Honda Civic za tepla nestartuje :-(

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
sedan
Přispěvovatel
Příspěvky: 155
Registrován: 06 pro 2011, 18:24

Honda Civic za tepla nestartuje :-(

Příspěvek od sedan »

zdravím všechny,
mám jeden dotaz, na tatíkově hondě civic r.v.91 1.5i 65kw má jeden menší problém. Auto za tepla nestartuje. Ale auto nestartuje ani když je auto na přímém slunci celej den nebo když je motor zahřátej. Táta auto moc nepoužívá (má služebák) a auto chce dát dohromady a tohle je jen jedna závada na tomto autě. Ještě mi popsal jednu věc že když dá za okno karton a má otevřený okna aby to jakoby větralo tak to tomu pomůže když stojí na přímém slunci a auto nastartuje. A když s autem nekam jede a tam to chcípne a motor je ohřátý tak třeba po 10min. už nenastartuje a musí otevřít kapotu a nechat to vychladnout. A ted ta otázka 8) čím to může být ???? diag na tohle asi neni. Tak mě napadlo postupně poodpojovat a zase pozapojovat čidla a nějak to vydedukovat. Jinak mě nic nenapadá. Budu moc rád za každou radu.
Dík moc všem Mirek
F1 1.9Sdi r.v.02 405000km, spolehlivý pracant
geo
Aktivista
Příspěvky: 4633
Registrován: 16 zář 2010, 16:59

Příspěvek od geo »

tyhle hondy jdou vyblikat proklemuješ zásuvku a bliká ti kontrolka v přístrojovce podle toho odečteš zázavadu v jednotce.Tyhle hondy jsou poměrně spolehlivé ale rozdělovače sem tam zloběj měl by v něm být snímač cívka i modul zapalování.
Uživatelský avatar
sedan
Přispěvovatel
Příspěvky: 155
Registrován: 06 pro 2011, 18:24

Příspěvek od sedan »

Jestli to dobře chápu, tou zásuvkou myslíš od diag. nebo konektor od čidla???
a podle toho kolikrát zabliká kontrolka motoru (oranžová) teda zjistim co je to za závadu?? Jsou někde na netu ty závady vypsaný???? Nebo by jsi věděl podle počtu bliknutí co je to za závadu??? Dík moc
F1 1.9Sdi r.v.02 405000km, spolehlivý pracant
geo
Aktivista
Příspěvky: 4633
Registrován: 16 zář 2010, 16:59

Příspěvek od geo »

trochu si zagogli je toho tam dost pokud to nenajdeš tak ti to pošlu
Uživatelský avatar
sedan
Přispěvovatel
Příspěvky: 155
Registrován: 06 pro 2011, 18:24

Příspěvek od sedan »

Dík moc ;)
F1 1.9Sdi r.v.02 405000km, spolehlivý pracant
Robo
Sběrač informací
Příspěvky: 33
Registrován: 06 srp 2009, 19:14

Příspěvek od Robo »

Mrkni na hlavní relé (main relay),bývají tem krásné studeňáky :x Byla to jejich "nemoc" 8)
Golf IV Variant, ASZ
Odpovědět

Zpět na „Honda/Acura“