sekačka na trávu

zcela mimo automobilovou tématiku

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Uživatelský avatar
mirek999
Přispěvovatel
Příspěvky: 692
Registrován: 22 srp 2011, 13:05
Bydliště: Kousek od Mělníka

Re: sekačka na trávu

Příspěvek od mirek999 »

U mě fungovala cca 3 roky bez problému. Nastartovala vždy. Ale potom co jsem jí dával zabrat krtincema náletama apod. Tak se občas něco uvolnilo nebo upadlo. Protože jsem po každém sekání nesundaval nůž a neřešil vyvažování. Teď mám velkou Oleo Mac s BS motorem. Je to úplně někde jinde, ale to je pro Tebe zbytečné. Jak finančně, tak velikostně.
Toledo 1L, 1Z. Octavia 1Z, BSE. Caravelle T4, ABL.
Uživatelský avatar
jirka cordoba GT TDi
Přispěvovatel
Příspěvky: 617
Registrován: 16 úno 2006, 01:06
Bydliště: Roky

Re: sekačka na trávu

Příspěvek od jirka cordoba GT TDi »

Ja koupil pred cca 12ti lety alko br520 silber a mam ji do dnes a nedam na ni dopustit. Ma ready start zadny cupovani zatahnu a vrci.
Co sem na ni delal nebo co sem zkurvil za tu dobu
Jednou odesel pojezd ocesal se prevod (koupen novy asi za 2500)
Ulomena packa zajic zelva (koupeno nove i s lankem cca 200kc)
Nejvetsi oprava asi minuli rok prosoupane sasi, v cr nesehnatelne tak sem ho objednal z nemecka (neco kolem 100e)
Co se tyce motoru tak svicka original 1x vzduchovy filtr jsem menil za tu dobu. Olej davam kazdorocne ale vzdycky ktery kanistr mam navrchu bud 5w30xl-iii nebo 5w40 502 00 vse valvoline. Nikdy sem do ni nelil olej jaky rikaji... No maka uz 12 let bez problemu momentalne nebyl benzin pouze namichany do pily s olejem husqarna tak vrci na ni a kupuju jen vervu benzin... No sem hroznej zahradnik...
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Re: sekačka na trávu

Příspěvek od roman1648 »

Rodiče mají zahradu velkou, odhadem tak 30x70m a trávy je tam řekněme 1600m2, tatík to seče taky obyč sekačkou z Mountfieldu s pojezdem samozřejmě a jsou to 3 hodiny poctivé práce...pokud na to někdo má čas a chuť se s tím srát, proč ne, já bych to nedělal,traktůrek a nazdar, sekačkou max objet kraje atd
Odpovědět

Zpět na „Diskuze - MIMO mísu“