Morava tip na chip

VW/Audi/Škoda/Seat - zvyšování výkonu (především TDI motory)

Moderátoři: šulda, Moderátoři

frenkyy
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 12 pro 2012, 20:51

Příspěvek od frenkyy »

tak také zajel do garáže k tdifunovi trošku poštelovat škoda superb II 103 kw CR a musím říci, že aj když to bylo trošku z ruky, tak cesta se veeelmi oplatila. autu se pěkně odlehčilo, spotřeba 0.5 litru dole a hlavně konečně to jede také ve větších převodových stupních. Jen lituji, že jsem tam nejel už dříve, aj trošku z obavy, ale naprostě zbytečně ))) Ještě jednou velké díky tdifunovi - graf dám následně )) :wink: - naprostá spokojenost a profesionalita - chlap ví co dělá ))
Lukáš Nevěřil
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 18 pro 2012, 19:17
Bydliště: Fulnek

Příspěvek od Lukáš Nevěřil »

Musím jen souhlasit já byl u TDIFUNA tento týden a maximální spokojenost mám octavii 81kw 99rok ted 100kw a 305Nm Vše změřeno před i po chipu plus jiné opravy o kterých jsem nevědel. Musím říct že profesionál na nejvyšší úrovni a cena není vůbec špatná dal bych i více Díky TDIFUNE!! 8)
lukes
Uživatelský avatar
talec
Přispěvovatel
Příspěvky: 245
Registrován: 16 dub 2010, 07:50
Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od talec »

Já když koupil ARL, tak tam byl nějakej soft od Lojzy z Itálie. Výsledek? Střílely hadice z IC, Výfuková vrtule z jednoho turba v katu, druhé turbo co tam bylo bylo KO, IC KO, Motor KO a to se vyplatí ušetřit na takových věcech :D, hlavně že mám BMW 3.0D a pak nemám na provoz, tak budu šetřit kde se dá... Nemám na naftu, tak tam budu lít olej místo nafty :D, nemám na soft, tak tam nechám nahrát nějakej uni u Tesca :D
Vše jsem dal dokupy a než soft od nějakého nalívače, tak raději vůbec!!!
Doporučuji TDIfun.cz, stojí to za to a svoje auto mám moc rád na to abych ho dal někomu jinému ;)
Fun dělal moje 2 auta + auta známých a vždy max spokojenost a auto dostalo co potřebovalo
VW GOLF IV TDI PD GTI ARL, EGR OFF, KAT OFF, Maf OFF, GTB1756VK, 80/60.3 Duplex exhaust, HDS 57 POWERED BY TDIfun 211PS 475Nm
Uživatelský avatar
Alinek
Přispěvovatel
Příspěvky: 164
Registrován: 28 dub 2007, 20:10
Bydliště: Praha

Příspěvek od Alinek »

Opravdu nechápu tenhle topic :D...

Člověk si koupí BMW a pak chce šetřit na nesprávným místě :D a to dost brutálním způsobem. Uvědom si, že když ti tam někdo udělá chip za 5000 Kč (což lze sehnat), tak to bude naprosto neprofesionální amatérská práce, bez měření, bez zkušeností a hlavně ten SW bude staženej odněkaď z netu a jen ti ho tam za půl hodiny nahraje z notebooku!

Na netu je snad miliarda diskuzí na tohle téma a když jsem to pročítal, vyšlo mi z toho asi následující.

1) Dieselpower (www.dieselpower.cz)
2) TDIfun (www.tdifun.cz)
3) Mvolesko (www.chipforum.cz)

Pořadí neber vážně, napsal jsem jen 3 firmy, u kterých bych si nechal udělat chip, protože jsem na ně nenašel negativní reference.

Od jednoho z výše uvedených jsem chip v autě měl, najel jsem cca 60 tisíc a max. spokojenost. Pak jsem auto prodal, s novým majitelem jsem v kontaktu a je spokojený dál.

Chápu, že každý řeší cenu a někomu se 10-20 tisíc zdá moc, tak si nechá "upravit" motor za 5 tisíc a pak platí 10x tolik za opravy v důsledky posranýho motoru :D

Osobně jsem taky hledal nejlepší poměr cena/kvalita a protože jsme tam ten den jeli po domluvě dva, dostali jsme i poměrně zajímavou slevu. Ale vždy je to o nějaké domluvě.
vlacek
Přispěvovatel
Příspěvky: 253
Registrován: 29 dub 2006, 21:27
Bydliště: Oslavany

Příspěvek od vlacek »

dela nekdo v okoli brna,(jižni morava) solidni sw upravy ne žadnej soft z netu ? :)
Octavia 1,9 TDI,AGR,trysky 764,EGR OFF,
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

V Brne mas RFauto, Humla, coz je kvalifikovany "dealer" Dieselpower. Trosku dal mas Funa, otazkou zbyva, zda to nemas po dalnici do Praglu do DPcka z toho Brna rychlejsi :roll:
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
vlacek
Přispěvovatel
Příspěvky: 253
Registrován: 29 dub 2006, 21:27
Bydliště: Oslavany

Příspěvek od vlacek »

rf auto nedela chip nebo se pletu :-) a trysky uz tam sou
Octavia 1,9 TDI,AGR,trysky 764,EGR OFF,
zzach
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 27 led 2013, 12:07

Příspěvek od zzach »

http://www.rfauto.cz/?autoservis,3

Určitě dělají když to mají vypsané na stránkách, ale zajímalo by mě jestli měří na brzdě?
vlacek
Přispěvovatel
Příspěvky: 253
Registrován: 29 dub 2006, 21:27
Bydliště: Oslavany

Příspěvek od vlacek »

nevsim sem si (LOL) dik
Octavia 1,9 TDI,AGR,trysky 764,EGR OFF,
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

RF auto nedisponuji brzdou. A ne, nedelaji chip, "jen" flashuji a jak uz jsem uvedl, tvurcem chipu je Richard z DP.
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
vwgolfgti16v
Sběrač informací
Příspěvky: 20
Registrován: 23 led 2013, 15:33

Příspěvek od vwgolfgti16v »

Aleš Škutchan z R32Turbomotors
z Brna je to kousek, férový jednání.
http://www.r32turbomotors.cz/
Kmotr
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 19 dub 2014, 14:27

Nedporučuji

Příspěvek od Kmotr »

Opravdu ne! Nedoporučuji! Najděte si rozhodně někoho jiného na chiptuning, nebo raději nechipujte vůbec. Z Brna je to kousek :-( Přijel jsem do Bystřice s motorem DCI v perfektním stavu a po nachipování mám na autě zásadní problém. Pán v Bystřici Vám auto nachipuje mezi garáží a nádražím za 20-25 minut! Po týdnu jsem nechal vrátit zpět původní hodnoty. Spotřeba je o teď litr vyšší, než před chipem, motor vibruje, je hlučný a nikdo si s tím neví rady, kde je chyba. Prošlo to několikrát diagnostikou, dále rukama i člověkovi, který 25 let velmi dobře dělá Renolďácký motory a taky chybu zatím nenašel. Je to k zlosti! Obávám, se, že budu muset nechat kompletně zrepasovat vstřikovací systém nebo motor.
Pokud nechcete dopadnout jako já, jeďte k profesionálům, kde bude mít záruku, že se Vám na autě nic nepodělá.
Naposledy upravil(a) Kmotr dne 19 dub 2014, 15:01, celkem upraveno 6 x.
Kmotr
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 19 dub 2014, 14:27

Nedporučuji

Příspěvek od Kmotr »

Pokud někdo máte potřebu chipovat DCI, nebo chipovat všeobecně, ozvěte se mi, pokusím se Vám to rozmluvit a předem zachránit motor!
Naposledy upravil(a) Kmotr dne 19 dub 2014, 15:02, celkem upraveno 2 x.
Kmotr
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 19 dub 2014, 14:27

Nedoporučuji

Příspěvek od Kmotr »

Mám v tom jasno, já už si chipovat nikdy nic nenechám!
Uživatelský avatar
talec
Přispěvovatel
Příspěvky: 245
Registrován: 16 dub 2010, 07:50
Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Nedporučuji

Příspěvek od talec »

Kmotr píše:Opravdu ne! Nedoporučuji! Najděte si rozhodně někoho jiného na chiptuning, nebo raději nechipujte vůbec. Z Brna je to kousek :-( Přijel jsem do Bystřice s motorem DCI v perfektním stavu a po nachipování mám na autě zásadní problém. Pán v Bystřici Vám auto nachipuje mezi garáží a nádražím za 20-25 minut! Po týdnu jsem nechal vrátit zpět původní hodnoty. Spotřeba je o teď litr vyšší, než před chipem, motor vibruje, je hlučný a nikdo si s tím neví rady, kde je chyba. Prošlo to několikrát diagnostikou, dále rukama i člověkovi, který 25 let velmi dobře dělá Renolďácký motory a taky chybu zatím nenašel. Je to k zlosti! Obávám, se, že budu muset nechat kompletně zrepasovat vstřikovací systém nebo motor.
Pokud nechcete dopadnout jako já, jeďte k profesionálům, kde bude mít záruku, že se Vám na autě nic nepodělá.
A co jsi čekal od softu mezi garážema za 25 minut? Každej hledá kde nezaplatí 5 ale jen 3 tis a pak to tak dopadá. Já byl u TDIfun.cz a nikdy žádný problém a ani náznak ;)
Včera jsem taky poslouchal od jednoho ze když mám na 1.9TDI 211ps a 475nm že se mi to brzy rozsype :D takové mám nejraději. Za mě bych se nebál softu, ale je třeba vybírat kam zajedeš a jaké tam na to mají vybavení
VW GOLF IV TDI PD GTI ARL, EGR OFF, KAT OFF, Maf OFF, GTB1756VK, 80/60.3 Duplex exhaust, HDS 57 POWERED BY TDIfun 211PS 475Nm
Odpovědět

Zpět na „Zvyšování výkonu VW group (DIESEL)“