Passat 1.9 TDI, 6kw, 97

Jakékoliv dotazy týkající se problémů, údržby vozů koncernu VW. Týká se jen VW/Audi/Škoda/Seat

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
vw-hak
Sběrač informací
Příspěvky: 38
Registrován: 29 bře 2012, 11:03

Passat 1.9 TDI, 6kw, 97

Příspěvek od vw-hak »

Zdravim, dříve mi auto padalo často do nouzáku, ale nijak jsem to neřešil a po nějaké době to na dlouho zmizelo, ale teď jsem se vypravil do Německa a třefil jsem na nějaké veliké kopce a nouzák přišel. Tak jsem teď udělal log.. prosím o kontrolu případně něco co by to mohlo dělat.
http://www.uloz.to/x8oDzHE/4-csv
Děkuji
Uživatelský avatar
kibi
Aktivista
Příspěvky: 1132
Registrován: 14 čer 2009, 09:17

Příspěvek od kibi »

příště si to dej do správný sekce "údržba problémy VW group"(napiš SZ adminovi, nebo moderatorovi, ať ti to přesune)...jinak máš mrtvou váhu vzduchu (turbo nenatlačí požadavek), pokuď máš možnost, zkus si půjčit jinou a projeď to
FI combi 1.9TDi ATD + domorobo vylepšováky :D
Uživatelský avatar
vw-hak
Sběrač informací
Příspěvky: 38
Registrován: 29 bře 2012, 11:03

Příspěvek od vw-hak »

kibi píše:příště si to dej do správný sekce "údržba problémy VW group"(napiš SZ adminovi, nebo moderatorovi, ať ti to přesune)...jinak máš mrtvou váhu vzduchu (turbo nenatlačí požadavek), pokuď máš možnost, zkus si půjčit jinou a projeď to
No ale váhu mám cca 2 měsíce novou :( Nemůže to být tim, že mám v hadicích na vzduch olej ? Že se ta váha zaprasuje ?
mercedes
Přispěvovatel
Příspěvky: 90
Registrován: 05 úno 2012, 12:49
Bydliště: JÍŽNÍ ČECHY

Příspěvek od mercedes »

vahu maš za vzuchovym filtrem tam zadny olej neni(před turbem) olej maš v hadicich za turbem.
Uživatelský avatar
vw-hak
Sběrač informací
Příspěvky: 38
Registrován: 29 bře 2012, 11:03

Příspěvek od vw-hak »

mercedes píše:vahu maš za vzuchovym filtrem tam zadny olej neni(před turbem) olej maš v hadicich za turbem.
Takže mi teda vodešla další váha jo ?
Uživatelský avatar
vw-hak
Sběrač informací
Příspěvky: 38
Registrován: 29 bře 2012, 11:03

Příspěvek od vw-hak »

vw-hak píše:
mercedes píše:vahu maš za vzuchovym filtrem tam zadny olej neni(před turbem) olej maš v hadicich za turbem.
Takže mi teda vodešla další váha jo ?
Je to teda možné ? Aby mi odešla další váha ? Je to na 100% ?
Uživatelský avatar
kibi
Aktivista
Příspěvky: 1132
Registrován: 14 čer 2009, 09:17

Příspěvek od kibi »

dle logu dává váha prostě málo...zkus si půjčit od někoho na test váhu co je 100% ok, zda to bude lepší, jestli není chyba jinde
FI combi 1.9TDi ATD + domorobo vylepšováky :D
Uživatelský avatar
acryll
Přispěvovatel
Příspěvky: 729
Registrován: 05 srp 2011, 17:56
Bydliště: MT
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od acryll »

vaha dava mensie hodnoty skor koli tomu, ze turbo nema dostatocny tlak, to znamena, ze nenasava sa dost vzduchu
zaujimave je, ze regulacia turba je stale nastavena na 34,7
treba vycitat pamat zavad, dat sem co tam je ulozene, zmazat ich, a spravit novy log
Uživatelský avatar
vw-hak
Sběrač informací
Příspěvky: 38
Registrován: 29 bře 2012, 11:03

Příspěvek od vw-hak »

acryll píše:vaha dava mensie hodnoty skor koli tomu, ze turbo nema dostatocny tlak, to znamena, ze nenasava sa dost vzduchu
zaujimave je, ze regulacia turba je stale nastavena na 34,7
treba vycitat pamat zavad, dat sem co tam je ulozene, zmazat ich, a spravit novy log
Ok, tak já to zkusim a udělám novej. Díky.
Odpovědět

Zpět na „Údržba/problémy VW group (DIESEL)“