Vercajk YATO-zkušenosti

co se jinam nevešlo/nehodilo - ohledně aut

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Diletant_a_Laik
Přispěvovatel
Příspěvky: 318
Registrován: 07 říj 2011, 10:16

Vercajk YATO-zkušenosti

Příspěvek od Diletant_a_Laik »

Máte někdo zkušenosti s tímhle nářadím? Uvažuju o koupi stahováku na pružiny a zrovna tohle je kategorie, kde aušus zabije. Rád bych relevantní příspěvky ideálně od autařů povoláním, nechci to na tři použití. Takže vydrží to něco? Nemusim se před každým stáhnutím pomodlit? Použití na běžný osobáky, ale cca jednou za 14 dní
Uživatelský avatar
Vici
Aktivista
Příspěvky: 7510
Registrován: 07 srp 2008, 09:14

Příspěvek od Vici »

Já myslím že to není nic hrozného
replikant6
Sběrač informací
Příspěvky: 40
Registrován: 26 lis 2010, 17:23
Bydliště: plzen

Příspěvek od replikant6 »

taky si myslim ze to tak strasny neni mam par veci a zatim to drzi
Diletant_a_Laik
Přispěvovatel
Příspěvky: 318
Registrován: 07 říj 2011, 10:16

Příspěvek od Diletant_a_Laik »

Dík za reakce kluci. Bejt to ořech na ráčnu, tak to prostě zkusim, hrozí tak maximálně urvanej kloub nebo nehet, zrovna u stahováku si chci bejt o něco jistější. Takže prostě dobrá nebo špatná neni nic mezi tim
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5472
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Příspěvek od ROMEK »

mám od nich sekáče a je to kus železa žiadny perník takže stahováku pružin by som sa nebál ;)
Honda CR-V, Peugeot Partner, Škoda 1000MB DELUXE
Uživatelský avatar
tukydydes
Přispěvovatel
Příspěvky: 780
Registrován: 25 led 2009, 18:57
Bydliště: Budějice

Příspěvek od tukydydes »

já tuhle značku prodávám a poměr kvality a ceny dobrý. Není to ani laciná Čína ani Narex, je to takový střed.
Oktopod 1,9 TDI, r.v. 2000, AHF, 81kW -> 113kW/355 Nm (MUDr. TDI Fun)
PP764, HDS57+VR6, EGR off, KAT off, zadní puky TT, 550.000km, první majitel :D
WEBASTO Thermo Top C, ETKA 8.1, VAG-ína 18.9.0, VIS 6.5, FiatEcuScan, FordDiag
HarlyFXRS
Přispěvovatel
Příspěvky: 385
Registrován: 05 pro 2009, 08:39

Příspěvek od HarlyFXRS »

YATO má kvalitní vercajk,ale pozor na levné kopie co se prodávají třeba v Polsku.Torx ořech z levné sady se zkroutil do vrtule-bláto!
Ale jinak stahováky pružin jsem kupoval u nás na netu,za pár stovek (neznačkové) a zatím pořád drží (nepoužívám je každý den,stačí mi "hobby" kvalita).
Jarda S.
Aktivista
Příspěvky: 4192
Registrován: 13 lis 2010, 18:11
Bydliště: Netolice, největší prdel v republice

Příspěvek od Jarda S. »

mam zkušenost jenom s kleštěma YATO a jsou dobrý, za ty prachy ale Knipex je knipex (noteeth)
Passat AVF 96kw
GIII 1Z 66kw + s764, kat off, egr off, TA
felda 1.3 BMM 95 LPG
Uživatelský avatar
RudisTDic
Aktivista
Příspěvky: 3287
Registrován: 02 dub 2009, 20:13
Bydliště: Jiříkov

Příspěvek od RudisTDic »

HarlyFXRS píše:YATO má kvalitní vercajk,ale pozor na levné kopie co se prodávají třeba v Polsku.Torx ořech z levné sady se zkroutil do vrtule-bláto!
Ale jinak stahováky pružin jsem kupoval u nás na netu,za pár stovek (neznačkové) a zatím pořád drží (nepoužívám je každý den,stačí mi "hobby" kvalita).
S tím torxem to není tak horký,,já povoloval pant dveří u fabie a zkroutil jsem i značkovej torx a to je tam myslim 45ka ..

Jináč já kupoval od YATO pistol na stříkání a kvalita zpracování perfektní,,takže bych taky řekl,že to bude cajk..
Octavia II RS
Diletant_a_Laik
Přispěvovatel
Příspěvky: 318
Registrován: 07 říj 2011, 10:16

Příspěvek od Diletant_a_Laik »

Tak stahovák je na dílně (YT-2536), první tři páry brček odmakal a nevypadá to zatím zle. Popravdě líp, než jsem čekal. O poznání lepší práce než klasickej šroubák s hákama, u kterýho člověk trne, kdy se sveze k druhýmu. Uvidíme, jak to bude pokračovat. Ještě jednou dík za reakce.
HarlyFXRS
Přispěvovatel
Příspěvky: 385
Registrován: 05 pro 2009, 08:39

Příspěvek od HarlyFXRS »

Tak krom Yato z PL jsem ještě koupil sadu torx z Lídlu a ta vypadá o poznání lépe a bity drží.
Uživatelský avatar
Tomas-Oaza
Přispěvovatel
Příspěvky: 420
Registrován: 24 led 2006, 12:28
Bydliště: Nikol-City

Příspěvek od Tomas-Oaza »

jo taky sem prekvapen naradim z lidlu. slusna cena i kvalita se da.
Lancia Kappa 2,4 TDS
Renault Master
Iveco daily 2,3
sharkie5
Přispěvovatel
Příspěvky: 412
Registrován: 21 bře 2010, 23:38
Bydliště: Bohumín

Příspěvek od sharkie5 »

Tomas-Oaza píše:jo taky sem prekvapen naradim z lidlu. slusna cena i kvalita se da.
souhlas, počítal jsem s bahnem a přitom je to v poho, což mě u především potravinového řetězce velmi mile překvapilo
Berloš multispace 2009, 1.6 HDi, 75 poníků
Uživatelský avatar
papouch22
Aktivista
Příspěvky: 1367
Registrován: 20 úno 2009, 15:56
Bydliště: SELCANSKO

Příspěvek od papouch22 »

s tim pantem u fabie to znam, muj torx od wirtu to neprezil , kolegy tona taky ne a pak jsme meli jeste bit do orechu na 1/2 golu made in neco z pralesa a ten se nezlomil (LOL) uz na to pecu kupu co je, pouze sroubovaky , racny a klice mam znackovy
Rapid 1.0
Focus II TDCi
BEJVALO
Roomster TDI
GIV 55KW
Focus 1.8 TDCi
Felda 1.3 LXi
Uživatelský avatar
RudisTDic
Aktivista
Příspěvky: 3287
Registrován: 02 dub 2009, 20:13
Bydliště: Jiříkov

Příspěvek od RudisTDic »

papouch22 píše:s tim pantem u fabie to znam, muj torx od wirtu to neprezil , kolegy tona taky ne a pak jsme meli jeste bit do orechu na 1/2 golu made in neco z pralesa a ten se nezlomil (LOL) uz na to pecu kupu co je, pouze sroubovaky , racny a klice mam znackovy
Taky kupuju převážně značkový nářadí..ale třeba narex se nějak nepovedl..vzal jsem nový plochý šroubovák narex a šmejd se hned protočil - bez nějakýho násilý!! To samý velký úderový šroubovák narex,,klepu takhle siláč (puk) z ramene a špička v hajzlu..tím u mne důvěra ve značku narex končí :x Zato ráčnové klíče od SATA něco snesou,kolikrát jsem vzal 13ku takovou silou,že jsem ani nevěřil,že to dá,,a pořád drží,,stejně tak gola sada MAGG,,malá ráčna dostává skoro jak ta velká a pořád drží..A celkem se mi osvědčila značka GOLA,od tý mám vytahovací ráčnu a ta snese povolení poloosy s tím,že se na ní zhoupnu :-D
Octavia II RS
Odpovědět

Zpět na „Diskuze o autech“