mm zad. CO JEDE MUSi BRZDIT!
Ferenzzo
Přispěvovatel
Příspěvky: 656
Registrován: 30 lis 2009, 13:21

Příspěvek od Ferenzzo »

já si nechám si udělat logo dieselpower jako sluneční clonu
VW Caddy life 1,9 TDI ... 77 kW (ve vývinu)
Audi TT 1,8T ...153 kW odbrždeno (prodáno)
Opel Astra 1,7TD ...předěláno na mechaniku...pracant do vinohradu :))
Uživatelský avatar
P.TAZZ
Aktivista
Příspěvky: 1224
Registrován: 06 bře 2006, 17:16
Bydliště: Kladensko

Příspěvek od P.TAZZ »

A když si dam pouze decentní samolepku na zadní dveře svého prasáčka?!
Je sice trochu škráblej na blatníku,ale já ho opravím až bude čas. (noteeth)
Žeru krávy, chráním jetel.
Passat Variant TDI 81KW AFN
Opel Astra 1.6 CDTi 100KW
SKYPE- ptazz1
Uživatelský avatar
Warlockvw
Přispěvovatel
Příspěvky: 250
Registrován: 10 bře 2009, 20:03
Bydliště: Slovakia,okolie Nové Mesto n/V

Příspěvek od Warlockvw »

Planujem zakupit trysky 764,potom mam pravo mat na mojom Pašíkovi mat samolepku Dieselpower??? ;) :D :D :D bez ostudy :-) ?
Profesionálne zváranie TIG-AC/DC,opravy zváraním auto-moto dielov-ocel,nerez,hliník.Zákazková kovovýroba

Škoda Octavia Combi 1,9 TDI 4x4,74 kW,ATD,6-ti kvalt-repas prevodovky od p.Ivan Sixta
Uživatelský avatar
Dukes
Site Admin
Příspěvky: 1132
Registrován: 22 led 2006, 23:16
Bydliště: Praha city

Příspěvek od Dukes »

Warlockvw píše:Planujem zakupit trysky 764,potom mam pravo mat na mojom Pašíkovi mat samolepku Dieselpower??? ;) :D :D :D bez ostudy :-) ?
Určitě. Až budeš objednávat, tak napiš, že chceš zdarma přiložit samolepku Dieselpower. :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Dukes
Site Admin
Příspěvky: 1132
Registrován: 22 led 2006, 23:16
Bydliště: Praha city

Příspěvek od Dukes »

Warlockvw píše:Planujem zakupit trysky 764,potom mam pravo mat na mojom Pašíkovi mat samolepku Dieselpower??? ;) :D :D :D bez ostudy :-) ?
Určitě. Až budeš objednávat, tak napiš, že chceš zdarma přiložit samolepku Dieselpower. :)
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Pravidla, oznámení a časté dotazy/problémy“