vymena PP za maxidot

VW/Audi/Škoda/Seat

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
palev
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 03 lis 2012, 17:16

vymena PP za maxidot

Příspěvek od palev »

Ahoj, prohledal jsem vse a nemuzu zjistit, jake vyrobni cislo budiku s maxidotem potrebuji, pokud mam budiky s PP oznacene 1Z0 920 803 D. Vim, ze se bude kodovat online v servisu, jen proste netusim, jake mam shanet. Diky za jakekoliv info...
Uživatelský avatar
hansdob
Aktivista
Příspěvky: 8930
Registrován: 17 zář 2009, 18:21
Odpovědi: 1
Bydliště: Vysočina-Dobronín

Příspěvek od hansdob »

odkud jsi?? V praze to zvládne myslím třeba ladas, myslím že někde kolem poděbrad je jakub facelift, v humpolci je zx6ninja tam se poptej :-D
přesnou historii nepamatuji.....třebaaaa zetor 25K
palev
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 03 lis 2012, 17:16

Příspěvek od palev »

Praha je pro me idealni, nicmene ja cislo budiku znam a namontovat nove je podle me asi snadne v servisu, jen potrebuji vedet cislo, jake mam shanet s maxidotem. V servisu se mi je kupovat nechce :), montaz je u nich za 300, nove budiky okolo 10 000. Coz je teda cena hodne pritazena za vlasy....
Uživatelský avatar
Vaša
Přispěvovatel
Příspěvky: 757
Registrován: 23 led 2006, 18:10
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vaša »

naposledy jsem platil za výměnu oleje a filtru 1800,- (jen práce) cca 45minut

asi jinej gang :D
OOOO A4 Avant Quattro 125kW ++
OOOO A2 1,4 TDi ++
Uživatelský avatar
hansdob
Aktivista
Příspěvky: 8930
Registrován: 17 zář 2009, 18:21
Odpovědi: 1
Bydliště: Vysočina-Dobronín

Příspěvek od hansdob »

300 kč za výměnu budíků?? No myslím že to realné je ale jen v případě že je od nich koupíš ne??
přesnou historii nepamatuji.....třebaaaa zetor 25K
palev
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 03 lis 2012, 17:16

Příspěvek od palev »

tak mi to bylo receno, 300 bez DPH, podminkou bylo, ze musi byt nove, coz bych chtel i ja. Ve finale jde o sklopeni volantu, o 2 srouby a online kodovani 1 ku 1. Nasledne zasroubovat a odjet. Otazka chvile, jen vedet to cislo budiku, ktere potrebuji....
alreadys
Aktivista
Příspěvky: 1276
Registrován: 27 črc 2009, 21:00

Příspěvek od alreadys »

No ono to tak jednoduché nebude potřebuješ znát pin budíků v tvém autě což se dělá v autorizáku online a jestli byli již třeba měněny atd. tak jsou v koncích potřebujou ho vyčíst a to neumí,nejhorší jsou pro ně starší auta tam kolikrát online neudělají už jsem ji takhle pár dělal.Nové budíky ti jasně nutí kvůli jednoduchém přizpůsobení starší je taky pro ně problém třeba nastavit km.No a za 300 to je jasně pro to že si u nich koupíš nové budíky
palev
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 03 lis 2012, 17:16

Příspěvek od palev »

Diky vsem za reakce. Ja mam 2009 FL, MR 2010 a pokud vse chapu spravne, tak tam uz zadny pin neni, prave kvuli online kodovani. V podstate potrebuji vedet, jestli moje stavajici 1Z0 920 803 D (vyctene Vagem) jdou nahradit novymi 1Z0920843S nebo radeji eresackymi 1Z0920843 T, ktere byly vyrobeny v roce 2012
palev
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 03 lis 2012, 17:16

Příspěvek od palev »

Ahoj, tak budiky mam vymenene. V servisu to stalo nakonec 773,- Kc vcetne DPH. 99Kc vyhledavani chyb, 198 vymena panelu pristroju a 347 RJ datova prehrani. Mam tam ty z eresa, je i propojene radio a rucicky udelaji pri startu takove to protoceni na max hodnotu a pak zpet. Neukazuje mi to tam doporuceny rychlostni stupen, ale to me nestve. Myslim, ze to tam jde nejak dodelat asi press VAG. Jinak je potreba sebou do servisu vzit i nahradni klic, aby ho take nakodovali. Snad moje zkusenost nekomu pomuze... Budiky jsem koupil za 2800 nove, mely by byt jeste k mani, pokud nekdo ma zajem poskytnu kontakt na prodejce.... Byl jsem s nim domluven, ze pokud by nesly, tak je mohu vratit. podminkou bylo, ze se je nikdo nebude snazit prisroubovat pred vyzkousenim, pak uz by totiz moc nove nebyly...
zippgmy
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 08 lis 2012, 14:50

Příspěvek od zippgmy »

Zdravim, prosim Vas schanim budiky s MAXIDOTem na octavii II, 1.9TDI, rv 2007 - myslim ze je to PN > 1Z0 920 842 D
Dotaz na palev - nebyly k dispozici u tvojeho preodejce ?

dik moc vsem za pripadnou pomoc a za info
palev
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 03 lis 2012, 17:16

Příspěvek od palev »

Ahoj, zkus napsat sem xxxxxx. Nicmene netusim, zda bude mit i na predface model...

email jsem poslal pres SZ
P.
zippgmy
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 08 lis 2012, 14:50

Příspěvek od zippgmy »

Ahoj, dik moc, zkusim a uvidime. mozna budu mit stesti.....
zippgmy
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 08 lis 2012, 14:50

Příspěvek od zippgmy »

Ahoj vsem, tak maxidot dodan a namontovan. Chtel bych podekovat vsem kteri mi v tom pomohli a podileli se na tom. Hlavni dik patri pro Matias a Vasa - oba odvedli skvelou a bezchybnou praci takze dik
Žigi1984
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 01 led 2024, 21:42

Příspěvek od Žigi1984 »

palev píše: 08 lis 2012, 10:26 Ahoj, tak budiky mam vymenene. V servisu to stalo nakonec 773,- Kc vcetne DPH.
zdravím nějaký kontakt na servis kde jste nechával měnit budíky děkuji za odpověď
Naposledy upravil(a) šulda dne 10 led 2024, 19:51, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Úprava názvu. Text příspěvku se nevkládá do předmětu.
Odpovědět

Zpět na „Diagnostika - software/hardware VW group (vag-com, supervag, ...)“