ako je to s olejom na slovesnku, a kto sa stretol s polivajt

..jak jezdit na Slunečnicový, Řepkový, Olivový a podobné oleje ... a nebo, jestli někdo ještě jezdí na naftu, tak o naftě :-) či bionaftě

Moderátoři: šulda, radluk, Moderátoři

ciko
Přispěvovatel
Příspěvky: 494
Registrován: 31 říj 2006, 21:26
Bydliště: trnava

ako je to s olejom na slovesnku, a kto sa stretol s polivajt

Příspěvek od ciko »

zaujima ma co mi mozu policajti, ked mas zastavia, a zacitia olej, ako sa mam tvarit???a stalo sa to uz niekomu, a ako riesil tuto situaciu??
pavesek
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 29 bře 2007, 17:51

Příspěvek od pavesek »

asi jako tady, klidme bych mu tvrdil ze jsem natankoval u nejaky "no name" pumpy a co ja vim cim to redej lumpove jedni...
ciko
Přispěvovatel
Příspěvky: 494
Registrován: 31 říj 2006, 21:26
Bydliště: trnava

Příspěvek od ciko »

no dobr, a povedia otvor kapotu, a tam objavia prepinac, potom vymenik, a ostatne veci...a zato ti mozu zobrat papiere, ci nie?
Pavel
Přispěvovatel
Příspěvky: 524
Registrován: 13 črc 2006, 10:20

Příspěvek od Pavel »

Pokud vím tak v Sk je povolené jezdit na RO. V Čechách to není akorát zakázané ;)
alda164
Přispěvovatel
Příspěvky: 161
Registrován: 16 úno 2006, 11:25

Příspěvek od alda164 »

ted kdyz se da koupit u pumpy cisty Mero tak neni problem , smrdi stejne jako repkovy
Ford Transit 2.5 DI 51kw
AUDI A4 1.9 TDI 8E 130 HP palivo nafta
juraj_x
Nováček
Příspěvky: 11
Registrován: 26 úno 2007, 00:43
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od juraj_x »

ciko píše:no dobr, a povedia otvor kapotu, a tam objavia prepinac, potom vymenik, a ostatne veci...a zato ti mozu zobrat papiere, ci nie?
podla mna ti nic nemozu, vsak do motora si mozes pridat kadeco.. a mozes sa tvarit ze nie ty mas nieco nelegalne ale ze oni sa nevyznaju ;)
ciko
Přispěvovatel
Příspěvky: 494
Registrován: 31 říj 2006, 21:26
Bydliště: trnava

Příspěvek od ciko »

ale zas oni si zevraj davaju bacha na takychto typkov, ktory si upravia aj neviem co...ale mna zaujimaju skusenocsti s policajtami..
RO
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 04 bře 2007, 03:04

Příspěvek od RO »

Závisí, kto ťa zastaví. Jeden uzná, že ide o dobrú vec a druhý sa na tebe odbaví. Keď nie priamo na prestavbe, tak niečom inom. Je to ako všade. Vždy sa nájde normálny a vždy blbec. Dúfam, že tých normálnych bude viac.
Ciko - tvár sa negramotne, nevieš čo to tam vôbec je. Vozidlo si už "také" kúpil (ak ho nemáš od nova). Nesnaž sa byť múdri, to nezaberá :D
petertn
Přispěvovatel
Příspěvky: 54
Registrován: 10 lis 2006, 10:04

Příspěvek od petertn »

chlapi a ako riesite to ze mate moznost odberu pouziteho oleja ale bolo by potrebne nejake potvrdenie ohladne odberu.
Pravdepodobne koli kontrolam ohladne likvidacie oleja.
Poradte please.
RO
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 04 bře 2007, 03:04

Příspěvek od RO »

petertn: Čo máš na mysli? Upresni problém.
petertn
Přispěvovatel
Příspěvky: 54
Registrován: 10 lis 2006, 10:04

Příspěvek od petertn »

mam moznosti brat pouzity olej od podnikatelov s kuchynou,... ale oni musia olej odovzdavat voci potvrdenke asi koli kontrolam. Beru to fi ktore maju povolenie likvidovat taketo latky(odpady)
Staci ak mu napisem moje inicialy a mnozstvo ake som zobral? Alebo ako to riesit?
JanDiesel
Přispěvovatel
Příspěvky: 138
Registrován: 29 čer 2006, 15:10
Bydliště: Zilina

Příspěvek od JanDiesel »

petertn píše:mam moznosti brat pouzity olej od podnikatelov s kuchynou,... ale oni musia olej odovzdavat voci potvrdenke asi koli kontrolam. Beru to fi ktore maju povolenie likvidovat taketo latky(odpady)
Staci ak mu napisem moje inicialy a mnozstvo ake som zobral? Alebo ako to riesit?
na to zabudni,k comu by mu boli tvoje inicialy?On musi preukazat,ze ten olej dal zlikvidovat firme,ktora na to ma licenciu atd.Inak moja totoznost je to posledne,ktoru by som rozdaval pri zbere pouziteho oleja...ale to je tvoja vec.Zaloz si firmu na likvidaciu pouziteho oleja :-)
AGR 66kW seria
juraj_x
Nováček
Příspěvky: 11
Registrován: 26 úno 2007, 00:43
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od juraj_x »

mna len tak napadlo.. ked je u nas na slovensku schvalene pouzivanie oleja ako alt.paliva (co myslim je), tak mozes odkupit ten olej od firmy trebars aj za 1sk a potom na neho jazdit. ale asi take jednoduche to nebude.
inac, svoje inicialy by som ziadnej firme nenechaval, ako pisal predomnou tak oficialne sa to musi dat firme ktora to zneskodni.
ciko
Přispěvovatel
Příspěvky: 494
Registrován: 31 říj 2006, 21:26
Bydliště: trnava

Příspěvek od ciko »

a ako sa podla vas zlikviduje taky olej??? podla mna sa to spali, alebo faaakt netusiiim...
juraj_x
Nováček
Příspěvky: 11
Registrován: 26 úno 2007, 00:43
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od juraj_x »

tiez si myslim ze sa spaluje, ale u firmy sa potom spaliny do vzduchu filtruju a pod. aby to splnalo nejake limity. v aute take ciste spaliny asi nedosiahnes..
Odpovědět

Zpět na „Jak se jezdí na rostlinu, nebo i na naftu“