Honda Civic,-nejde zaboha odvzdušnit

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
HarlyFXRS
Přispěvovatel
Příspěvky: 385
Registrován: 05 pro 2009, 08:39

Honda Civic,-nejde zaboha odvzdušnit

Příspěvek od HarlyFXRS »

Ahoj všem!
Kamarád má Hondu Civic r.2002, 1.6/16V V-TEC,81kW,ABS.
Měl dole všechny třmeny,které lakoval,pak namontoval zpět a pořád nemůže odvzdušnit.Dával už nový hlavní brzdový válec v domění,že je KO,ale po výměně beze změny,-pořád se pedál propadá.Zkoušel odvzdušnit jak nahoře u válce,tak dole u třmenů,jak šlapáním,tak i samospádem,i s odsáváním kapaliny,ale pořád beze změny.Bubliny nejdou,ale pedál se propadá.
Můžete poradit jak na to?
Děkuji!
Naposledy upravil(a) HarlyFXRS dne 07 dub 2014, 20:08, celkem upraveno 2 x.
geo
Aktivista
Příspěvky: 4633
Registrován: 16 zář 2010, 16:59

Příspěvek od geo »

Udělá to nějaký krok po šlápnutí nebo se propadne na podlahu.
HarlyFXRS
Přispěvovatel
Příspěvky: 385
Registrován: 05 pro 2009, 08:39

Příspěvek od HarlyFXRS »

zabírá téměř po celé dráze jen zlehka,až vespod pedál přituhne a třmeny se hýbou.
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Bude muset jednotlivé třmeny postupně zaslepovat, aby zjistil, který to dělá.A je dobře při šlápnutí , aby pomocník prohlédl hadice, zda se nějaká nenafukuje..
nepropadat panice...
liborky
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 21 črc 2013, 12:53

Příspěvek od liborky »

některé auta musí být napojené při odvzdušnování na diagnostice jinak to dělá neplechu.
HarlyFXRS
Přispěvovatel
Příspěvky: 385
Registrován: 05 pro 2009, 08:39

Příspěvek od HarlyFXRS »

Děkuji za pomoc,-předám poznatky dál (diagnostiku mám pouze VW) a snad se vše zdárně povede.
bepa
Přispěvovatel
Příspěvky: 491
Registrován: 16 led 2007, 18:20
Bydliště: Strakonice

Příspěvek od bepa »

nejsou prohozeny levej s pravej, odvzdušnovak neni nahoře, Už mi to taky dojelo v takovem stavu litry kapalin a pořad nic
toyota.kzj
Přispěvovatel
Příspěvky: 489
Registrován: 30 dub 2007, 21:39

Příspěvek od toyota.kzj »

Honda se musí přes diag jinak je pedal na ho.no , neveril jsem a nakonec jsem se presvedcil na vlasni bulvy většina jde bez diag ale civic je nejakej divnej tak jedine diag a nebo ještě zkus to poradne rozjet třeba na 100 a párkrát hodne zprudka zabrzdit aby seplo abs a pak znova zkusit odvzdušnit klasicky.
Odpovědět

Zpět na „Honda/Acura“