ZEDER LOCK

Jakékoliv dotazy týkající se problémů, údržby vozů koncernu VW. Týká se jen VW/Audi/Škoda/Seat

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Uživatelský avatar
Vici
Aktivista
Příspěvky: 7510
Registrován: 07 srp 2008, 09:14

ZEDER LOCK

Příspěvek od Vici »

do O1... uvažuju o něm. Jsou nějaká známá a potvrzená negativa?
Co sjem se díval, v jiné O1 kde Zeder byl, tak by to musela být dost velká rána, aby se mi zámek dostal k nohám... myslím že při takové ráně by mi to asi už i bylo jedno...

zámek zpátečky nechci, nemám v to důvěru
rizecek
Sběrač informací
Příspěvky: 22
Registrován: 28 srp 2010, 08:03
Bydliště: Nitra

Příspěvek od rizecek »

Co Ti poviem, Ja to mam a uz 2x mi chceli ukradnut auto a nepodarilo sa. Nechapem naco tam aj lezu ked mam zeder, alarm aj construct.. Zamkynanie rychlejsie ako construct (do 10s) a zabezpecenie ucinnejsie.
Uživatelský avatar
Vici
Aktivista
Příspěvky: 7510
Registrován: 07 srp 2008, 09:14

Příspěvek od Vici »

jaké máš auto?
rizecek
Sběrač informací
Příspěvky: 22
Registrován: 28 srp 2010, 08:03
Bydliště: Nitra

Příspěvek od rizecek »

octavia 1 combi elegance 81kW
Uživatelský avatar
mir77
Aktivista
Příspěvky: 1735
Registrován: 16 zář 2008, 23:50
Bydliště: Teplice

Příspěvek od mir77 »

Už to alespoň někdo montuje v Praze nebo tak někde? Jsem z TP a jet na Moravu nebo na Slovensko se mi kvůli tomu nechce :D Měl jsem na to spadeno když jsem koupil auto, ale dneska si už říkám, že dávat to do deset let starý káry asi tak moc smysl nemá...
Octavia 1.9 TDI Ambiente 81 kW ASV, r.v. 2002

V minulosti:
Favorit 136L, r.v. 1989, LPG
Felicia 1.3 LXi, r.v. 1997, LPG
Fabia Sedan 1.4 MPi Classic, r.v. 2001, LPG
rizecek
Sběrač informací
Příspěvky: 22
Registrován: 28 srp 2010, 08:03
Bydliště: Nitra

Příspěvek od rizecek »

To zavisi na tom na kolko si ju cenis. Montaz zederu stoji 270€, urcite menej ako skoda kt. vznikne ked Ti auto zmizne. Tiez som si myslel ze toto by uz nikto nekradol, sam som bol prekvapeny, ak ho mas pekne, diely su pouzitelne od 1997 az do 2009.
teekey
Přispěvovatel
Příspěvky: 120
Registrován: 23 pro 2006, 23:56
Bydliště: Brno/Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od teekey »

nepamatuji si ceny, ale dle toho co tu bylo zmineno tak to vychazi podobne jako defend-lock nebo construct. Jakekoliv mech. zabezpeceni je dobre, ikdyz zamykani zpatecky u manualu asi neni uplne neprustrelne. Co ale muzu doporucit, tak je auto pojistit. Neni problem dnes sjednat havarijko i na stare auta all-inclusive za par tisic rocne a clovek ma klidne spani. Clovek nad tim nepremysli dokud se ho to netyka, ale kdyz mate tu smulu a prijdete o auto, tak si priste pojistite auto ikdyby to mel byt favorit :idea:
• VW Passat 2.0TDi BMP@103kw
Passat 3C: rady pri koupi
Uživatelský avatar
mir77
Aktivista
Příspěvky: 1735
Registrován: 16 zář 2008, 23:50
Bydliště: Teplice

Příspěvek od mir77 »

Tak pojištění mám komplet, za pár korun, a stejně se mi nespí dobře :) Ona jedna věc je, že ti to někdo zaplatí auto, který ti švihli, ale do tý práce, času a peněz, který v něm zahučeli, to už nikdo nevidí :(
Octavia 1.9 TDI Ambiente 81 kW ASV, r.v. 2002

V minulosti:
Favorit 136L, r.v. 1989, LPG
Felicia 1.3 LXi, r.v. 1997, LPG
Fabia Sedan 1.4 MPi Classic, r.v. 2001, LPG
Uživatelský avatar
hansdob
Aktivista
Příspěvky: 8925
Registrován: 17 zář 2009, 18:21
Odpovědi: 1
Bydliště: Vysočina-Dobronín

Příspěvek od hansdob »

mir77 píše:Tak pojištění mám komplet, za pár korun, a stejně se mi nespí dobře :) Ona jedna věc je, že ti to někdo zaplatí auto, který ti švihli, ale do tý práce, času a peněz, který v něm zahučeli, to už nikdo nevidí :(
to je to co by mě štvalo na jakým koliv mým autě cena vozu normál ale moje dodělky vychytávky a podobně už nikdo nezaplatí (LOL)

Jinak mám construkt a když jsme zlomily poslední klíč a kartu od konstruktu nemám byla mi nabídnuta výměna konstruktu cca za 3500kč ale za jiný model (díra na zámek jinde) tak jsem vyndal vložku z construktu a chtěl ji koupit oni že to nejde ani vyndat natož vyměnit a tak jsem si to doma předělalna klíče co jsem koupil po netu i s kartou a vím že construkt je poměrně jednoduchej ale dostat se k němu taktéž chvíli trvá ale zase jsem slyšel že otevřít jde bezproblémů.
Naposledy upravil(a) hansdob dne 01 lis 2012, 09:11, celkem upraveno 1 x.
přesnou historii nepamatuji.....třebaaaa zetor 25K
Uživatelský avatar
Vici
Aktivista
Příspěvky: 7510
Registrován: 07 srp 2008, 09:14

Příspěvek od Vici »

no právě... pojišťovna ti nedá ani náhodou za co jsi to auto koupil, navíc pokud jsi něco dodělal tak to nezaplatí nikdo. a třeba u mého auta je to nemálo peněz...
Slavkov
Aktivista
Příspěvky: 4579
Registrován: 09 lis 2007, 15:48
Bydliště: Slavkov u Brna

Příspěvek od Slavkov »

Ať nedělám nové téma... a když už jste to neťukli... tak mi nějakou pojišťovnu doporučte na r.v. 99... co jsem zjišťoval, tak pouze do 7-10 let stáří vozu...
Myslím zajímavou kombinaci povka a havarijky s vandalem... nebo máte jen povko s odcizením nebo...
Díky
GIV Variant TDi ???kW
rudy5
Aktivista
Příspěvky: 2935
Registrován: 04 pro 2007, 15:36

Příspěvek od rudy5 »

Slavkov píše:Ať nedělám nové téma... a když už jste to neťukli... tak mi nějakou pojišťovnu doporučte na r.v. 99... co jsem zjišťoval, tak pouze do 7-10 let stáří vozu...
Myslím zajímavou kombinaci povka a havarijky s vandalem... nebo máte jen povko s odcizením nebo...
Díky
ja som mal kedysi Alianz boo to asi to naj čo v CZ je a to ako v plneni tak v poskytovaní sližieb ale na 10 ročné auto by som si to už asi nedal mne to vychádzalo na passat 10 tis ročne aj zo zákonnou na sumu 200tis bolo v tom všetko a v alianzi sme mali 3 autá
BMW 330 ix
Uživatelský avatar
dolar100
Aktivista
Příspěvky: 1147
Registrován: 09 říj 2008, 13:33
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od dolar100 »

Vsetko co ma multlock kluc ide za par sekund otvorit, Zeder mam a dufam ze to este nikdo neprekonal :roll:
Mercdes C cdi
Uživatelský avatar
haro01
Přispěvovatel
Příspěvky: 50
Registrován: 04 čer 2009, 20:31

Příspěvek od haro01 »

dolar100 píše:Vsetko co ma multlock kluc ide za par sekund otvorit, Zeder mam a dufam ze to este nikdo neprekonal :roll:
Neprekonal? Tak sa pozri: http://www.youtube.com/watch?v=2C65ziTm ... re=related
AHF, EGR OFF BY Janosik
Uživatelský avatar
jirkastrachota
Přispěvovatel
Příspěvky: 657
Registrován: 14 kvě 2009, 19:09
Bydliště: Benešov

Příspěvek od jirkastrachota »

Slavkov píše:Ať nedělám nové téma... a když už jste to neťukli... tak mi nějakou pojišťovnu doporučte na r.v. 99... co jsem zjišťoval, tak pouze do 7-10 let stáří vozu...
Myslím zajímavou kombinaci povka a havarijky s vandalem... nebo máte jen povko s odcizením nebo...
Díky
Generali by ted měla mít nějaké pojištšní na starší auta...
octavia combi,1.9 tdi,66kw r.v.99,chip na +-82kw,EGR venku, chlazení ic v podběhu,brzdy 288, puky TT, VW Transporter T4 long, 2,4D, SYNCRO
Odpovědět

Zpět na „Údržba/problémy VW group (DIESEL)“