Upozornění na firmu PowerTec!!!

co se jinam nevešlo/nehodilo - ohledně aut

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Prochy605
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 11 pro 2013, 16:34
Bydliště: Žatec

Příspěvek od Prochy605 »

Musim-li se pridat k negativnimu hodnoceni k firme Powertec... Skoda vyhozenych 8500,- myslel jsem si, ze kdyz je to znackova firma tak budou vedet co delaji ale vymluvy typu mate maly prumer vyfuku, tudiz nedostatecny odvod spalin a s vykonem nemuzeme jit nahoru, jsou opravdu smesne...lounch control otom ani nemluvim... nastaveny uplne spatne... lituji toho ze jsem neuvazoval lepe dat auto upravci, ktery tomu rozumi a ne tem co jsou znackovy..
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

... a nejsmutnejsi je, kdyz pak vidite sanitku a na ni, ze vozidlo bylo upraveno temito "profiky" ... to aby se pripadny pacient bal o svuj zdravotni stav dvojnasob!

Smutne je, ze pred X lety jsem se pokousel podobnou zakazku zajistit pro Dieselpower a tehdy o tom nechteli ani slyset, navzdory tomu, ze jsem jim prislibil mereni ruznych velicin (EGT, lambda) ... a ted, kdyz vidim takovou sanitku s timto tak je mi na zvraceni.
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
swenak
Přispěvovatel
Příspěvky: 90
Registrován: 16 říj 2009, 01:29

Příspěvek od swenak »

Problém je, že si nemůžeš být jist u žádného úpravce a to ani u toho, kdo je obecně doporučován. Ono totiž může být něco špatně, ale není to zjevné na projev, takže o tom nevíš. A jak se zdá, většina si nechá upravit auto, ale nějak nevyužijí ten potenciál a pak taky nemůžou zjistit, že je něco špatně.
Golf VI GTI Edition 35, DSG
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

@swenak: graf a diagnostika pred upravou vetsinou problem odhali ... a co neodhali pred tak v drtive vetsine po
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
swenak
Přispěvovatel
Příspěvky: 90
Registrován: 16 říj 2009, 01:29

Příspěvek od swenak »

Jo, graf třeba neodhalí problém a palivem, na to musíš logovat, abys zjistil třeba chudou směs a ani to nemusí stačit, problém totiž je, že hodnotám taky musí úpravce rozumět, resp. s nima pak pracovat a žel mám vlastní zkušenost, že ač dlouhodobě všechno ukazuje na jasný problém, úpravce se bude kasat, že je to OK. Až budu mít čas a další data, tak to sepíšu podrobněji.
Golf VI GTI Edition 35, DSG
Odpovědět

Zpět na „Diskuze o autech“