A6 2.5 TDI 132 kW - B100?

..jak jezdit na Slunečnicový, Řepkový, Olivový a podobné oleje ... a nebo, jestli někdo ještě jezdí na naftu, tak o naftě :-) či bionaftě

Moderátoři: šulda, radluk, Moderátoři

Odpovědět
Krki
Přispěvovatel
Příspěvky: 70
Registrován: 24 říj 2012, 19:24
Bydliště: Brno

A6 2.5 TDI 132 kW - B100?

Příspěvek od Krki »

Dobrý den,
chci se zeptat, zda bude z Vašich zkušeností nějaký problém nalít do tohoto stroje SMN30 a jezdit na ni, anebo se odvážit a nalít tam B100. Ptám se proto, že na B100 mám na mé O1 naježděno cca 500 tkm a bez jediného problému. Ještě před rokem byl rozdíl mezi NM a B100 třeba jen 3 CZK, tak jsem ani nepřemýšlel nad tím, že bych to do té manželčiné A6 lil, a pak si vyčítal , že jsem jí to posral, ale nyní je nafta za 35 CZK a B100 za 24,60 CZK ( ČS Lipovec), což je na nádrži rozdíl cca 700 CZK, a manželka projede tak 3 měsičně.
Chtěl bych slyšet Vaše názory a zkušenosti, zda na to někdo jezdí a bez problémů, nebo to tam někdo nalil, udělalo čerpadlo KUKU a bylo.
Já osobně si myslím, že SMN nebo B100 má vyšší mazivost než NM, tak by to pro čerpadloa vstřiky mohlo být dokonce lepší, ne?

Děkuji,
Martin
Krki
Přispěvovatel
Příspěvky: 70
Registrován: 24 říj 2012, 19:24
Bydliště: Brno

Příspěvek od Krki »

Nikdo to tady do takovyhoto auta nelije??
Se mě až ani nechce věřit...
Uživatelský avatar
Petr H.
Přispěvovatel
Příspěvky: 523
Registrován: 26 dub 2007, 18:20

Příspěvek od Petr H. »

Jonah do toho lil kdysi bio od té doby co to měl nové. A to i bio 1 generace. Ale co kde tenkrát pod timhle názvem prodávali netuším. Najezdil 400tis. než to prodal a jednou repasoval čerpadlo na Kladně za 7mičku. Asi ve 250tis., ale to by nejspíš udělal na naftu taky.

;) tak nalej a uvidíš, pak napiš jak to dopadlo.
nemám žádnou kárku na naftu...
Odpovědět

Zpět na „Jak se jezdí na rostlinu, nebo i na naftu“