Pohon na řepkový olej na Slovensku

..jak jezdit na Slunečnicový, Řepkový, Olivový a podobné oleje ... a nebo, jestli někdo ještě jezdí na naftu, tak o naftě :-) či bionaftě

Moderátoři: šulda, radluk, Moderátoři

Odpovědět
m.artty
Sběrač informací
Příspěvky: 27
Registrován: 23 bře 2012, 15:45

Pohon na řepkový olej na Slovensku

Příspěvek od m.artty »

Jedu na Slovensko, je tam problém s pohonem na řepku nebo je to taky všem jedno?
Uživatelský avatar
UchoTD
Aktivista
Příspěvky: 3364
Registrován: 25 črc 2011, 23:22
Bydliště: B.Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od UchoTD »

jazdi na čo chceš,môžeš,nikto ti nemôže ani ceknúť. ja tu jazdim na motorak,repkač,ATFko,kadečo už to spapalo dymim ako besny a zatial sa nikto nepytal na nič
Mitsubishi Lancer EVO VIII 366kw 670NM
Mitsubishi Lancer EVO IV 242kw
Mitsubishi Outlander 2.2DID
Mitsubishi SpaceStar 1.3MPI
VW T5 lift T6 140kw
Škoda Superb 2.0TDI 4x4
m.artty
Sběrač informací
Příspěvky: 27
Registrován: 23 bře 2012, 15:45

Příspěvek od m.artty »

Dobré, takže jako v ČR :)
Uživatelský avatar
radluk
Aktivista
Příspěvky: 1672
Registrován: 06 čer 2006, 22:38
Bydliště: Uherske Hradiste

Příspěvek od radluk »

ono to jde, jen do te doby, nez te nejaka ceska ukur... bonzacka svine naprasi organum. :roll: Cesi to maji v krvi, starat se po cem ho... jen udavat a anonymne davat typy. Neverili by jste, jak se na dedine udava, z doslechu jsem slysel slusne pecky o anonymech (crazy)
Uživatelský avatar
Stewa
Přispěvovatel
Příspěvky: 510
Registrován: 13 kvě 2010, 07:33
Bydliště: Brno

Příspěvek od Stewa »

radluk píše:ono to jde, jen do te doby, nez te nejaka ceska ukur... bonzacka svine naprasi organum. :roll: Cesi to maji v krvi, starat se po cem ho... jen udavat a anonymne davat typy. Neverili by jste, jak se na dedine udava, z doslechu jsem slysel slusne pecky o anonymech (crazy)
Není se čemu divit, když ti soused rano zahulí barák černým dýmem se smradem. To ale není na udání, když máš koule tak mu to prostě řekni ať ti nesmradí pod okny.
Já to vidím skoro denně ve městě. už mám nacvičenej pohyb na tlačítko s vnitřní cirkulací vzduchu. to je fakt hnus co de některejm starejm verglům z vejfuku, a to nemusí nutně jezdit na vyjeťák.
Mercedes-Benz W210 300D
Uživatelský avatar
Petr H.
Přispěvovatel
Příspěvky: 523
Registrován: 26 dub 2007, 18:20

Příspěvek od Petr H. »

:D dřív stačilo jet chvilku po ránu ve štrúdlu za rozesr.. avií a než si dojel do práce tak si blil, protože když si vypnul větrák tak si zase nic neviděl... (wallbash)

;) už mi došel olej z koblížkárny... a teď sem nalil něco, na čem opékali buřty, normálně vystoupím a hned bych si kousl..
nemám žádnou kárku na naftu...
zero1724
Aktivista
Příspěvky: 2474
Registrován: 03 srp 2008, 21:50
Bydliště: Jižní Čechy

Příspěvek od zero1724 »

Taky jsem jezdil na koblížky, moc pěkné to bylo, zjistil jsem, že když jezdim na čistej vyfrit, tak to voní po grillovaném masíčku, jak tam chlístnu trochu té zpropadené nafty, tak ten smrad se nedá cejtit.
Mercedes Benz S124 250d (1989) EX
Škoda Fabia 1.9 tdi (2002)
Škoda Superb 2.0 TDI (2012)
Odpovědět

Zpět na „Jak se jezdí na rostlinu, nebo i na naftu“