Kdo by dokázal toto postavit

akce a srazy dieselpoweráků

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Uživatelský avatar
matus
Přispěvovatel
Příspěvky: 555
Registrován: 22 čer 2007, 13:15

Příspěvek od matus »

Milik607 píše:tak já ted prvně řeším možnosti,abych vůbec věděl jak to jde či nejde atd...teprve se do všeho dostávám a dřív jsem si myslel že je to jednodužší, ale pan Král mi trošku ve všem udělal jasno za což mu děkuju. Já si totiž do dnešní doby myslel,že když si nechám udělat rám od renomovaný firmy nebo od někoho kdo na to dá certifikát,že to dostanu přes stk a do papírů ale ono je to všechno úplně obráceně.....je to u nás všechno na hovno....
a co tak motokary skusal si to niekedy ?!?
tam nikde by mal kazdy zavodnik zacinat dost si tam vyskusas ale aj naucis
(hm)
Milik607
Přispěvovatel
Příspěvky: 428
Registrován: 03 úno 2009, 19:07
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od Milik607 »

na motokary jezdim dost casto,driv jsem jednu mel 125ccm bylo to fajn´,ale je to tez dost drahy a hlavne na treninky bych jezdil dost daleko
KamilGTTDI
Přispěvovatel
Příspěvky: 242
Registrován: 03 kvě 2007, 21:21
Bydliště: Nekde na Vysocine

Příspěvek od KamilGTTDI »

Milik607 píše:na motokary jezdim dost casto,driv jsem jednu mel 125ccm bylo to fajn´,ale je to tez dost drahy a hlavne na treninky bych jezdil dost daleko
o stavbe zavodnich aut bych ti mohl vypravet.....stavim dve a proinvestovano zatim moooc.....slusnej novej superb by za to byl.....
Skoda Octavia KIT CAR - ve vystavbe
Skoda Octavia WRCo - do jara bude
Uživatelský avatar
peeeetr
Aktivista
Příspěvky: 1289
Registrován: 27 zář 2011, 09:40
Bydliště: Severní Čechy

Příspěvek od peeeetr »

Milik607 píše:na motokary jezdim dost casto,driv jsem jednu mel 125ccm bylo to fajn´,ale je to tez dost drahy a hlavne na treninky bych jezdil dost daleko
jestli Ti je motokára drahá na servis, tak myslíš že takové auto bude levnější?

Já stejně myslim, že si z nás děláš prdel a směješ se za klávesnicí (LOL)
Seat Leon 1.9TDI 100kw - Ukradeno
Audi A4 - FB S764, EGR & KAT OFF, 288 brzdy, jednohmota HDS, FK -40mm, 17" alu, celopolep silver-grey matt
Aktual : Seat Toledo 1.9tdi ASV - zatim jen zakl servis a 17ky :)
gerii
Přispěvovatel
Příspěvky: 247
Registrován: 04 úno 2009, 21:45

Příspěvek od gerii »

pokud chces napíšu ti zhruba rozpočet na lencra nebo nějakýho kita a veř mě že te to přejde.
Odpovědět

Zpět na „Akce/Srazy“