Mazda 6 webasto

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
este
Aktivista
Příspěvky: 4920
Registrován: 19 zář 2007, 15:34
Bydliště: PRAHA
Kontaktovat uživatele:

Mazda 6 webasto

Příspěvek od este »

Ahoj koukal jsem že mám v mazdě webasto Thermotop Z/C - D ale nikde žádý ovládání jak ho zapnout má někdo nejakou radu nápad ? nebo mam urgovat bejvalýho majitele o dálku ?
VW T5 GP 103 KW long
luke....
Nováček
Příspěvky: 17
Registrován: 17 čer 2009, 09:47
Bydliště: Třebíč

Re: Mazda 6 webasto

Příspěvek od luke.... »

este píše:Ahoj koukal jsem že mám v mazdě webasto Thermotop Z/C - D ale nikde žádý ovládání jak ho zapnout má někdo nejakou radu nápad ? nebo mam urgovat bejvalýho majitele o dálku ?
Ahoj, žádné ovládání mít nemusíš. Naftové mazdy 6 měly všechny (co vím) webasto. Funguje jako předehřev motoru, když je venku míň jak cca 12 stupňů. Sepne zhruba do minuty co nastartuješ motor. Měl by si poznat, že sepne. Začne "hučet" jak když startuje letadlo :-) Mimochodem výbornej pomocník, v zimě neškrábu přední okénko. Nastartuju, zapálím cigáro a než dokouřím, mám v autě teplo a okno rozmrzlé :-)

K tomu ovladači. Pokud nemáš v autě hodiny na nastavení zapnutí webasta na určitou hodinu (většinou bývají po levé straně od volantu, jsou tam ovladače na naklápění světel a nastavení intenzity osvětlení palubní desky), ani dálkový ovladač na manuální spouštění. De dodělat. Stačí koupit hodiny, el. čerpadlo na vodu, zapojit a tradá :-) celá sranda cca 15 000,- cena se může lišit, je to už nějaká doba co jsem zjišťoval :-)
VW Passat B4, 66kW...Mazda 6 2.0DiTD 100kW
Uživatelský avatar
ThrashTheTrash
Aktivista
Příspěvky: 2381
Registrován: 28 kvě 2007, 20:44

Příspěvek od ThrashTheTrash »

Mám v golfu IV taky z mazdy přímo TT-C a je to jen přihřívač,dodělal sem to na nezávisly topení, a pohoda.
VW GOLF IV 1.9TDI AGR 4MOTION - Soft HR CARSOFT, WEBASTO THERMO TOP C
Diag HR CARSOFT:DeTeCtor, Comfort VW, Toolbox - SPEED 4, VIN - R, Airbag, FLASH, KEY.
CDP+, WEBASTO THERMO TEST, DIAG EBER
Všechno jen na chuť :)
Odpovědět

Zpět na „Mazda“