VW T4 2.4D turbo

VW/Audi/Škoda/Seat - zvyšování výkonu (především TDI motory)

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
mcjawaski
Přispěvovatel
Příspěvky: 192
Registrován: 11 srp 2010, 21:58

VW T4 2.4D turbo

Příspěvek od mcjawaski »

Tak jsem se do toho pustil . Oturbit 2.4D a povedlo se :) . Potřebné věci z T4 2.5tdi ACV: Turbo i se svody, přívodní i odpadovou hadici , holender z filtru oleje, sání , olejovou měrku i s přechodkou na odpad oleje, hadice od a do intercooleru, intercooler, Filtr box.

Dokoupit:Manuální Regulátor Tlaku turba, Budík na tlak turba.

A pak už jen chytrého člověka který vám seřídí čerpalo ...

Tlak mam nastavení na 0.9bar špička je cca 1.3 - 1.4bar.


Jezdí to doopravdy pěkně. Hlavně se nic nemusí upravovat !!! (LOL)
ezop
Přispěvovatel
Příspěvky: 825
Registrován: 05 zář 2012, 20:00

Příspěvek od ezop »

:) pošli foto jak si to zmasti. :D Kdysik jsem se chtěl do toho pustit taky ale než jsem se k tomu dokopal potkal se mi motor :) tak jsem koupil mtdi 1.9 ted v neděli by to mohlo vyjet.Maš v plánu nake další upravy?
mcjawaski
Přispěvovatel
Příspěvky: 192
Registrován: 11 srp 2010, 21:58

Příspěvek od mcjawaski »

Foto určitě dodám ... Mám v planu teď o víkendu budu dělat vršek hydra gufera a takoví pičoviky (duležité) no a pak se chci pokusit sehnat lepší střiky už jsem něco našel ale na ty před komory se to blbě shání.. No ale bojím se aby nepukla hlavička prý to na ně trpí tak uvidím jeden motor je ještě v záloze :D
ezop
Přispěvovatel
Příspěvky: 825
Registrován: 05 zář 2012, 20:00

Příspěvek od ezop »

joj td na těch par koní hodně trpí na hlavy.No jinak ty vstřiky se fakt blbě zhaněj.Myslím že nekdo daval z LTečka.Přodaval jsi už naftu na čerpadle?Jde to krutě poznat jak ji přidaš ještě plus to turbo.....
mcjawaski
Přispěvovatel
Příspěvky: 192
Registrován: 11 srp 2010, 21:58

Příspěvek od mcjawaski »

No v pondělí to jde ještě na repas čerpadla a rovnou to seřídí aby to makalo :)
jimboRR
Sběrač informací
Příspěvky: 42
Registrován: 22 led 2008, 15:42
Bydliště: Benešov

čerpadlo

Příspěvek od jimboRR »

Ahoj, řešil jsi nějak čerpadlo? mám na mysli předělat to na TD? neumí to někdo? přidáno na čerpadle mam, ale stále si myslim, že by to mohlo jet podstaně víc. Díky za odpověd
cherokee
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 02 pro 2022, 14:20

Re: VW T4 2.4D turbo

Příspěvek od cherokee »

caute, jako ste vyriesily pridanie paliva? cital som ze sa tam pridava na cerpadlo podtlakova, resp. tlakova banka z 100 audiny. ako je to urobene? ako to je pridane na cerpadle? mate to niekto? tiez ma to caka tak nech viem co zhanat, dakujem majstri
Odpovědět

Zpět na „Zvyšování výkonu VW group (DIESEL)“