Jaký tarif/operátor?

zcela mimo automobilovou tématiku

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Honza M
Přispěvovatel
Příspěvky: 807
Registrován: 07 lis 2007, 18:23
Bydliště: Most

Jaký tarif/operátor?

Příspěvek od Honza M »

Ahoj, právě řeším změnu operátora, provolám zhruba neco kolem 2 tis.Kč měsíčně.
U koho jste Vy? Rád si nechám poradit ;)
Lusťa
blázen
Příspěvky: 1417
Registrován: 23 led 2006, 17:42
Bydliště: okolí Prahy

Příspěvek od Lusťa »

Myslím,ze není moc dulezity kolik provolas v Kč, ale kolik minut za těch 2000 dostaneš.
Uživatelský avatar
MirekX
Aktivista
Příspěvky: 4710
Registrován: 24 led 2006, 18:27
Bydliště: Týniště nad Orlicí

Příspěvek od MirekX »

tlač na toho stávajícího a on půjde dolů.
S manželkou jsem byl v T-mobile před vánoci, že chci uvolnit její číslo k jinému operátorovi. (platila už skoro 1000 měsíčně) a odcházeli jsme s tarifem s námi 590 s 50% slevou (295Kč měs, v T-mob rok zadara, atd. , pro ni naprosto ideální. (plus telefon za 1kč se simkou 200Kč...) Ale bez vyhrožování odchodem nemáš šanci... Pokud se budeš cukat ještě víc, vyhádáš to ještě daleko líp...
Sharan 1,9 PD 115PS AUY- 225 PS a 500Nm turbo GTD1752VRL Sharan 2,0 CFFB 140PS turbo GTD1752VRK-REA, - 226PS a 465Nm, OIII 2,0TDI 150PS - 182 PS a 417Nm vše od Dieselpoweru. :) KTM SMT 990 115PS www.zvsagro.cz E-Golf 100kW zatím série (noteeth)
Uživatelský avatar
hansdob
Aktivista
Příspěvky: 8929
Registrován: 17 zář 2009, 18:21
Odpovědi: 1
Bydliště: Vysočina-Dobronín

Příspěvek od hansdob »

MirekX píše:tlač na toho stávajícího a on půjde dolů.
S manželkou jsem byl v T-mobile před vánoci, že chci uvolnit její číslo k jinému operátorovi. (platila už skoro 1000 měsíčně) a odcházeli jsme s tarifem s námi 590 s 50% slevou (295Kč měs, v T-mob rok zadara, atd. , pro ni naprosto ideální. (plus telefon za 1kč se simkou 200Kč...) Ale bez vyhrožování odchodem nemáš šanci... Pokud se budeš cukat ještě víc, vyhádáš to ještě daleko líp...

velmi podobně jen u O2
přesnou historii nepamatuji.....třebaaaa zetor 25K
Uživatelský avatar
peeeetr
Aktivista
Příspěvky: 1289
Registrován: 27 zář 2011, 09:40
Bydliště: Severní Čechy

Příspěvek od peeeetr »

Toto jsem přesně řešil v listopadu o O2. Měl jsem nějakej posranej základní tarif na 300kč a já vždy platil min 700-800Kč. Přišel jsem na pobočku, že chci změnit tarif, jelikož víc volám, tak chci navýšit plnění. Dostala se mi odpověď, že to nelze, že to jde udělat min. půl roku před tím, než mi končí smlouva a to bylo v půlce ledna. Od kámošky z T-Mobilu mi nabídla tarif s Námi 1490 s 50% slevou, takže 300min volání, 300sms a 1gb internet za 750. S tímto jsem přišel do O2, že jsem dostal takovou a makovou nabídku. V O2 na pobočce mi řekla, že to musím vyřešit přes reklamační oddělení aby mi poskytlo O2 adekvátní slevu. Zavolal jsem tam a pohrozil, že pokud mi nedokážou nabídnou podobnou částku, že odejdu ke konkurenci. Pani mi ihned aktivovala balíček 200min zdarma, abych vydržel do ledna a v lednu jsem dostal tarif Chytrý neon L+ s 50% slevou a chytrej telefon za směšnou cenu.

Takže dneska mám 500min volání, sms do O2 zdarma, 500mb internet za 680Kč :-)

Nesmíš se bát jim trošku pohrozit a dokážou všechno :-)
Seat Leon 1.9TDI 100kw - Ukradeno
Audi A4 - FB S764, EGR & KAT OFF, 288 brzdy, jednohmota HDS, FK -40mm, 17" alu, celopolep silver-grey matt
Aktual : Seat Toledo 1.9tdi ASV - zatim jen zakl servis a 17ky :)
Uživatelský avatar
burek
Přispěvovatel
Příspěvky: 934
Registrován: 27 říj 2008, 18:46
Bydliště: Brno

Příspěvek od burek »

Mam to jak mirekx... tmobile sem vyhrozoval ze odejdu.mam do tmobilu volani zdarma 150 min do vsech siti 150sms 300mb net za 390kc a xperii u za 999kc
Seat Altea XL BLS , turbo BMM+jednohmota HDS 57 by huml
Uživatelský avatar
stevocz
Aktivista
Příspěvky: 1542
Registrován: 07 led 2009, 10:03
Bydliště: SR

Příspěvek od stevocz »

tak to mate zaujimave ceny. u nas ked uz platis 40e tak uz mas zadarmo volania, sms, mms aj internet kolko len chces. a ak si u nich uz dlhsie tak ti to daju aj lacnejsie.
Uživatelský avatar
Bugs.Bunny
Aktivista
Příspěvky: 5346
Registrován: 17 dub 2007, 21:50
Bydliště: Most

Příspěvek od Bugs.Bunny »

U vodafonu jsem skoro 10 let. Nikdy jsem nezaplatil pozdě.
Na jeden účet 2x tel číslo, 1x připojení na stálo, 1x internet v mobilu, volné minuty a sms už ani nesleduju a nevykecám to.
Celkem platím cca 700,- Individuální tarif dokud to sám nezměním. 50% paušálu a několik jakýchsi balíčků.
Dělali nedavno cosi s pokrytím sítě a když jsem brečel, že jsem každou chvilku bez signálu nabízeli mi na dva roky slevu 50%, ale mám od nich tel a už by jsem se nevešel do minimální částky kterou musím platit každý měsíc.
Až mi skončí smlouva na zvýhodněný tel. budu brečet a myslím, že si zase alespoň dalších 50% vybrečím. :)
http://dieselpower.cz/forum/viewtopic.p ... light=bugs



----------------777 32 60 32----------------
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

Chtej tarif s neomezenym volanim u Vodafonu s 50% slevou - TRVEJ NA TOM a dostanes to.
Naposledy upravil(a) Forest dne 22 led 2013, 19:09, celkem upraveno 1 x.
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Jelikož svobodu mám rád nade vše, tak mám mobil na dobíjení kupony..Nechci jakýkoliv vztah , paušál apod..Neustále mne otravují dealeři, jak je to pro mne nevýhodné, jak by paušál byl výhodný apod..Tak jim říkám a čí je to vina, že platím okolo 7 kč/minutu.., ani to nevím přesně, ale bylo to 9kč/min ..T mobil..Vy jste zloději, ne já..Tak zavěsí...Ale je mi jasné, proč mám platit paušál, jako ovce každý měsíc ...Je to jako u zaměstnanců , jsou schopni dělat i vola, jen aby každý měsíc dostali výplatu...Na to já jim kašlu, když to dojde, tak to dojde a nesnáším, když mi do toho někdo kecá...Stačí mi Internet,/O2/ kdy ty ocasy musím pořád kontrolovat , protože najednou cena vyskočí a oni, no musíte každý rok zavolat, vždy je nová kalkulace...Za chvíli budu složenky přehazovat vidlema..A jsou z nás otroci, budeme dělat vše, jen abychom si zajistli "základní požitky"..Tůdle a prdlajz
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
turbo kamna power
Aktivista
Příspěvky: 4221
Registrován: 15 dub 2008, 20:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od turbo kamna power »

já jsem u t-mobile, mám tarif za 40kč bez DPH (60min. a 100sms, volání za 3kč/min, sms za 1kč)... Ale je pravda, že moc nevolám, v průměru mám tak 4 hovory denně + 4 sms, měsíčně se většinou vejdu do 150kč.
Golf mk1 mTDI ...powered by Holz-tdi
Golf mk3 GTI "20 jahre" TDI ...powered by Moravia-Tuning
Ibiza 6k2 1.8T Cupra ...in progress
Audi A2 1.4 16V
Volvo V70 II D5
Uživatelský avatar
Bugs.Bunny
Aktivista
Příspěvky: 5346
Registrován: 17 dub 2007, 21:50
Bydliště: Most

Příspěvek od Bugs.Bunny »

jericho-3 píše:Jelikož svobodu mám rád nade vše, tak mám mobil na dobíjení kupony..Nechci jakýkoliv vztah , paušál apod..Neustále mne otravují dealeři, jak je to pro mne nevýhodné, jak by paušál byl výhodný apod..Tak jim říkám a čí je to vina, že platím okolo 7 kč/minutu.., ani to nevím přesně, ale bylo to 9kč/min ..T mobil..Vy jste zloději, ne já..Tak zavěsí...Ale je mi jasné, proč mám platit paušál, jako ovce každý měsíc ...Je to jako u zaměstnanců , jsou schopni dělat i vola, jen aby každý měsíc dostali výplatu...Na to já jim kašlu, když to dojde, tak to dojde a nesnáším, když mi do toho někdo kecá...Stačí mi Internet,/O2/ kdy ty ocasy musím pořád kontrolovat , protože najednou cena vyskočí a oni, no musíte každý rok zavolat, vždy je nová kalkulace...Za chvíli budu složenky přehazovat vidlema..A jsou z nás otroci, budeme dělat vše, jen abychom si zajistli "základní požitky"..Tůdle a prdlajz
Pokud mi tel vydělá za měsíc x tísíc a potřebuju volat více, nestíhal by jsem to dobíjet. Jiná cesta než paušál není a telefon si na sebe vydělá. ;)
http://dieselpower.cz/forum/viewtopic.p ... light=bugs



----------------777 32 60 32----------------
Uživatelský avatar
simirek
Přispěvovatel
Příspěvky: 109
Registrován: 29 led 2008, 01:17
Bydliště: Příbor

Příspěvek od simirek »

vodafone onenet,fici na tom cely hrad ;)
EX-Bora AJM=>ARL,FMIC,194PS,430Nm,soft TDIfun
OII Combi 4X4 BXE+VB,181ps 406Nm,soft TDIfun
Uživatelský avatar
oldaf
Aktivista
Příspěvky: 1257
Registrován: 01 čer 2007, 22:14
Bydliště: Česka Lípa

Příspěvek od oldaf »

U vodafone jsem si vyšlapal neomezený volání, neomezený sms, internet v mobilu a to vše za 1177kč. Každý dva roky novej tel skoro zadara k tomu. Člověk na ně musí bejt tvrdej.
PRODÁM NOVOU 12mm HLAVU NA TDS,
VW T3 mTDI ASV , GT2052, 11mm hlava,
BMW E39 525mTDS touring,12mm hlava, IC, diff 2,35, GT3271-tlak 3,1b, jednohmota DURAL 240mm,
Uživatelský avatar
simirek
Přispěvovatel
Příspěvky: 109
Registrován: 29 led 2008, 01:17
Bydliště: Příbor

Příspěvek od simirek »

mam 76kc pausal,v ramci skupiny zdarma,sms za 0,50kc,volani vodafone za 1kc,mimo sit 1,20kc. asi tak nejak :-D
EX-Bora AJM=>ARL,FMIC,194PS,430Nm,soft TDIfun
OII Combi 4X4 BXE+VB,181ps 406Nm,soft TDIfun
Odpovědět

Zpět na „Diskuze - MIMO mísu“