2,5 V6 TDi Allrad GetriebeSoft-Original!

akce a srazy dieselpoweráků

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
GCamjose
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 23 bře 2012, 11:19

2,5 V6 TDi Allrad GetriebeSoft-Original!

Příspěvek od GCamjose »

Ahoj všichni mají dohromady je problém s mým Auto.Auto 2.5 V6 TDI Tiptronic motor 150HP Allroad AKN jsem dělal několik konverzí na autech, větší vstřikovací trysky Firad společnost s 50% větší průtok nafty, velký intercooler a Turbo 180HP motor z drin.Jetzt je problém, že vozidlo čímž poskytují točivý moment 530 Nm, a bohužel, je můj automatická převodovka není zcela jasné, je na 456 říká, že regulátor není možné a už se zobrazí VagCom, že tak v žádné mapě je naprogramován. :-(!
Udělali protokol, ve kterém je vidět, že, a jak můžete vidět také na měniče momentu zamrznutí v určitém bodovém zatížení na základě plné moci, protože lamely beginnen.Haben snažili proklouznout přenosové regulátoru, točivý moment zvýšit, ale neuspěl . má otázka na všechny odborníky tam je možnost ovládacího zařízení, nebo v přenosu z motoru k vyřešení tohoto problému bez omezení výkonu, je zájem na na 520-530 Nm točivého momentu mezi 2000-3500, je možné řídit wollen.Möglicherweise chytit mapu, která, například pro změnu proudění vzduchu nebo použití signálu, takže hydraulické čerpadlo v převodovce více přítlak je lamely z gibt.Das nyní jen nápad ode mě!
Doufám, že někdo vezme i několik minut, abych pomohl mi, by nemělo být jinak!

http://www.file-upload.net/download-669 ... V.rar.html






děkuju mnohokrát
Odpovědět

Zpět na „Akce/Srazy“