Presahy vlozek Honda 2,0 16V

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Tomas6
Aktivista
Příspěvky: 3450
Registrován: 27 črc 2009, 14:16
Bydliště: Zlínsko

Presahy vlozek Honda 2,0 16V

Příspěvek od Tomas6 »

Mam tady Hondu CRV 2,0 16V s evidentnim foukanim do vody.Sundal jsem hlavu na tesneni na prvni pohled chyba neni.Prasklina,vypalene misto nebo tak.Tesneni je plechove.Vlozky sou ocouzene v dosedacim miste tak nejak trosku.Nevim no.Diagnostika probehla tak ze zacala voda tyct kde se dalo,kolisat teplota a prehrivani tak ze to vypinalo klimu.Tak jsem napojil hadicku z chladice do flasky s vodou a slo hodne vzduchu...Doufam v to ze je rupla hlava pac bych byl asi kkt kdyz by tomu nic nebylo.Ale spis co mne trapi je ze vlozky sou zarovno blokem.Coz si myslim ze nejni moc fajn.Nejaky presah by snad mohly mit.Prosim nekoho znalejsiho aby se vyjadril zda se s tim nekdy nesetkal.Pripadne jak se s tim da vyjebat.Nmam moc chuti to rozebrat komplet a vlozky vypodkladat.Je to jedna 4vlozka...
OIII 1.4 TSI 240 000km
FI HTP LPG 340 000km
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Chce to pořádně změřit, zda nejsou utopené, kolikrát je přesah velmi malý. Jinak se dělalo, že se měděný kroužek podobný jako u škodovky pod vložku dal na vložku nahoru pod těsnění a utáhlo se to..Ale třeba je hlava opravdu prdlá..
nepropadat panice...
Tomas6
Aktivista
Příspěvky: 3450
Registrován: 27 črc 2009, 14:16
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek od Tomas6 »

presah to nema zadny...Je to v jedne rovine s blokem.Na vsechny 4 strany.Az bych veril tomu ze to tak ma byt.Monoliticke bloky presahy vlozek nemaji ze.Ale myslim ze vlozene valce by presah mit mely...
OIII 1.4 TSI 240 000km
FI HTP LPG 340 000km
Odpovědět

Zpět na „Honda/Acura“