Sharan nejdou brzdová světla, spínač ok

Jakékoliv dotazy týkající se problémů, údržby vozů koncernu VW. Týká se jen VW/Audi/Škoda/Seat

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Uživatelský avatar
karel4
Aktivista
Příspěvky: 1306
Registrován: 07 dub 2008, 17:15
Bydliště: Nový Jičín a okolí

Ten brzd.spínač pokud možno provedení jako MD35035

Příspěvek od karel4 »

Nejraději kupuju a montuju tohle provedení,zmáčknu venku tyčku jak asi potřebuju zatočím na místo a hotovo. Třeba FEBI FE29316



Obrázek
maxx99
Přispěvovatel
Příspěvky: 199
Registrován: 29 srp 2011, 18:34

Příspěvek od maxx99 »

Jo to je ono, to mam…je to teda Meyle, ale stejne to dela jeden cinan vsechno…tak jestlize neni nejakej specialni postup, tak bude asi chyba jinde, nebo uz fakt nevim..
Toledo 1M (AHF)
maxx99
Přispěvovatel
Příspěvky: 199
Registrován: 29 srp 2011, 18:34

Příspěvek od maxx99 »

Zkusil jsem s novym spinacem montaz bez stlaceni pedalu, vysledek stejny, ma nekdo jeste jiny napad?
Toledo 1M (AHF)
Uživatelský avatar
Vici
Aktivista
Příspěvky: 7510
Registrován: 07 srp 2008, 09:14

Příspěvek od Vici »

Jde ti do něj napájení?
maxx99
Přispěvovatel
Příspěvky: 199
Registrován: 29 srp 2011, 18:34

Příspěvek od maxx99 »

Do konektoru jde
Toledo 1M (AHF)
Uživatelský avatar
vilik
Přispěvovatel
Příspěvky: 455
Registrován: 24 led 2006, 07:25

Příspěvek od vilik »

maxx99 píše:Zkusil jsem s novym spinacem montaz bez stlaceni pedalu, vysledek stejny, ma nekdo jeste jiny napad?
On už to sice je nějaký pátek, co jsem to dělal, ale matně si vzpomínám, že máš na montáž jeden pokus, protože se zaaretuje v nějakém stavu a tím to hasne. Pokud se netrefíš, tak to nefunguje. Myslím, že jsem ho musel rozebrat, odblokovat aretaci a zkusit to znovu. :roll:
VW Sharan
1.9 TDI PD
maxx99
Přispěvovatel
Příspěvky: 199
Registrován: 29 srp 2011, 18:34

Příspěvek od maxx99 »

Tak prý by se mělo jednat o zlomený kabel kdesi pod palubkou, obejito natažením kabelu, že svítí světla, ale nejde tempomat a chyba vyskakuje pořád, ale zajímalo by mě, jak je to s tím omezením výkonu. Nemám srovnání, dá se to poznat třeba když udělám log? Jaké kanály případně? Díky
Toledo 1M (AHF)
Odpovědět

Zpět na „Údržba/problémy VW group (DIESEL)“