Prepravce/kuryr - jake pouzivate

zcela mimo automobilovou tématiku

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Uživatelský avatar
Thomy
Aktivista
Příspěvky: 1122
Registrován: 11 kvě 2008, 09:00
Bydliště: Benešovsko

Příspěvek od Thomy »

GeneHawkins píše: S takovejma kecama jseš tak zralej na kydání hnoje a ne na rozvážku. Tak běž dělat něco jinýho, když tě to nebaví! Chceš si vybírat zákazníky?
By mě zajímalo, co děláš ty.. Asi si někde pěkně válíš koule a buzeruješ lidi (crazy).

Trochu tolerance a pochopení nikdy nikoho nezabije :P
Octavia I ASV
Impreza WRX 195kW
Uživatelský avatar
Jayson
Aktivista
Příspěvky: 1694
Registrován: 14 zář 2008, 16:01

Příspěvek od Jayson »

Taky trochu přispěju, s PPL jsem nikdy neměl problém, zavolá, domluvíme se kdy a kam přijede, pokecáme a jede zase dál.

DHL, na náš kraj asi stejný případ jako bombastiq, nasranej, neochotnej, nepříjemnej skrček, ani mě nepozdravil a měl blbý keci.

Česká pošta, velmi se jejich služby liší podle místa poboček, u nás (7000 obyvatel na jednu pobočku) jsem nikdy neměl problém s tím, že by se mi balík válel na pobočce nebo někde poletoval, vždycky balík dovezou až domů, nikdy se nestalo, že by mi nechali jenom oznámení. Problém nastává v momentě, kdy posílám něco já do větších měst, tam už je většinou zpoždění 2-3 dny, výjmečně týden :D
Uživatelský avatar
bombastiq
Aktivista
Příspěvky: 3643
Registrován: 07 kvě 2008, 21:30
Bydliště: Šumperk

Příspěvek od bombastiq »

Jayson píše:stejný případ jako bombastiq, nasranej, neochotnej, nepříjemnej skrček, ani mě nepozdravil a měl blbý keci.
třeba tu bude tim že než se dostane k tobě tak už rozvezl 20 balíků z toho mu 5 lidí nevzalo telefon , za hodinu mu volalo zpátky a tvrdili že to není možný že telefon měli u sebe a že zboží potřebujou okamžitě ! a že je to nezajímá , pak dalších 5 lidí chce platit 5ti litrem a neměl na vrácení a 5x jel na benzínku rozměnit z toho ho 2x vypičovali že mu to nerozměněj
do toho měl dalších 5 telefonů od lidí co zboží potřebujou do hodiny , pak 2 lidi co chtěj platit kartou ALE smůla ráno vyfasoval starou kurvu auto co nemá terminál protože má svoje auto na servise ,
další 3 lidi co mu chcou narvat do auta zboží v igelitovym sáčku na odpadky a že jestli to nevezme tak zavolaj na dispečink jak je to možný
a jako bonus na něj čeká kolega už hodinu na benzínce kde má další rozvoz a pak přijede k tobě

ty bys byl taky příjemnej na každýho že ?
--775914666--stačí zavolat :) , Berlingo 1.9D Prasečák + MB-OM604 SUPERTURBODIESEL
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

@bombastiq: Uprimne receno, ja na to tem kuryrum SERU! Je mi absolutne jedno jestli mu nedala stara nebo ma jecny zrno pripadne ma jiny problemy. Ja jsem zakaznik a kdyz jim zadavam zakazku, tak mi taky kdyz to bude za 505 nereknou "to je dobry" kdyz jim dam 500, stejne jako (a opravnene) nevezmou balik, kterej nebude zabalenej dle predpisu.

Je to prace jako kazda druha, je to to samy, jako kdybys rekl, ze "no co, tak tam pekarovi spadla do testa krysa, se stane". Je to jeho prace a je mi absolutne jedno jaky on ma problemy - paklize se dohodneme, ze neni problem, aby to nevozil mezi 10:30-11:00 tak nevidim jedinej rozumnej duvod, proc by to mel dovezt presne v tento moment a navic mi ani nezavolat (sednul bych od nedojedenyho jidla a upaloval tam). Pokud mu vadi styk s lidma a "kysele ksichty", tak at jde delat do kanclu, na linku nebo doma lepi papirove sacky.

Laskave si uvedom, ze ja jsem taky tlacenej a to z druhy strany odberatelem, takze paklize to nejakej moula podela a kvuli nemu prijde moje firma k uhone na cti, pak si pis, ze mu to radne, a myslim si, ze pravem, vytmavim.

Mimochodem, ja sam jsem si iniciativne volal, abych se zeptal kde ten balik je (protoze na netu bylo napsano, ze je na depu) a ze jsem pripraven si ho vyzvednout. To, ze oni, neschopove maji system na prd a nepise to, ze uz to ma kuryr neni moje starost (ikdyz sekundarne ano).

Kazdy mame svou zodpovednost, svoje povinnosti a kazdej, kdo se z nich snazi vykecat tak by tu praci nemel vykonavat. A promin, ale moula, kterej si neprecte ani telefon na etikete aby zavolal tam nema co delat!

Laskave si uvedom, kdo je tu pro koho, kdo je zakaznik, kdo plati za sluzby.
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
Uživatelský avatar
peeeetr
Aktivista
Příspěvky: 1289
Registrován: 27 zář 2011, 09:40
Bydliště: Severní Čechy

Příspěvek od peeeetr »

Já bombastiqa na jednu stranu chápu. Pár let jsem dělal v obchodě a tam je to se zákazníkama dost podobný. Stojíš 12hodin na krámě jak debil, na každého se musíš smát, bejt strašně příjemnej, ale nikoho nezajímá, že už předtím jsi obsloužil 150 zákazníků a z toho bylo normálních maximálně 10. Ostatní jsou dementi a jednou větou TI dokáží zkazit den, jelikož jim prodáváš zboží, máš 20minutovej proslov o sortimentu a oni ti nakonec řeknou "díky že jste nám poradil, jdeme si to koupit ke konkureci, tam jsou levnější ale neporadí nám". Tím pádem smekám před všema, kdo dělá v podobným zaměstnání. Jsem rád že už to nedělám. A kdykoliv si objednávám něco u přepravce a čekám na nějaké zboží, tak jsem smířený s tím, že přijede v 9 nebo klidně v 18. Na těch klukách jde vidět, že ve 14hod toho maj plný kecky a přitom maj ještě třeba 20 rozvozů a spoléhat se na dopravní situace, na to bych neměl. Každej má na odpoledne nějakej plán a kvůli zacpaný silnici se vrátí třeba pozdě domů. Proto patřím mezi klidné zákazníky, ať už čekám v bance, nebo ve frontě u kasy v supermarketu když se zaučuje brigádnice atd atd. Vždy se vžiju do situace těch lidí a fakt to pomáhá. A na názory jako "já jsem zákazník a vy se poserte" na to opravdu nehraju.
Seat Leon 1.9TDI 100kw - Ukradeno
Audi A4 - FB S764, EGR & KAT OFF, 288 brzdy, jednohmota HDS, FK -40mm, 17" alu, celopolep silver-grey matt
Aktual : Seat Toledo 1.9tdi ASV - zatim jen zakl servis a 17ky :)
JENDA T4
Aktivista
Příspěvky: 2904
Registrován: 30 led 2006, 18:30
Bydliště: praha 9

Příspěvek od JENDA T4 »

paklize se dohodneme, ze neni problem, aby to nevozil mezi 10:30-11:00 tak nevidim jedinej rozumnej duvod, proc by to mel dovezt presne v tento moment

vyšší moc???a dovedeš si foreste sám představit rozvézt dodávku balíků,máš něakej sistém a dva kokoti z ulice se dohodnou že jeden to chce v 9 druhej v poledne?ty sám s tou tvou výřečnou hubou bys nemněl hotovo ani do 24h

rozvážet není rutina,vždy tě něco překvapí,držet termíny v tomto je dost nahraně a uvědom si že je tohle zatraceně zkurvená doba,přepravci se předbíhaj v tom co vše slíběj zákazníkoi a vodserou to ty chudáci co to rozvážej,ty se třeba vyřveš na něakou splachovací čubku v cool centru co si u klávesnice lakuje nehty,vefinále ji třeba třískneš telefonem,ona uplně v klidu,další hovor přijme příjemně s usmněvem na tváři, v pul 3 ji padla a de s čistou hlavou po nákupech.
zato ten chudák zavolantem nikdy neví co bude,přál bychti to zažít,aspon jeden den jako brigádu,možná bys zmněnil názor.

Laskave si uvedom, kdo je tu pro koho, kdo je zakaznik, kdo plati za sluzby.

ty si uvědom že tu službu ti slíbí přepravce,aby v něčom předběhl konkurenci a odsere to zase jen ten řidič.
do 24h,levněji atd,pak to logicky odsere řidič kdy se šetří a např.rozšiřujou rajony,propouštěj se závozníci atd.


A ty kluci si často nevybíraj jakou práci dělaj,taková je doba.holt berou to co je aby uživili rodinu.

bombastig respect.
NÁKUP A PRODEJ DÍLŮ ŠKODA 775668906,!sz-ne!
Veškeré dotazy pouze na email. Protranscar@email.cz díky
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

Takze panove jako je treba Jenda, dovolte mi predstavit, jak to mame my, "kancelarsky krysy" ukrutne jednoduchy:

- prijde vam emailem, ze je vyhlaseno vyberove rizeni a ze si ho mate vyzvednout mezi 9:00-11:00 v Praze

- jedete na otocku do Prahy, protoze oni to nejsou schopni/ochotni poslat emailem (nejde o nic jineho, nezli vytistena data, ktera stejne dostanete na CD uvnitr dokumentace) pripadne ulozit na jejich uloziste

- kdyz tam prijedete, zjistite, ze tam dotycny neni a ze se vykaslal na tisk nebo to nenechal na vratnici ... pripadne zjistite, ze nedotisknul papir, kam umistujete razitko a podpis, ze jste to prijali ... dotycny zodpovedny vam samozrejme nezveda mobil ikdyz jste tam presne dle jeho instrukci, tedy v dobe, kterou on urcil a vy tam jedete na otocku

- kdyz uz ji mate, zjistite ve firme, ze tam zapomnel neco prilozit, takze to musite bud dotisknout nebo si mu rict, aby vam to poslal emailem

- dokumentace, ackoliv ji zpracovavaji "profici", tak je na zvraceni - v textech jsou pravopisne chyby a v projektove dokumentaci chybi detaily

- zpracujete nabidku, jejiz soucasti jsou 4/5 zbytecnosti (vypis z Obchodniho rejstriku, ktery si najdou na netu, pojistna smlouva, kterou maji uz asi tak stokrat a maji ji i v elektronicke podobe atd.), ktera ma asi 40 stranek. Paradoxem je, ze vam v kazdem podpisu u emailu pisi a nabadaji vas abyste setrili lesy a peclive zvazili tisk toho emailu (kdyz ho pak pri projednavani nemate, protoze se jednalo jen o odpoved "OK" jste za kreteny)

- kdyz jste v oboru novacek, tuto nabidku zpracujete dle jejich instrukci tak, abyste meli nejmensi mozny zisky - to se vam samozrejme vymsti (viz. dale)

- zaslete to na adresu a obcas se dozvite, ze tu zasilku proste neprevzal, protoze na ni nebylo napsano, o co se jedna (na obalce)

- nasledne vam prijde vyrozumneni, ze je cena ani u jedne z nabidek neuspokojila a ze zadaji o poskytnuti obchodni slevy, pricemz komplet prepracuji dokumentaci (aby usetrili), kde si navymysli jeste vice ale soucasne chteji nizsi cenu

- kdyz uz se vam postesti a vyhrajete, zacne se stavet

- v ten moment zjistujete, ze projektova dokumentace neodpovida skutecnemu stavu a te prace tam bude vice, pricemz mistni po vas chteji vice, nezli bylo dohodnuto a maji specificke pozadavky na postupy atd. (ktere mimochodem mnohdy neodpovidaji postupu ISO, BOZP atd., takze vas mimojine nuti delat proti tomu, proc si vas jejich nadrizeni vybrali)

- zapomnel jsem dodat, ze si nemuzete vzit vlastni subdodavatele - ty uz mate dany i s cenama ... tyto musite samozrejme oslovit, navazat kontakt, objednat u nich, podepsat smlouvu atd. Tito vam paradoxne v prubehu stavby celou zakazku ztrpcuji nejvice - jejich nekazen a neschopnost nejenze narusuje cely prubeh stavby, ale vy musite jejich preciny obhajovat odberateli, prestoze si je vybral on sam! To, ze se na stavbe pracovnici techto firem chovaji jako primadony a ostatnim profesim kazi praci ani rozvadet nebudu (wallbash)

- jeste dodam, ze koordinacni prirazka na tyto rizene subdodavky je ve vysi 5 % a je fixne dana ... ted si predstavte, kdyz tam mate 5 firem, ktere dodavaji absolutni prd za celkem 70tis. ... no jen si to spocitejte, to obtelefonovavani, nahaneni, dokumentace, podklady, smlouvy, reseni jejich prehmatu a neschopnosti

- ke vsemu sbirate dokumentaci, podklady, doklady, protoze to musite dodat - nejvetsi problemy jsou spojene s rizenymi subdodavateli (temi s predchoziho bodu)

- kdyz uz se vam to podari postavit a predat, prichazi vam smlouva o dilo ... ANO, po dokonceni stavby. Zde se zavazujete, ze budete drzet zaruku 72 mesicu, tedy 6 let na dilo, ktere ani takovou zivotnost nema, navic i na produkty subdodavatelu, kteri poskytuji zakonnou zaruku 24 mesicu!

- musite si obhajovat viceprace, ktere vznikly mnohdy z rozmaru jich samotnych a nemate na to objednavku, protoze tato probehla operativne pri telefonickem rozhovoru a ikdyz vam to objednatel potvrdil, ze posle emailem, neucinil tak

- na kontrolni porady jezdi (pokud vubec prijedou) zastupci riz.sub. nepripraveni, nedavaji pozor, kaslou na to ... zastupci objednatele na tom nejsou o moc lip a mnohdy se jedna o lidi bez praxe, kteri se na to misto dostali "za zasluhy a diky primluvam", takze je musite defacto ucit jak se vlastne vede stavba

- fakturujete a prijde vam to po 14 dnech zpet s tim, ze jste k fakture neprilozili objednavku - argumentujete tim, ze objednavku ani neposlali a ze fakturujete na zaklade uzavrene smlouve o dilo - nezajima je to a vy musite honit jine lidi z jejich firmy aby poslali objednavku

- fakturovat muzete maximalne 70% vysi ale rizenym subdodavatelum musite uhradit jeste pred dodanim zbozi ve vysi 100 % ... 30% pozastavka trva nejakou dobu (individualni)

... a to jsem zminil jen to, co je na povrchu, zadne detaily!

Takze, pokud jste to docetli az sem, dekuji za pozornost - ted mate realne srovnani a muzete porovnavat do je opravdova "pruda" a stres.

... a pak jen slysite ty kecy ve smyslu "no jo, von si vozi prdel v baworaku, hajzl jeden podnikatelskej" ;)

@Jenda: ver, ze si to dovedu predstavit. Od svych 14 do cca 17 jsem kseftoval s terarijnima zviratama a pral bych Ti zazit, co to byla burza. Znas film Kulovy blesk? Tak takhle jsem ja musel kseftovat abych z toho neco mel. Ucastniku jednoho "tahu" bylo treba i osm a ver, ze dohadovat se napriklad s hajzlama, kteri pasovali zvirata, lidi, kteri krome toho neumeli nic, bylo neco ... tehdy nebyly mobily bezne, internet nikdo z nich nemel a vse jsem vyrizoval pitomejma dopisama pripadne kdyz byla moznost tak pevnou linkou.
A tehdy slo o ziva zvirata, takze kdyz neco z toho nahodou chciplo nebo bylo zranene pripadne nebylo v prislibene kvalite, byl problem a cela akce "kulovej blesk" spadla jako dum z karet - vsichni ucastnici nasrani do bela a hadej na koho? ;) ... to byl masakr, paradoxne, dnes uz bych to asi nezvladnul a nechapu, kde jsem v tech letech bral tolik odvahy, sebezapreni a odhodlani
Naposledy upravil(a) Forest dne 31 kvě 2012, 21:58, celkem upraveno 1 x.
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
Uživatelský avatar
bombastiq
Aktivista
Příspěvky: 3643
Registrován: 07 kvě 2008, 21:30
Bydliště: Šumperk

Příspěvek od bombastiq »

Forest píše:
Laskave si uvedom, kdo je tu pro koho, kdo je zakaznik, kdo plati za sluzby.
na toto opravdu není odpověď , zkus si to opravdu brigádně vyzkoušet na 2 týdny , pokud nebudeš žrát nějaký prášky z toho stresu tak seš dobrej

a taky si uvědom že až budeš nějakýho šofára buzerovat že se kvůli koloně zdržel o 30 minut tak mu může ujet ruka a budeš mít zlomenej nos !
--775914666--stačí zavolat :) , Berlingo 1.9D Prasečák + MB-OM604 SUPERTURBODIESEL
Uživatelský avatar
burek
Přispěvovatel
Příspěvky: 934
Registrován: 27 říj 2008, 18:46
Bydliště: Brno

Příspěvek od burek »

nechci to tady rozdmychavat ale podepisu se pod to co pise jendaT4 a bombastiq ...

nicmene i me se nekolikrat stalo ze ppl nedojela v terminu ale holt to se stava nekdy toho je moc jindy min... a mimo jine kdyz jsme pro syna objednaval sedacku do auta dojel nejakej rybizek a dokonce me nabidl ze me to vyveze nahoru at to netaham, tak jsme mu laskave podekoval a dal mu na kafco...

ja posilam PPL, intime a cpost zatim naprosta spokojenost.
Seat Altea XL BLS , turbo BMM+jednohmota HDS 57 by huml
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

bombastiq píše:
Forest píše:
Laskave si uvedom, kdo je tu pro koho, kdo je zakaznik, kdo plati za sluzby.
na toto opravdu není odpověď , zkus si to opravdu brigádně vyzkoušet na 2 týdny , pokud nebudeš žrát nějaký prášky z toho stresu tak seš dobrej

a taky si uvědom že až budeš nějakýho šofára buzerovat že se kvůli koloně zdržel o 30 minut tak mu může ujet ruka a budeš mít zlomenej nos !
Precti si, co jsem napsal vyse, pochopis, co je opravdovy stres. Zajimalo by me, zda maji tito ridici problemy se spankem, protoze to vetsina zodpovednych podnikatelu (nejen) v dnesni dobe ma.

Paklize se se soferem dohodnu nekolik hodin (napr. 3+) predem, ze tam bude tehdy a tehdy a on neprijede bez telefonickeho upozorneni (pred uplynutim dohodnuteho casu) vcas (plus nejake drobne), nesmi se divit, ze vyjedu ... pak at to treba zkusi ... nedopadne to pro nej dobre, to mi ver.

Aby nedoslo k nejakemu nepochopeni: nejsem zadna svine a lidem se snazim vyjit vstric. Lidem neslapu na krk jen proto, abych mel pocit moci nebo nadrazenosti. Nemam problemy s potenci ani sebeduverou, nemyslim si, ze bych se mel stydet za svoji praci, vykony apod. Mam pochopeni, ale rozhodne si nenecham od nejake nuly srat na hlavu!

Mimochodem, kdybych mel nekdy zacit zrat nejake prasky, pak by to bylo z duvodu deadline pro odevzdani nabidky nebo podkladu pro predani hotove zakazky (kdy nemame vsechny podklady diky liknavosti riz.subd.).
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Takže všechno má něco,.jde jen o to, když člověk může, má pochopit i toho druhého. Je samozřejmě zásada, chovat se slušně, a většinou se normální lidé domluví. Téměř každý člověk nesnáší aroganci a když místo pozdravu uslyší, kurva, kde jste, otvírá se kudla v kapse. Ale až překvapivě i nasraný chlap ubere plyn, když vidí, že nejsi píčus a dokážeš se i omluvit. Proti tomu rozvoz v Potravinách, kde jsem také působil, byla pohádka. Kam jsme přijeli, byla sváča, hoši nechcete ještě něco,..v řeznictví polívka, holky se smály jen nemít vedle sebe toho otrávenýho starýho debila.. :)
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
turbo kamna power
Aktivista
Příspěvky: 4221
Registrován: 15 dub 2008, 20:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od turbo kamna power »

Jezdím taky s dodávkou, sice né pro přepravní službu (díky bohu), ale vozím nábytek většinou do prodejen, ale taky ke koncovým zákazníkům. Všem volám hodinu dopředu, jestli budou na adrese a jestli je to problém, řeknu ať si nachystají přesně tolik a tolik peněz, když se náhodou zdržím, tak okamžitě volám, že jedu později. Snažím se chovat slušně a většinou nemám s lidma problém. Je ale pravda, že nevezu 40 balíků denně, ale třeba jen 8, zato ale po celý ČR, nebo SR. Např. jeden zákazník v HK, další v Ostravě, další v Bratislavě a pak v Brně.
Golf mk1 mTDI ...powered by Holz-tdi
Golf mk3 GTI "20 jahre" TDI ...powered by Moravia-Tuning
Ibiza 6k2 1.8T Cupra ...in progress
Audi A2 1.4 16V
Volvo V70 II D5
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

@turbo kamna power : S Tvym pristupem bych nemel sebemensi problem a nemyslim si, ze by doslo k jakemukoli konfliktu.

Presne jak pises, to ocekavam. A kdyz to pako neni schopno dojet vcas, zavolat si predem pripadne se omluvit v pripade zpozdeni, nemuze se divit, ze drzkuju ... a kdo se mi divi, preju mu, aby zazil to, kdy ceka na balik, ktery musi upravit a poslat dal, protoze na nej ceka dalsi zakaznik.

Muj cely "problem" je, ze ocekavam standart, nikoliv luxus!
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
JENDA T4
Aktivista
Příspěvky: 2904
Registrován: 30 led 2006, 18:30
Bydliště: praha 9

Příspěvek od JENDA T4 »

foreste,tvuj sloupek jsem celej nečetl,zběžně pár řádků.
asi chápu že žiješ v uspěchaný době,jako mi všichni,předbíháš se v zakázkách,odevzdáváš dph dřív než máš zaplaceno atd.atd.atd.
sami si tím mi všichni sereme nahlavu!!!ale proč kvuli tomu jít po něakym řidiči,ty vole kdyby mněl závozníka,tak von klidně zatímco řidič řídí,z tý hromady balíků vzádu ten tvuj balík vyhrabe přečte si tvuj tel a zavolá ti,ale pochop že jedna osoba za volantem nemuže bejt neomylná.jasně budou tami řidiči co to maj na salámu,to je všude,ale já si zas uvědomim,že 10x sem spokojen a jednou ne´,pokud nespokojenost nepřevažuje,není duvod mněnit.taky jsem mněl problém čp psali ve čt. sms že zásilka dorazí v pátek,ok auto nastolici a čekal jsem že blatník přijde tiptop,no dorazil jen jeden balík ze dvou,a blatník až v pondělí,no nasranej jsem byl,ale zato řidič asi nemuže,ted s odstupem si uvědomim,že šlo vlastně ohovno,žiju,takže když nejde o život jde o hovno.a na takový lidi,firmy,společnosti co na vše kvaltujou otravujou v nedělu atd z vysoka seru,jiná je když je člověk v nouzi to vyrazim i o pulnoci.ale jinak si zdraví kurvit nenechám,žijem jen jednou a život je krátkej.
NÁKUP A PRODEJ DÍLŮ ŠKODA 775668906,!sz-ne!
Veškeré dotazy pouze na email. Protranscar@email.cz díky
Uživatelský avatar
netopier
Aktivista
Příspěvky: 3328
Registrován: 29 říj 2006, 22:37
Bydliště: ZVOLEN,SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od netopier »

JENDA T4 píše:foreste,tvuj sloupek jsem celej nečetl,zběžně pár řádků.
asi chápu že žiješ v uspěchaný době,jako mi všichni,předbíháš se v zakázkách,odevzdáváš dph dřív než máš zaplaceno atd.atd.atd.
sami si tím mi všichni sereme nahlavu!!!ale proč kvuli tomu jít po něakym řidiči,ty vole kdyby mněl závozníka,tak von klidně zatímco řidič řídí,z tý hromady balíků vzádu ten tvuj balík vyhrabe přečte si tvuj tel a zavolá ti,ale pochop že jedna osoba za volantem nemuže bejt neomylná.jasně budou tami řidiči co to maj na salámu,to je všude,ale já si zas uvědomim,že 10x sem spokojen a jednou ne´,pokud nespokojenost nepřevažuje,není duvod mněnit.taky jsem mněl problém čp psali ve čt. sms že zásilka dorazí v pátek,ok auto nastolici a čekal jsem že blatník přijde tiptop,no dorazil jen jeden balík ze dvou,a blatník až v pondělí,no nasranej jsem byl,ale zato řidič asi nemuže,ted s odstupem si uvědomim,že šlo vlastně ohovno,žiju,takže když nejde o život jde o hovno.a na takový lidi,firmy,společnosti co na vše kvaltujou otravujou v nedělu atd z vysoka seru,jiná je když je člověk v nouzi to vyrazim i o pulnoci.ale jinak si zdraví kurvit nenechám,žijem jen jednou a život je krátkej.
1000 percentny suhlas
Seat Cordoba 1.9 TDI,VKLR, Dbilas, HFLO-X, 12mm, 4bar MAP, FMIC,keramika
O III 2.0 TDI
PORSCHE 968 Targa
PORSCHE 944 TURBO S
Š1000MB 1967
Odpovědět

Zpět na „Diskuze - MIMO mísu“