Prekérka

zcela mimo automobilovou tématiku

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Děděk
Přispěvovatel
Příspěvky: 672
Registrován: 23 led 2006, 20:18
Bydliště: Chomutovsko

Prekérka

Příspěvek od Děděk »

Trochu zvláštní problém-byl jsem na dopraváku a tam jsem zjistil,že je na mně psaný auto,který jsem v 98 roce prodal.Je to fiat 127.Nabořil jsem ho a pak prodal i s papírama chlapíkovi od nás z vesnice s tím,že to nějak přepíšeme.Pak jsem šel na vojnu a nějak na to zapomněl....A teď-auto neexistuje,značky nejsou a papíry taky žádný.Prostě po autě ani památka,jen ta registrace na mé jméno.Nevíte někdo,jak se toho zbavit????Díky. :? :? :?
SHARAN AUY 2002
Uživatelský avatar
scream
Přispěvovatel
Příspěvky: 772
Registrován: 23 led 2006, 15:14

Příspěvek od scream »

no tak to je docela prekerka a tys ho neodhlasil, nebo to na sebe nedohlasil novej majitel?
Děděk
Přispěvovatel
Příspěvky: 672
Registrován: 23 led 2006, 20:18
Bydliště: Chomutovsko

Příspěvek od Děděk »

Já mu dal plnou moc k odhlášení,ale on to neprovedl :x,teď už není fakt vůbec nic.Jen fakt,že je to psaný na mně.
SHARAN AUY 2002
serviceMan
Přispěvovatel
Příspěvky: 471
Registrován: 23 led 2006, 22:44
Bydliště: Mladoboleslavsko...

Příspěvek od serviceMan »

Tak tam dojdi a napiš jako majitel čestné prohlášení, že vozidlo, ani žádné doklady ani reg.značky neexistujou a vozidlo jdeš vyřadit z evidence.
Nevím jak teď, ale já jsem takto rušil před dvěma lety trabanta registrovaného v roce 93...
Podobnej případ prodeje... (noteeth)
Děděk
Přispěvovatel
Příspěvky: 672
Registrován: 23 led 2006, 20:18
Bydliště: Chomutovsko

Příspěvek od Děděk »

Díky,zkusím to :)
SHARAN AUY 2002
Uživatelský avatar
scream
Přispěvovatel
Příspěvky: 772
Registrován: 23 led 2006, 15:14

Příspěvek od scream »

to asi neprojde mam ten pocit. myslim, že k tomu musí bejt doklad o ekologicky likvidaci. ale zkusit to muzes. dej vedet.
PS: to bud rad, ze s tim nekoho neprejel, zajimalo by me jak je to s pojistkou...
Děděk
Přispěvovatel
Příspěvky: 672
Registrován: 23 led 2006, 20:18
Bydliště: Chomutovsko

Příspěvek od Děděk »

Ta pojistka mě taky festově deptá,doufám,že jí budu doplácet :( .Nad tou likvidací jsem také přemýšlel.Známý nikde na úřadě nemám,tak to bude zajímavý.Dám vědět,jak jsem pochodil.
SHARAN AUY 2002
Bóďa
Aktivista
Příspěvky: 2633
Registrován: 23 led 2006, 07:43
Bydliště: Praha

Příspěvek od Bóďa »

Nejekologičtější likvidace je něčeho, co vůbec neexistuje. :D
Tak vážně: Já bych šel po tom týpkovi, co si mu to prodal. Máš alespoň smlouvu o prodeji?
MORE POWER?
DIESELPOWER!
Touran 2.0TDI Freestyle Dieselpowe®
Děděk
Přispěvovatel
Příspěvky: 672
Registrován: 23 led 2006, 20:18
Bydliště: Chomutovsko

Příspěvek od Děděk »

Právě,že nemám ani tu,prostě neexistuje jedinný lejstro a jedinný plech.Je jen zápis na DI.Prostě prekérka. :x :x :x
SHARAN AUY 2002
Uživatelský avatar
100kurev
Sběrač informací
Příspěvky: 41
Registrován: 26 led 2006, 23:15

Příspěvek od 100kurev »

Se jdi zeptat, jak jsi tam v tom 98 volal, že to někdo ukrad, jestli už to našli, nebo co stim bude, že to nechceš mít furt na sebe.
Lepší se zeptat než něco po....
kartmen
Přispěvovatel
Příspěvky: 189
Registrován: 24 led 2006, 06:45
Bydliště: sever Čech

Příspěvek od kartmen »

Děděk píše:Ta pojistka mě taky festově deptá,doufám,že jí budu doplácet :( .Nad tou likvidací jsem také přemýšlel.Známý nikde na úřadě nemám,tak to bude zajímavý.Dám vědět,jak jsem pochodil.
Kdyby záleželo jenom na tý likvidaci, tak to se dá určitě koupit(jako téměř všechno), ale stejně si myslim, že název tématu vyjadřuje přesně situaci ve který seš.
nemám žádné auto na naftu
Alex
Přispěvovatel
Příspěvky: 740
Registrován: 23 led 2006, 23:43
Bydliště: Martin

Příspěvek od Alex »

Podobný problém, ale so SIMSONom! :) Pár rokov dozadu, takže žiadne potvrdenie o likvidácii nebolo treba. Napísať čestné prehlásenie, že si stratil všetky papiere od auta, alebo ti boli odcudzené. To isté s ŠPZ. - napr, pár dní predtým si niekde išiel a stratil si obe ŠPZ :) No a potvrdenie o likvidácii si kúpiš. Neviem ako u vás, ale u nás to dakedy tak šlo - fľaška vybaví všetko. :) S poistkou je však problém... Hm, ja viem, asi to tak nepôjde, vtedy šlo len o Simsona a nikto nerobil problémy...
Uživatelský avatar
Tomas-Oaza
Přispěvovatel
Příspěvky: 420
Registrován: 24 led 2006, 12:28
Bydliště: Nikol-City

Příspěvek od Tomas-Oaza »

loni slo jeste ze si na urade rekl za auto uz bylo zlikvidovany pred datem ucinosti toho zakona o likvidaci a normalne to zrusily.kamos mel ten samej problem a vzpomeli si na nej z pojistovny,dali to do spravniho rizeni a platil pokutu 5 tis za to ze nemel pojistku a auto nebylo vyrazeny.nejak to sel resit a ukecali je na symbolickou pokutu 1000 kc,-
Lancia Kappa 2,4 TDS
Renault Master
Iveco daily 2,3
Děděk
Přispěvovatel
Příspěvky: 672
Registrován: 23 led 2006, 20:18
Bydliště: Chomutovsko

Příspěvek od Děděk »

Tak hotovo :D ,zašel jsem na policii,tam jsme to napsali skoro po pravdě,že prostě auto po bouračce odstaveno a postupem času došlo ke ztrátě TP a SPZ a k likvidaci,pochopitelně před datem účinnosti zákona o ekologické likvidaci.Chlapík co měl toho fiata po mně je jinak celkem solidní,tak jsem mu hold uvěřil,že papíry fakt jen nemůže najít,že to nikomu neprodal ani s tím neproběhlo žádné šméčko.O autě vím,že bylo sešrotovaný.Tak s tím jakoby prohlášením jsem šel na DI,ale tam mi nevěřili,tak chtěli ještě záznam o té dopravní nehodě z r.98.Tak jsem se vrátil na policii a nechal si vyhledat ten záznam.Podrobný zápis byl již skartován tak někde našli jen nějaký opravdu stručný záznam,tak mi k němu ještě napsali jakési potvrzení,že jsem jako fakt boural.Pak už nebyl problém to zrušit.Pojistku nepotřebovali a jakštakš uvěřili té likvidaci před platností toho zákona s tím,že jim tam chodí každou chvíli kdejaký róm,co chce taky zrušit už DÁVNO zlikvidované auto.UF UF UF.
SHARAN AUY 2002
serviceMan
Přispěvovatel
Příspěvky: 471
Registrován: 23 led 2006, 22:44
Bydliště: Mladoboleslavsko...

Příspěvek od serviceMan »

No, a je to. Šikula...
Odpovědět

Zpět na „Diskuze - MIMO mísu“