nove brzdove oblozenie

Moderátoři: šulda, Moderátoři

jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

No patrně to někde uvádí výrobce. A vliv to samozřejmě má, provože mám pořád v hlavě, jak u Fiata 125 a F 128 byly pohledově identické brzdové destičky, ale jelikož F 125 měl kotouče na všech kolech tak desky byly měkčí než u F 128, který je měl pouze na předku a je to i logické. A tohle nebyla tržnice, ale fakt..Pokud někdo to zaměnil, tak buď destičky smetl za chvíli, nebo vydřel kotouče..Prostě to nefungovalo, tak jak má. Takže je to důležité, ale dnes je problém v tom, že nelze ničemu věřit a ani originál není jistota...
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32868
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

jericho-3 píše:No patrně to někde uvádí výrobce.

je problém v tom, že nelze ničemu věřit a ani originál není jistota...
jenže jak to zjistit , pořád dokola,
když jsem ještě nebyl na tomto foru brzdy mi třepali a z reklamace jsem dostal vyjádření že mám v háji ložiska,
dal jsem tam staré destičky orginál z výroby a byl klid nic netřepalo, mám dva magnetické úchyly, nic neházelo ani pohyb nic,
tehdy jsem na to přišel je to deskama, pak prej jurid netřepe, omyl spravio se to deskama remsa dodnes OK,z kel jsem montoval všechno nejlepší výsledky icer ale zas v létě pískají,
nějaké leštění nábojů mám servis a stroje, jestli ty nápoje vyleštíš, čímkoliv nastříkáš nebo je tam tonda najebe na prase když mu stojí zákazník za zády a čumí na hodinky výsledek je stejný,
proš třeba netřepou dodávky at tam dám cokoliv, proč netřepou feldy a podobné lehké auta, proč netřepou nákladáky třeba iveco,
:?

dívám se na starline polepšili se v deskách není kov někde jsem je zkusil a OK ale mám na zvedáku B5 rok OK, po roce kotouč 23,7 a 23,4 min je 23mm,dávali se jen desky na staré kotouče,

brzdí ok při dobrždování se volant rozklepe, čuměl jsem lupou na desky není tam kov je to briketa nebo poctivě lisované rákosí, házivost když se moc snažíš i O.O4 ale kotouč není jak prdelka tak spíš 0.02 max,

spostu kombinací co mi fachčili od zimermann zas majitelé prodali tak se to zase nedalo objektivně posoudit

tak je to pořád tenký led ;)
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32868
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

tak těm deskám starline jsem se na tom pasatu lépe věnoval pod lupou OK přelízl jsem je šmirglem a vylezlo zlato a přefiknul rozbrusem a letěly jikry tak je to taky na nic, příště do nových rovnou říznu už ani očím se nedá věřit
dávali se tam na dojetí kotoučů, majitel peníze má ale čekal rodinu
Odpovědět

Zpět na „Kia“