1.9tdi ASV kontrola logu

VW/Audi/Škoda/Seat

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
theo
Přispěvovatel
Příspěvky: 107
Registrován: 12 kvě 2019, 10:52
Odpovědi: 1
Bydliště: Bratislava

1.9tdi ASV kontrola logu

Příspěvek od theo »

Mám tu log,dúfam že postačujúci.Neviete čo je špatne? Stiahol som si DP logView ale priznám sa,nevyznám sa v ničom.

Je to O1 1.9tdi ASV.. Je tam náhrada EGR čiže EGR tam nieje vobec a 2 roky staré turbo po repase s vrtulou z ARL Iné úpravy tam niesu.Mám podozrenie na váhu vzduchu,len chcem vedeť či je to na 100% tak.Ďakujem.
Přílohy
log 1.JPG
log 1.JPG (220.3 KiB) Zobrazeno 1862 x
od theo » 03 říj 2022, 20:53
Problém som vyriešil už.. Mal som zlé napojene hadičky podtlakové do N75 (in a out boli prehodené ) čize do turba nešiel podtlak dostatočný aby ovládalo regulaciu.Teraz to ide ako má.
Jdi na kompletní příspěvek
DOMI
Přispěvovatel
Příspěvky: 157
Registrován: 23 lis 2007, 18:26
Odpovědi: 1
Bydliště: Severní Čechy

Re: Dieselpower LogView (prohlížeč Logů z VAG-COMu)

Příspěvek od DOMI »

Z obrázku nikdo nic nevičte (hm)
Naposledy upravil(a) DOMI dne 03 říj 2022, 15:35, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
reesha
Site Admin
Příspěvky: 1235
Registrován: 20 led 2006, 12:15
Bydliště: Czech republic
Kontaktovat uživatele:

Re: Dieselpower LogView (prohlížeč Logů z VAG-COMu)

Příspěvek od reesha »

theo píše: 29 zář 2022, 12:57 Mám tu log,dúfam že postačujúci.Neviete čo je špatne? Stiahol som si DP logView ale priznám sa,nevyznám sa v ničom.

Je to O1 1.9tdi ASV.. Je tam náhrada EGR čiže EGR tam nieje vobec a 2 roky staré turbo po repase s vrtulou z ARL Iné úpravy tam niesu.Mám podozrenie na váhu vzduchu,len chcem vedeť či je to na 100% tak.Ďakujem.
Já tam toho z obrázku vidím docela dost, ale větší problém mám s vybranými bloky.
Příště bych doporučil logovat 1/3/11, to by bylo více vypovídající.

Požadovaný turbo tlak 2000mbar (docela nízký). Skutečný 2500mbar (opravdu až až). Mělo by to skákat do nouzáku. Váha vzduchu někde za rohem (dava hodně asi kvuli vysokemu tlaku), výměna ti nepomůže. Vyřeš
problem s regulací turba
Obrázek Obrázek

Prohlížeč logů LogView stahujte tady

PS: Hledáme (ne)mechanika, viz odkaz s popisem
theo
Přispěvovatel
Příspěvky: 107
Registrován: 12 kvě 2019, 10:52
Odpovědi: 1
Bydliště: Bratislava

Re: 1.9tdi ASV kontrola logu

Příspěvek od theo »

Problém som vyriešil už.. Mal som zlé napojene hadičky podtlakové do N75 (in a out boli prehodené ) čize do turba nešiel podtlak dostatočný aby ovládalo regulaciu.Teraz to ide ako má.
Odpovědět

Zpět na „Diagnostika - software/hardware VW group (vag-com, supervag, ...)“