Felda 1.9TD a la RASTIKOS

Noví uživatelé prostudovat jako první! Vytvořený souhrn témat na často probírané dotazy.
Téma mohou zakládat jen moderátoři - pokud máte nápad, kontaktujte Reeshu, nebo Dukese

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

BaxxterCZ píše:Jen mám ještě dotaz pánové.. kam mám vyvést ten přefuk co je na ventilovým víku?...
já vyvrtal díru do filtrboxu až do trubky co vede z boxu a hadící propojil, asi třičtvrtka hadice

jinak spojka už mně klouže, cca po 7O km na pětku plný a po chvilce vylítnou otáčky, spojka nesmrdí,

čerpadlo po dvouroční odmlce kapká dole jak se ladí počátek vstřiku,

tak to pujde rozdělat přeobložit a přetěsnit ;)
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

BaxxterCZ píše:Jen mám ještě dotaz pánové.. kam mám vyvést ten přefuk co je na ventilovým víku?...
prosímtě a kde jsi koupil ten šroub holendr na trubku co vede od olej filtru, jsem se díval ten můj výrobek sice nekape ale stopro netěsní ;)
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

slovacek.milos píše:
BaxxterCZ píše:Jen mám ještě dotaz pánové.. kam mám vyvést ten přefuk co je na ventilovým víku?...
já vyvrtal díru do filtrboxu až do trubky co vede z boxu a hadící propojil, asi třičtvrtka hadice

jinak spojka už mně klouže, cca po 7O km na pětku plný a po chvilce vylítnou otáčky, spojka nesmrdí,

čerpadlo po dvouroční odmlce kapká dole jak se ladí počátek vstřiku,

tak to pujde rozdělat přeobložit a přetěsnit ;)
ještě jsem zjistil jak dojde k brutálnímu nárustu výkonu auto se roztřepe, levá homokyneták u převodovky
BaxxterCZ
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 21 bře 2013, 19:43

Příspěvek od BaxxterCZ »

Ten šroub, i jiný "redukce", me vyrábí Jaroslav Hladík, starosta obce Říkonín. Su u toho, vymyslime každou destinku, každej přesah, beru si s sebou i okolní díly a vše pak perfekt sedí. Vzal kus šestihranu 17 odpvidajici délky, dřík, je udelanej 12 a dal je to 10x1. Včera me dělal i redukci z filtrboxu 64 na turbo 46, spojim to hadicí a pohoda.
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

BaxxterCZ píše:Ten šroub, i jiný "redukce", me vyrábí Jaroslav Hladík, starosta obce Říkonín. Su u toho, vymyslime každou destinku, každej přesah, beru si s sebou i okolní díly a vše pak perfekt sedí. Vzal kus šestihranu 17 odpvidajici délky, dřík, je udelanej 12 a dal je to 10x1. Včera me dělal i redukci z filtrboxu 64 na turbo 46, spojim to hadicí a pohoda.
pak mě napiš co budeš dělat se spojkou, já mám osobně tucha jak se znám že tam mám spojku 19O z benál feldy,
trojka štverka vcelku OK ale pětka plný začne klouzat
BaxxterCZ
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 21 bře 2013, 19:43

Příspěvek od BaxxterCZ »

Se spojkou nebudu dělat vůbec nic až do chvíle kdy se auto zastaví :) ... Nebo ledaže bych sehnal tu dlouhou převodovku co měly jedničkový Feldy 1.9, udělal bych rovnou i spojku. A mám ještě jeden dotaz, jinak sem už myslím všechno tak nějak vyřešil - kam napojit onen bazmek v červeném kroužku?Obrázek
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

asi nikam, banda je ovládaná tlakem z turba a řj tam nemáš ;)
BaxxterCZ
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 21 bře 2013, 19:43

Příspěvek od BaxxterCZ »

Dávám pár fotek, zatím stále s Lukášem. O víkendu udělám ten odtok pro olej z turba a už mám částečně hotovej nowej první díl výfuku.

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

[quote="BaxxterCZ"]

co kapota tu nezavřeš co?
Uživatelský avatar
sniper--
Aktivista
Příspěvky: 2867
Registrován: 17 led 2009, 12:53
Bydliště: Rokycany

Příspěvek od sniper-- »

tu nezavre zcela urcite.. Lepsi je pouzit to zani co pouzil raskitos
autoservis pneuservis.
Tel.774 225538
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

sniper-- píše:tu nezavre zcela urcite.. Lepsi je pouzit to zani co pouzil raskitos
tomu ale moc nechybí já tam řízl takové elko a zakryl jej deflektorem, aspon se turbo chladí, tuším střešní kaplička se to jmenuje, http://www.mkkosa.cz/mkkosa/vydech-kapo ... 320x250mm/
BaxxterCZ
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 21 bře 2013, 19:43

Příspěvek od BaxxterCZ »

Jasně no :) kapotu nezavřu. Ale to je to poslední...
Uživatelský avatar
sniper--
Aktivista
Příspěvky: 2867
Registrován: 17 led 2009, 12:53
Bydliště: Rokycany

Příspěvek od sniper-- »

ja se o tom tenkrat presvedsil kdyz jsem predelaval moji pani feldu. Turbo a sani z G3 TD. Pak jsem to udelal jako Raskitos, turbo 1Z a sana G2 1.6D. Kapota zavrena s velkou rezervou
autoservis pneuservis.
Tel.774 225538
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

sniper-- píše:ja se o tom tenkrat presvedsil kdyz jsem predelaval moji pani feldu. Turbo a sani z G3 TD. Pak jsem to udelal jako Raskitos, turbo 1Z a sana G2 1.6D. Kapota zavrena s velkou rezervou
jako ten prořez je minimální zásah a když ten deflektor honí vzduch na turbo tak můj názor přínost ;)
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

já si přines levou poloosu bez vůle v kloubu u převodovky a du do té spojky, kdykoliv sešlápnu pětka plný proklouzne


plný sešlapiji jen kvůli vám no jinak nemám proč :)
Odpovědět

Zpět na „FAQ - časté dotazy - řešení, postupy“