Oprava váhy vzuchu BOSH (do 100 CZK)

Noví uživatelé prostudovat jako první! Vytvořený souhrn témat na často probírané dotazy.
Téma mohou zakládat jen moderátoři - pokud máte nápad, kontaktujte Reeshu, nebo Dukese

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Uživatelský avatar
live69
Aktivista
Příspěvky: 2437
Registrován: 11 říj 2008, 11:01
Bydliště: Tábor

Příspěvek od live69 »

miraspetrowski píše:
Zlatuška Eduard píše:Tak je to blbost -5mm vrták a je to taky.Pekné hovnisko.Váhu jsem namontoval s tou dírou a nic,je mrtvá. (wallbash)
CHtěl jsem poslat obrázek té provrtané váhy,ale fakt nevím jak ho sem dostat,tak možná příště.
o vrtání už tu bylo mnoho napsáno, ja kdysi taky vrtal, jelo to o malinko líp,ale kolem 2 000 ot. to škubalo a to jsou otáčky nejvíce používané u dieselů a druhá věc,váha se dá repasovat,a když ji pak někam pošlu s dírou,tak mi ji obratem vrátěj, hlavně když je to výměnou za repas+doplatek,nemám z toho vrtání po své zkušenosti nějak zvláštní pocit výhry,jen 1 ks váhy na vyhazov :?
tak pokud je mrtvá uplně tak ti náká 5mm fak nepomuže ale mě třeba už dávala mín a takhle zase good ..............
OI TDI PD 4x4 COMBI, 312/260, TT, VB,PP 1043,FMIC,HDS,FMH ,HP-sporting,17 SPIDER,D5WSC-TP5, 193/421 PRODÁNO :-)
T5 TRANSPORTER 1,9PD,
CBR 1000RR
ZAJÍMÁM SE O BUDOUCNOST, PROTOŽE V NÍ HODLÁM STRÁVIT ZBYTEK ŽIVOTA.
Uživatelský avatar
DEEJAYvenca
Přispěvovatel
Příspěvky: 68
Registrován: 01 led 2007, 21:01
Bydliště: Nedaleko ČK

Příspěvek od DEEJAYvenca »

Já vyvrtal 1 mm díru a průběh se zlepšil. :)
Audi A4 2.5TDI Quattro AKE
Uživatelský avatar
coffin
Přispěvovatel
Příspěvky: 93
Registrován: 08 kvě 2011, 13:00
Bydliště: U Olomouce

Příspěvek od coffin »

Tak jsem vyštrachal starou ( mrtvou váhu ) a skusil jí navrtat ale žádnej efekt to nepřineslo. Asi byla fakt úplně mrtvá.
Fabia 1,9 TDI 74 Kw Sport edition+ CHIP (101 Kw)
Odpovědět

Zpět na „FAQ - časté dotazy - řešení, postupy“