Skoda Yeti 2.0TDI CR 110kW

Jakékoliv dotazy týkající se problémů, údržby vozů koncernu VW. Týká se jen VW/Audi/Škoda/Seat

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Crouxe
Přispěvovatel
Příspěvky: 83
Registrován: 13 dub 2012, 16:47
Bydliště: Trnava (SR)

Skoda Yeti 2.0TDI CR 110kW

Příspěvek od Crouxe »

Nazdar hosi,

musim sa s Vami poradit s mojim problemom rano, pretoze mi to nedalo spat. Ako zvycajne som isiel z nocnej ale mal som mojej zeny auto. Ako naschval pocas jazdy mi zhasol motor a auto som musel odstavit na krajnicu...samozrejme nudzovy rezim naskocil a zacala mi svietit kontrolka riadiacej jednotky motora. Nakoniec ma musel dotiahnut kamarat domov. Ja uz fakt neviem, co sa s tymi autami deje. Najprv mi blbol Superb2, ked som predal, tak zacal robit problemy Yeti. Tusim predam vsetky auta a budem chodit na bicykli :D nakoniec sa mi este bicykel pokazi tusim :D
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32868
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

asi byciklovat je ti treba, zavolej třeba sem http://www.google.cz/url?sa=t&rct=j&q=& ... 9294,d.bGQ

napíchnou auto diiagnostikou a zjistí cco tomu je

zda auto pojede zjistíš na netu jedině zde http://www.google.cz/url?sa=t&rct=j&q=& ... 9294,d.bGQ
;)
Crouxe
Přispěvovatel
Příspěvky: 83
Registrován: 13 dub 2012, 16:47
Bydliště: Trnava (SR)

Příspěvek od Crouxe »

Praveze diagnostika neukazala ziadnu chybu. Necham auto odtiahnut do servisu a uvidim, co mi tam povedia.
Octavia RS --> Audi A4
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32868
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

pokud se ti rožla kontrolka motoru jak píšeš tak v některé řj musí být uložena závada, a pokud ti to nestartuje a diagnostika nezjistila žádnou chybu tak to není diagnostika

diagnostika je soubor činností za účelem zjistění závady ;)
salem
Sběrač informací
Příspěvky: 27
Registrován: 11 pro 2013, 10:43

Příspěvek od salem »

No to si musel dobre skoro rano vstat a jedovat sa s autom hned po nocnej :D
anydraj
Aktivista
Příspěvky: 1409
Registrován: 27 črc 2006, 07:05
Bydliště: Island

Příspěvek od anydraj »

Nemas prazdnou nadrz :) ?
salem
Sběrač informací
Příspěvky: 27
Registrován: 11 pro 2013, 10:43

Příspěvek od salem »

anydraj píše:Nemas prazdnou nadrz :) ?
To myslis vazne clovece? (LOL)
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32868
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

salem píše:
anydraj píše:Nemas prazdnou nadrz :) ?
To myslis vazne clovece? (LOL)
tak se zeptal, no kdyby to byla pravda tak jste stím co dělal diagnostiku mohli pořádat sraz blbců (LOL) promin ;)
mám zde auto kde bliká kontrolka paliva ale jak má svítit už nesvítí a borec vyjel palivo, tak mi auto přivezli na laně doleju benál a auto zas pojede, porucha je prej v baterce když odpojí a připojí tak auto má snahu chytit :roll:
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Člověk je omylný a je to to první, co mechána má napadnout. Několikrát jsem jel za bráchou, že auto nejede a jeho slova byla, ale vždyť jsem tam dal za 200 kč. Tak mu říkám, dívej se na litry a ne na peníze.. :)
nepropadat panice...
anydraj
Aktivista
Příspěvky: 1409
Registrován: 27 črc 2006, 07:05
Bydliště: Island

Příspěvek od anydraj »

Radsi se zeptam, kdyz rika, ze v jednotce neni zavada.
Znam hodne pripadu, kdy neco takovyho resily a byl seknuty plovak.
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32868
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

anydraj píše:Radsi se zeptam, kdyz rika, ze v jednotce neni zavada.
Znam hodne pripadu, kdy neco takovyho resily a byl seknuty plovak.
a tu diagnostiku máš na co? podíváš se na tlak paliva pokud je cca 3OO když zatočíš motorem máš palivovou soustavu OK, pak už jen zjištuješ proč řj motoru nedá pokyn ke startu, jetli má yeti čerpadlo v nádrži tak si pustíš čerpadlo máš O,5 atm a víš že palivo tam je

bez těchno údajů je to oprava

nesmysl holý věta rozvitá ;)
Crouxe
Přispěvovatel
Příspěvky: 83
Registrován: 13 dub 2012, 16:47
Bydliště: Trnava (SR)

Příspěvek od Crouxe »

Vecer som ho skusal natocit a nic. Vdaka tomu som musel dat znovu nabit baterku, no potom uz to neslo natocit vobec, pretoze zase zacal svietit imobilizer. Takze toto bude asi never-ending story (LOL)
Octavia RS --> Audi A4
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32868
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

podpalto a máš pokoj (LOL)
martin1500
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 28 pro 2013, 20:16
Bydliště: Trnava,SK

Re: Skoda Yeti 2.0TDI CR 110kW

Příspěvek od martin1500 »

Crouxe píše:Nazdar hosi,

musim sa s Vami poradit s mojim problemom rano, pretoze mi to nedalo spat. Ako zvycajne som isiel z nocnej ale mal som mojej zeny auto. Ako naschval pocas jazdy mi zhasol motor a auto som musel odstavit na krajnicu...samozrejme nudzovy rezim naskocil a zacala mi svietit kontrolka riadiacej jednotky motora. Nakoniec ma musel dotiahnut kamarat domov. Ja uz fakt neviem, co sa s tymi autami deje. Najprv mi blbol Superb2, ked som predal, tak zacal robit problemy Yeti. Tusim predam vsetky auta a budem chodit na bicykli :D nakoniec sa mi este bicykel pokazi tusim :D
Nazdar páni,

pred časom si mal príspevok ohľadne problémov so Superbom. Týmto príspevkom si mi "narobil mierne problémy". Vysvetlím: podobné problémy začali aj s našim Superbom kúpeneho vo Veľkom Mederi. Mali sme ho na kontrole v rámci záruky v Autotechnike DS. Neviem síce, čo kontrolovali, v krátkosti len poviem, že pri odovzdávaní vozidla vedúci servisu p. Bazsó zahlásil:"Mám pre vás potešiteľnú správu- kontrolu nebudete platiť." Za cca. 5 dní trvajúcej kontroly, neprišli na to, že sa jedná o vozidlo v záruke. Vzhľadom na fakt, že sa takto pochlapili, sme sa rozhodli pre servis RM-JET v Trnave. Pri 5tej návšteve servisu vznikla situácia, pri ktorej vedúca servisu p. Kadúcová po mojej poznámke, že nech tú závadu už konečne odstránia citujem povedala: "A potom môžeš vypisovať na chat". Pod tým myslela toto fórum a zvlášť tvoj príspevok ohľadne superba. S otázkou odkiaľ to má že vypisujem, s neochvejnou istotou mi predložila vytlačené všetky tvoje príspevky a víťazoslávne zahlásila, že to som ja...Človeka to pekne naserie a zvlášť keď to nie je pravda. Za tvrdením p. Kadúcovej stál aj majiteľ servisu p. Šmičko, čo ma zarazilo ešte viac. Keďže robím v inej značke garančného a prijímacieho technika z môjho pohľadu môžem na 100% potvrdiť, že pokiaľ nemám dôkazy, nemôžem nikoho takto suverénne ako oni obviniť. Keďže ma čaká ďalšia návšteva tohto servisu, som zvedavý, že tak ľahko ako ma "obvinili" si dokáže p. Kadúcová priznať chybu a tak ľahko sa aj ospravedlniť. Tento príspevok je len kvoli tomu, aby som uviedol veci na pravú mieru. Bol by som rád, ak by si na to zareagoval.
Uživatelský avatar
Ladas
Aktivista
Příspěvky: 34705
Registrován: 28 led 2008, 00:30
Odpovědi: 1
Bydliště: Praha

Příspěvek od Ladas »

Možná by bylo lepší aby zaměstnaci takovéhle instituce spíš věnovali čas opravám tvého vozu a nesledovali kde se co píše, 5x v servise a nic neobjevit to že to je značkový servis docela špatná vizitka když vezmu v potaz jaký tam jsou možnosti a vybavení... ;)
Oct ALH 66Kw-4??Nm 1??PS
klika,písty,ojnice,saní ARL včetně IC,vedení 60mm,turbo Hybrid-Oleg,trysky PP764+11mm hlava DPF ON
SW Dieselpower
jednohmota+HDS57+VR6 přítlačák,převodovka GGU,brzdy CupraR 323mm př. 288x22mm zad. CO JEDE MUSi BRZDIT!
Odpovědět

Zpět na „Údržba/problémy VW group (DIESEL)“