Chevrolet Lacetti 1.4 nema vykon

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
bandbula
Přispěvovatel
Příspěvky: 81
Registrován: 25 čer 2013, 22:23

Chevrolet Lacetti 1.4 nema vykon

Příspěvek od bandbula »

ahoj chlapi. vlastním Chevrolet Lacetti (se znakem daewoo) a nejak se mi nezda ze by to melo mit 70 kw. je to liny jak vandracka hul.nejede.. nevite nekdo v cem muze byt chyba ? nejcastejsi zavady ktere ubiraji na vykonu u techto benzinaku. je to 1.4 eco motor.
jinak asi 20% z uhlu seslapnuti plynu je tak nejak normalni zbytek ad na to slapnu sebe vic jede to porad stejne jako kdyz tam mam seslapnuto prave tech 20%..proste nema zatach ani ve vysokejch otackach.diky za rady :)
leon 1m ALH body by CUPRA !! :)
shadow
Přispěvovatel
Příspěvky: 68
Registrován: 16 zář 2007, 10:42
Bydliště: MB

Příspěvek od shadow »

Před lety jsem měl podobný problém u svého ZX 1,8i 74kW, také se tomu moc nechtělo. Pomohla výměna lambdy a pak vyčištění škrtící klapky. Po demontáži z vozu jsem klapku rozebral a vyčistil zakarbonované kanálky. Bordel jsem opatrně "oškrábal" dřevěnou třískou abych nepoškodil povrch a pak to vymyl v benzínu. Po namontování na auto to bylo jak se říká "nebe a dudy".
Uživatelský avatar
bandbula
Přispěvovatel
Příspěvky: 81
Registrován: 25 čer 2013, 22:23

Příspěvek od bandbula »

diky myslim ze to bude ta lambda ze je to moc nazrany.
leon 1m ALH body by CUPRA !! :)
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Re: Chevrolet Lacetti 1.4 nema vykon

Příspěvek od roman1648 »

bandbula píše:ahoj chlapi. vlastním Chevrolet Lacetti (se znakem daewoo) a nejak se mi nezda ze by to melo mit 70 kw. je to liny jak vandracka hul.nejede.. nevite nekdo v cem muze byt chyba ? nejcastejsi zavady ktere ubiraji na vykonu u techto benzinaku. je to 1.4 eco motor.
jinak asi 20% z uhlu seslapnuti plynu je tak nejak normalni zbytek ad na to slapnu sebe vic jede to porad stejne jako kdyz tam mam seslapnuto prave tech 20%..proste nema zatach ani ve vysokejch otackach.diky za rady :)
před třema rukama jsme koupili novej Cruze 1.6i 125ps (rofl)
auto lenošný jako celkem dost, i spotřeba nic moc, no říkal jsem si je to nový, když po 20tis.km žádná změna a v servisu mi rekli opakovaně že je vše OK tak jsme to prodali..předtím měla stara Hondu Civic 5D s asi 115ps a to proti tomu bylo letadlo...
stefi
Přispěvovatel
Příspěvky: 802
Registrován: 14 pro 2008, 16:23

Příspěvek od stefi »

servysujem ich niekolko tych lacetti vsetky su lenive ;) (noteeth) (noteeth) (noteeth)
Odpovědět

Zpět na „Daewoo“