golf 3 variant

Tato sekce slouží k prezentaci vozů členů tohota fóra.

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
loshoubos
Přispěvovatel
Příspěvky: 141
Registrován: 27 črc 2008, 16:50
Bydliště: Chodov

golf 3 variant

Příspěvek od loshoubos »

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek


tak zde je pár fotek mého golfíka,zatím v origo stavu,jen nějakej ten alarmek jsem dával,hella světla,repro hertz,časem chci trochu poladit podvozek a pak nějakej ten chip,jinak ho chci nechat tak jak je,doufám že se aspoň trochu líbí
Uživatelský avatar
peeeetr
Aktivista
Příspěvky: 1289
Registrován: 27 zář 2011, 09:40
Bydliště: Severní Čechy

Příspěvek od peeeetr »

Tak se trošku rozepiš. Jaký motor, rok atd. Jinak ta barva je pěkná. To je stále origo? Nebo je po celolaku? :-)
Seat Leon 1.9TDI 100kw - Ukradeno
Audi A4 - FB S764, EGR & KAT OFF, 288 brzdy, jednohmota HDS, FK -40mm, 17" alu, celopolep silver-grey matt
Aktual : Seat Toledo 1.9tdi ASV - zatim jen zakl servis a 17ky :)
loshoubos
Přispěvovatel
Příspěvky: 141
Registrován: 27 črc 2008, 16:50
Bydliště: Chodov

Příspěvek od loshoubos »

je to 1,9 tdi kod motoru je ALE,je to rok výroby 1998,lak je asi origo ale někdo už tam něco ladil(ten lak) já asi po zimě budu muset taky,pátý vrata a jedno nadkolí,nic vážnýho jen kosmetika :-) má to najeto přes 266 tisíc(doufám že to dalších 250 najede :-D ) Čekaj mě rozvody,jinak dělal jsem brzdy (přední kotouče a desky) a olej,jinak nic.Kluci z dílny říkali že po dlouhý době dobrej kauf (prej voňavka (rofl) )Je to po 50ti letym chlapovi,prej servisováno ve vw tak doufám že mě nezklame :-D Jinak to jede docela pěkně na 66 kw (tedy pokud tam je 66 kw ;) )má to vyhřívané sedadla a el.šíbr se zrcátkama,jinak bez výbavy (scháním el. okna :roll: ) a možná klimošku.Jinak jak jsem psal nechám to tak jak to je jen podvozek poladit a nějakej ten chip (dieselpower-až budou penízky :-) )
loshoubos
Přispěvovatel
Příspěvky: 141
Registrován: 27 črc 2008, 16:50
Bydliště: Chodov

Příspěvek od loshoubos »

Obrázek
tak konečně na letňákách,to to ale trvalo
Obrázek
loshoubos
Přispěvovatel
Příspěvky: 141
Registrován: 27 črc 2008, 16:50
Bydliště: Chodov

Příspěvek od loshoubos »

Takze jsem se rozhodl sem dad malou bezvyznamnou upravu kol :) ,to je jedna vec a jeste druha a to je ta ze jsem vymenil stavajici origo 66 kw trysky za sprint 764 a hle ono to trochu jede :) Sice to mam bez softu a s trochou koure ale ne az tak moc :) foto z vymeny jsem nestihl protoze jsem to delal hrozne rychle abych uz to mel :)


Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
loshoubos
Přispěvovatel
Příspěvky: 141
Registrován: 27 črc 2008, 16:50
Bydliště: Chodov

Příspěvek od loshoubos »

takze mala priprava pro upgrade brzd,jsou to 280 mm z toleda,a jwste maly coolerek ktery zapojim do serie s origo coolerem.Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Vozy členů fóra“