Prosim o pomoc s vyberem auta

Moderátoři: šulda, Moderátoři

FenixINT999
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 06 čer 2012, 12:26
Bydliště: Brno

Prosim o pomoc s vyberem auta

Příspěvek od FenixINT999 »

Cau,
chci vymenit soucasny auto ale porad se nemuzu rozhodnout co koupit, protoze pokazdy kdyz se na neco zamerim, tak zacnu zjistovat, ze to ma hromadu chyb a ze to nic nevydrzi. Uz jsem toho procetl hodne ale porad z toho nejsem chytrej..

Byli byste tak hodni a zkusili mi poradit, co z techle aut vybrat jako ,,nejkvalitnejsi" variantu?

Jedna se mi o:
BMW E60 - 530d/535d
BMW E90 - 330d
MB CLK 320cdi
VW Touareg V10/V6

Vsechno od roku 04-06, najeto kolem 150tkm. Cenove bych se rad vlezl do 400.

Nic jinyho se mi nelibi nebo je problem sehnat motorizaci jakou bych chtel atd.

Diky za kazdou radu!
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

já bych volil E60 530d popř. xd
e90 je maličká
mercedesu já osobně od jisté doby nedůvěřuju
touareg je jiná liga ( hlavně pak na peněženku )
Artemida
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 14 čer 2012, 21:55
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Německá auta

Příspěvek od Artemida »

Myslím si, že každá volba je dobrá. :) Myslím, že všechny německá auta jsou dobrá a velmi kvalitní, především Mercedes a VW.
dodi911
Aktivista
Příspěvky: 2073
Registrován: 16 zář 2007, 18:38

Příspěvek od dodi911 »

Nemecke auta boli dobre a kvalitne kedisy a nie teraz co sa spolcili cinania s nemacami cez spanielov a podobne. Ja osobne 530.
Uživatelský avatar
jaykay
Aktivista
Příspěvky: 2231
Registrován: 06 říj 2006, 14:28
Bydliště: Sušice

Re: Německá auta

Příspěvek od jaykay »

Artemida píše:Myslím si, že každá volba je dobrá. :) Myslím, že všechny německá auta jsou dobrá a velmi kvalitní, především Mercedes a VW.
(LOL) (LOL) (LOL)
VW Touran 2.0TDI BKD Highline chip by dragpower.cz
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Za 400000kč bych do těchle aut vůbec nešel /tu cenu nemají/ ale šel bych do víceválcového benzinu , což už je auto. Je vidět, že máš dost banánů, tak by jsi opici benzinovou jistě uživil..Jezdit za 15 litrů nafty v Tuaregu chce psychickou odolnost a udržovat tyhle nepovedené výtvory v chodu chce prachy. Já koupit tohle auto za tyhle prachy a muset tohle 10 válcové nebo 6 válcové hovado opravovat s těmi závadami co má, vezmu kalašnikov a všechny píčusy v těch montovnách s velkým znakem VW v dosahu postřílím... :)
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
matiz
Přispěvovatel
Příspěvky: 149
Registrován: 08 srp 2008, 13:19
Bydliště: Opava

Příspěvek od matiz »

jericho-3 píše:Za 400000kč bych do těchle aut vůbec nešel /tu cenu nemají/ ale šel bych do víceválcového benzinu , což už je auto. Je vidět, že máš dost banánů, tak by jsi opici benzinovou jistě uživil..Jezdit za 15 litrů nafty v Tuaregu chce psychickou odolnost a udržovat tyhle nepovedené výtvory v chodu chce prachy. Já koupit tohle auto za tyhle prachy a muset tohle 10 válcové nebo 6 válcové hovado opravovat s těmi závadami co má, vezmu kalašnikov a všechny píčusy v těch montovnách s velkým znakem VW v dosahu postřílím... :)
Malem jsem si cvrnknul do trenek -))) Nicmene si myslim ze tolik naboju bys s sebou nemel (noteeth) (LOL) (LOL) (LOL)

K dotazu muzu pouze dat info k e9x 325i. Pokud uneses kombinovanou spotrebu okolo 8,6l s tim ze se jezdi pianko a klidnou nohou tak bez radsi do benzinu. usetris si zklamani z investic do naftoveho prislusenstvi ktere se sere vsude. No a kdyz mu nalozis tak to jezdi okolo 10l (140 - 180 po dalnici) pokud pojedes jak dobytek tak muj rekord je 12,8 ve trech a s prumernou rychlosti presahujici znacne povoleny limit. No a uplne max co si to vezme, to znamena jet uplne nadoraz, plyn bud 100% nebo brzda je nejakych 18l, to ovsem nikdo nedokaze dlouho, je to na vyblbnuti na nejaky znamy usek. Nemene dulezity je rocni najezd. Pokud najedes opravdu hodne, porid ropaka. Pokud ne, zvaz i benzin. Nesezere te to.
Naposledy upravil(a) matiz dne 22 čer 2012, 15:59, celkem upraveno 1 x.
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Já určitě ne, i kdybych je měl jdu do veterána..Možná mám nějakou úchylku, ale jsem rád na palubě pánem a sám rozhodovat, kdy pojedu nepojedu, kdy se která kontrolka rozsvítí a dveře se otevřou a zavřou, kdy já budu chtít. Nejsem opice, aby mě měl v moci nějaký sráč a autorizák k tomu a já jen s platební kartou v ruce pobíhal za píčusama v montérkách.. :)
nepropadat panice...
Artemida
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 14 čer 2012, 21:55
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Německá auta

Příspěvek od Artemida »

jaykay píše:
Artemida píše:Myslím si, že každá volba je dobrá. :) Myslím, že všechny německá auta jsou dobrá a velmi kvalitní, především Mercedes a VW.
(LOL) (LOL) (LOL)
Ale co? :? To je pravda. Já nechápu, proč se smát. Německá auta jsou jedny z nejlepších na světě. Mám na mysli původní - vozy vyrobené v Německu, a ne auta vyrobena Číňané a Korejci. To není stejné! Reálné německá auta jsou nezničitelné. :D
Uživatelský avatar
romanespana
Aktivista
Příspěvky: 2264
Registrován: 29 pro 2011, 19:03
Odpovědi: 1
Bydliště: SPAIN
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od romanespana »

jericho-3 píše:Já určitě ne, i kdybych je měl jdu do veterána..Možná mám nějakou úchylku, ale jsem rád na palubě pánem a sám rozhodovat, kdy pojedu nepojedu, kdy se která kontrolka rozsvítí a dveře se otevřou a zavřou, kdy já budu chtít. Nejsem opice, aby mě měl v moci nějaký sráč a autorizák k tomu a já jen s platební kartou v ruce pobíhal za píčusama v montérkách.. :)
moje rec :tajny: :tajny: :tajny: :tajny: :tajny:
launchx431, brain-bee st9000, V-500, 304cz+11.10, VIS 5.0 CZ, VIS 5.0 ES, FES3.6, CDP - 2011.1+2014.2, OP-COM, MPPS v12, MProg3, K-TAG, stroboskop, HANTEK DSO1060, BAKU702B, MLINK-DSP3005, toughbook CF-18, hafo kompiku a cajky od FACOM+WURTH+BERGEN.
Artemida
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 14 čer 2012, 21:55
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Artemida »

A co si myslíte o italských vozech? Ty jsou taky dobré nebo ne?
Fulltank
Aktivista
Příspěvky: 2793
Registrován: 09 pro 2008, 18:15

Příspěvek od Fulltank »

ja bych urcite bral MB ;) ale ne CLK ale Ecko ;) Ta 320 je hodne povedena a s automatem vyborny svezeni. V tehlech km bych si pohlidal prevodovku, SBC, podfukujici vstriky a predni napravu.

spotreba kolem 6,7L
O2 BLS - dpf off, egr pipe KIT by Cin, turbo STG190, PP1043, organika
Brembo.SV
Přispěvovatel
Příspěvky: 132
Registrován: 20 zář 2010, 18:12
Bydliště: Galanta

Příspěvek od Brembo.SV »

nemecké autá su ozaj dobré,okrem sráča VW,ktorý kazí meno Nemecku a radil by som ho medzi Talianov s nadsadenou cenou. A maxi humusom je Passat,za tie prachy,a aby človek trčal viac v servise a zhanal dielce za priatelnu cenu,tak to radšej 10 činanov.
Brembo.SV
Přispěvovatel
Příspěvky: 132
Registrován: 20 zář 2010, 18:12
Bydliště: Galanta

Příspěvek od Brembo.SV »

talianske použitelné autá boli v ére Regata,teraz je to lepšia čína,občas tam niečomu z nepochopitelných dovodov drbne,a to je potom paráda. hlavne tá ich elektronika v aute.
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

to bych ani nesouhlasil, Regaty,Una a podobný šrot - dej s tím pokoj, hlavně ty jejich naftový motory (noteeth)
já myslím tak do modelu 127, to byly letadla ;)
Odpovědět

Zpět na „Ostatní technika bez rozlišení značky“