Volvo V40

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
hansdob
Aktivista
Příspěvky: 8930
Registrován: 17 zář 2009, 18:21
Odpovědi: 1
Bydliště: Vysočina-Dobronín

Volvo V40

Příspěvek od hansdob »

NEMÁTE NĚKDO KATALOG VOLVA?? ČI NEVÍE ČÍSLO ŘEMENICE NA KLIKOVKU JE TO v 40 MODEL 2001-2003 1,9 DT 85KW MOTOR RENAULT DCI
přesnou historii nepamatuji.....třebaaaa zetor 25K
marcel.ch
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 26 bře 2012, 11:13

Příspěvek od marcel.ch »

Tady jsem našel nějaké manuály, tak se podívej:

http://www.filecrop.com/volvo-v40-manual.html
Uživatelský avatar
hansdob
Aktivista
Příspěvky: 8930
Registrován: 17 zář 2009, 18:21
Odpovědi: 1
Bydliště: Vysočina-Dobronín

Příspěvek od hansdob »

nevíte někdo co je to za typ motoru když je to v renaultu???
přesnou historii nepamatuji.....třebaaaa zetor 25K
xpepa1
Nováček
Příspěvky: 11
Registrován: 20 kvě 2015, 09:27
Bydliště: Krnov

Příspěvek od xpepa1 »

Dobrý den. Před půl rokem jsem si zakoupil volvo V40 z roku 2004. motor 1.9 Di 75 KW. Mám s ním takový problém. Po nastartování krásně jede, drží otáčky. Jenže jakmile dojedu na křižovatku, nebo semafor, tak na volnoběh asi po pěti minutách pravidelně vypne. Motoru nepadají otáčky, krásně drží, jen pravidelně vypíná vždy za stejný čas. Pokud se snažím rozjet ještě, než to vypne, tak se občas stane, že motor nereaguje na přidání plynu, začne se dusit a zhasne. Občas se to ale podaří, že plyn začne reagovat. Pokud se ale rozjedu třeba již po minutě, tak vše v pořádku. Vždy to dělá pravidelně až po nějaké době stání. Setkal se někdo z vás již s tímto problémem? Můžete mi poradit?
Jirka Kužel
Přispěvovatel
Příspěvky: 928
Registrován: 14 úno 2006, 21:01
Bydliště: Jičín CITY

Příspěvek od Jirka Kužel »

xpepa1 píše:Dobrý den. Před půl rokem jsem si zakoupil volvo V40 z roku 2004. motor 1.9 Di 75 KW. Mám s ním takový problém. Po nastartování krásně jede, drží otáčky. Jenže jakmile dojedu na křižovatku, nebo semafor, tak na volnoběh asi po pěti minutách pravidelně vypne. Motoru nepadají otáčky, krásně drží, jen pravidelně vypíná vždy za stejný čas. Pokud se snažím rozjet ještě, než to vypne, tak se občas stane, že motor nereaguje na přidání plynu, začne se dusit a zhasne. Občas se to ale podaří, že plyn začne reagovat. Pokud se ale rozjedu třeba již po minutě, tak vše v pořádku. Vždy to dělá pravidelně až po nějaké době stání. Setkal se někdo z vás již s tímto problémem? Můžete mi poradit?
pepo pepo.. sekci už jsi našel ale je potřeba založit nove tema(nahoře vlevo je ikona) s nejakym inteligentnim nazvem takhle ti na to bude težko nekdo odpovídat..
VW SHARAN
Fabie 1.4 TDI mvolesko soft
xpepa1
Nováček
Příspěvky: 11
Registrován: 20 kvě 2015, 09:27
Bydliště: Krnov

Příspěvek od xpepa1 »

Díky za pomoc.
Odpovědět

Zpět na „Volvo“