Upozornění na firmu PowerTec!!!

co se jinam nevešlo/nehodilo - ohledně aut

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
666dia
Sběrač informací
Příspěvky: 35
Registrován: 15 bře 2014, 18:47

Příspěvek od 666dia »

taky mě to zaráží...když jste vše zjistili, neměli jste auto upravovat, dokud nebude v pořádku....
ChipTuning.Cz
Nováček
Příspěvky: 19
Registrován: 16 dub 2014, 17:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ChipTuning.Cz »

Ladas píše:Hloupě se zeptám proč tedy upravujete vozidlo které nejni bez závad? Docela riziko jak je vidět....
Zhruba u 30% vozidel diagnostikujeme nějakou méně či více závažnou závadu. Pokud jsou to závady, které by po úpravě znamenali poškození čehokoli, úprava se neprovádí. Pokud jsou závady méně závažného charakteru, většinou je možné úpravu provést a zákazník si opravu řeší dle našich pokynů dodatečně (máme mnoho zákazníků i z daleka, z Moravy, severu Čech) Museli by k nám vážit cestu znovu, většinou je prostě pro všechny snazší, že se úprava provede a oprava se řeší následně. V tomto konkrétním případě bylo cukání regulace turba řešitelné snadno opravou ex post. Cukání bylo předtím, bylo i potom. Pokud jde o nouzový režim, ten samozřejmě nikdo nepředpokládal, ten se stal až druhý den. Pokud by úprava nebyla provedena vůbec, zákazník by stejnou věc řešil během následujících několik tisíc km. Vše ale vždy na domluvě, obě varianty jsou možné a samozřejmě u řady zákazníků se nejdříve řeší oprava, pokud je to potřeba.
Uživatelský avatar
Ladas
Aktivista
Příspěvky: 34705
Registrován: 28 led 2008, 00:30
Odpovědi: 1
Bydliště: Praha

Příspěvek od Ladas »

No myslím že to je ponaučení pro příště lidi jsou totiž schopný slíbit cokoliv a pak to ignorují nebo na to nemají s obojím řešením se běžně setkávám...Každopádně udělat kvalitní úpravu na nesprávně fungujícím turbu potažmo přicpaném filtru částic nejasným nájezdem KM na ostatních filtrech jde asi opravdu těžko...
Oct ALH 66Kw-4??Nm 1??PS
klika,písty,ojnice,saní ARL včetně IC,vedení 60mm,turbo Hybrid-Oleg,trysky PP764+11mm hlava DPF ON
SW Dieselpower
jednohmota+HDS57+VR6 přítlačák,převodovka GGU,brzdy CupraR 323mm př. 288x22mm zad. CO JEDE MUSi BRZDIT!
Uživatelský avatar
Vici
Aktivista
Příspěvky: 7510
Registrován: 07 srp 2008, 09:14

Příspěvek od Vici »

Dobrý úpravce ,který ví co dělá, člověka s autem které není v pořádku pošle na opravu a nic ladit nebude.
Slavkov
Aktivista
Příspěvky: 4579
Registrován: 09 lis 2007, 15:48
Bydliště: Slavkov u Brna

Příspěvek od Slavkov »

No nevím, jeden za osmnáct, druhý bez dvou za dvacet 8)

Mimochodem, slušné marketingové krasožvásty, hezký účelový mix technického textu se slovním "průjmem"... opravdu hutné žrádlo
Nezaujatý pozorovatel by si pomalu řekl, že veškerá zásadovost a odbornost končí u neodolatelnosti prachů...
"PowerTEC – značkový chiptuning s.r.o." jsem sám komu přijde úsměvné slovní spojení - značkový chiptuning s ručením omezeným? (noteeth)

FAKTA:
firma PowerTEC – značkový chiptuning s.r.o. byla zapsána v OR 27. března 2013
od 24. září 2013 vlastněná další s.r.o. stejných majitelů:
Central Automotive Group s.r.o. zapsánou v OR 7. srpna 2013,
preventivně se sídlem společnosti v Praze

V kontextu s jejich webem:
"Díky 14 leté historii chiptuning.cz se řadíme mezi renomované úpravce s jednou z nejdelších praxí v oboru úprav zvyšování výkonu motoru. Služeb firmy využilo již přes 9000 zákazníků jak z ČR tak i ostatních členských států EU.",
to opět není korektní informace, ale zavádějící účelový marketingový krasožvást, možná polopravda, možná lež?

Služeb které firmy? PowerTEC – značkový chiptuning s.r.o.? 9000 aut za cca rok činnosti? chiptuning.cz asi není firma, že?
... nebo snad DPF Technology s.r.o.?
Slušné a korektní by bylo např.: "Firma svou činností navazuje na tradici...." nebo "Naši technici... "apod. ... pokud je to vůbec pravda

atd. atd. každý nechť si udělá názor sám...

... o etice zdejšího firemního příspěvku na webu firmy Dieselpower se nemá smysl bavit... předpokládám, že to je bez vědomí DP, že?
Naposledy upravil(a) Slavkov dne 16 dub 2014, 22:34, celkem upraveno 1 x.
GIV Variant TDi ???kW
ChipTuning.Cz
Nováček
Příspěvky: 19
Registrován: 16 dub 2014, 17:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ChipTuning.Cz »

To je sice velmi zajímavá teorie, ale představte si tu praxi. Vaše představa by byla taková, že přijedete na úpravu, řeknete na úvod, že máte problém, nevíte čím je způsobený, my vám 4 hodiny budeme zjišťovat závady a měřit výkon a vy pak zdarma odjedete si to nechat opravit? Samozřejmě je to ideální postup, vždy ho i doporučujeme, pokud je závada závažná (např. pokud turbo nereguluje vůbec - v tomto případě šlo o trojitý výkyv regulace +/- 70mbar nahoru dolů v rozmezí 2-3 tisíce otáček - který se po úpravě zvýraznil). Ale zákazník musí být připraven, že za takovou diagnostiku a kontroly zaplatí. Naše služby nejsou bezplatné, stejně jako každý jiný, tohle je naše práce za kterou potřebujeme dostat zaplaceno, stejně jako kadeřník za ostříhání vlasů nebo pekař za to, že připraví dobré těsto na chleba. Den není nafukovací.
V tomto případě jsme prostě změřili výkon, zvýšili výkon, zákazníka upozornili na veškeré možné nedostatky na vozidle a výsledek je přesně podle prvního mého příkladu. Zákazník teď má zdarma veškeré informace, které jsou nutné k opravě vozu a ještě následně řešíme pomluvu firmy na fóru :-)

Vici píše:Dobrý úpravce ,který ví co dělá, člověka s autem které není v pořádku pošle na opravu a nic ladit nebude.
ChipTuning.Cz
Nováček
Příspěvky: 19
Registrován: 16 dub 2014, 17:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ChipTuning.Cz »

Proč automaticky považujete firmu, která dělá dobře marketing, za někoho, komu jde jen o peníze? Samozřejmě, každému, kdo podniká nebo pracuje jde také o peníze. Ale mělo by to znamenat, že někdo kdo má dobře udělané webové stránky nebo dobře argumentuje a mluví fundovaně, je hajzl a svině? Je už u nás opravdu taková nedůvěra ve věci, které na první pohled vypadají dobře?

Pokud jde o vaše vyčtení údajů z rejstříku, jsme jedna z mála firem, které se rozhodli vystupovat jménem firmy navenek (logem) a i oficiálně (fakturačně) a proto jsme v roce 2013 registrovali právnickou osobu s tímto názvem a zároveň i ochrannou známku. Většina firem u nás (nejen v tomto oboru) používá jiné označení a jiný název firmy. Ale ani to myslím není nic nestandardního.

Pokud jde o toto vlákno, které je defakto ve foru konkurencni firmy, asi byste na našem místě také reagoval na pomluvu vas nebo vasi firmy. Myslím, že je to zcela legitimní. Samozřejmě je zcela v kompetenci správce stránek celé vlákno smazat, pokud to uzná za vhodné.
Slavkov píše:No nevím, jeden za osmnáct, druhý bez dvou za dvacet 8)

Mimochodem, slušné marketingové krasožvásty, hezký účelový mix technického textu se slovním "průjmem"... opravdu hutné žrádlo
Nezaujatý pozorovatel by si pomalu řekl, že veškerá zásadovost a odbornost končí u neodolatelnosti prachů...
"PowerTEC – značkový chiptuning s.r.o." jsem sám komu přijde úsměvné slovní spojení - značkový chiptuning s ručením omezeným? (noteeth)

FAKTA:
firma PowerTEC – značkový chiptuning s.r.o. byla zapsána v OR 27. března 2013
od 24. září 2013 vlastněná další s.r.o. stejných majitelů:
Central Automotive Group s.r.o. zapsánou v OR 7. srpna 2013,
preventivně se sídlem společnosti v Praze

V kontextu s jejich webem:
"Díky 14 leté historii chiptuning.cz se řadíme mezi renomované úpravce s jednou z nejdelších praxí v oboru úprav zvyšování výkonu motoru. Služeb firmy využilo již přes 9000 zákazníků jak z ČR tak i ostatních členských států EU.",
to opět není korektní informace, ale zavádějící účelový marketingový krasožvást, možná polopravda, možná lež?

Služeb které firmy? PowerTEC – značkový chiptuning s.r.o.? 9000 aut za cca rok činnosti? chiptuning.cz asi není firma, že?
... nebo snad DPF Technology s.r.o.?
Slušné a korektní by bylo např.: "Firma svou činností navazuje na tradici...." nebo "Naši technici... "apod. ... pokud je to vůbec pravda

atd. atd. každý nechť si udělá názor sám...

... o etice zdejšího firemního příspěvku na webu firmy Dieselpower se nemá smysl bavit... předpokládám, že to je bez vědomí DP, že?
Uživatelský avatar
Motorpower
Aktivista
Příspěvky: 1144
Registrován: 15 říj 2006, 23:39
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Motorpower »

Tak jsem otevřel nbook a vidím, že zábava je v plném proudu.... a to na všech fórech.

První co jsem zachyt na chks bylo toto....

To, že jste neslyšel o nikom, kdo by byl spokojen s naší úpravou, je logické. Předně, kolik lidí všeobecně znáte? Smile Ale hlavně, nemáme potřebu shánět zákazníky po fórech a tudíž se naši zákazníci z této oblasti nerekrutují. Nemáme to zapotřebí, protože si nás zákazníci najdou sami. Několik stovek referencí na našem webu s kontakty na skutečné zákazníky si myslím jsou dostatečně průkazným argumentem.

Je logické , že když nikoho nezajímají zákazníci z fór tak se na všechna vysemení, že??
A, že sem vůbec lezete??
Měření výkonu na válcové zkušebně MAHA LPS 3000 4x4.
Uživatelský avatar
Vici
Aktivista
Příspěvky: 7510
Registrován: 07 srp 2008, 09:14

Příspěvek od Vici »

Vážený pane chiptuningu.cz, umíte hezky podsouvat fakta a manipulovat. Typický další český kecala s velkou hubou, a rychlými prsty na klávesnici a x založenýma s.r.o.čkama...

Nevšiml jsem si, že bych v jednom celkem krátkém souvětí, které jsem napsal, někde uvedl, že měření nebo diagnostiku by jste měli dělat zadarmo. To už je na vás, jak se se zákazníkem domluvíte, a pokud mu výkon opravdu změříte a odhalíte, že není něco v pořádku a naúčtujete obvyklou cenu, tak jistě za službu zaplatí a nechá si automobil opravit. A přijede znovu na úpravu, pokud tedy ještě bude chtít (noteeth).

Tak to dělají rozumní úpravci a nikdo s tím myslím nemá problém.

Takže platí to co jsem napsal a žádný další odstavec keců to nepopře..


A tuto perlu

"V tomto případě jsme prostě změřili výkon, zvýšili výkon, zákazníka upozornili na veškeré možné nedostatky na vozidle a výsledek je přesně podle prvního mého příkladu. Zákazník teď má zdarma veškeré informace, které jsou nutné k opravě vozu a ještě následně řešíme pomluvu firmy na fóru "

asi nemyslíte vážně že?

Je super, že jste "zvýšili výkon", ale s autem se asi díky škubání jezdit moc nedalo... takovou úpravu bych si taky přál (noteeth)
Navíc pokud jsem četl dobře, tak pán vám 1000Kč ze změření výkonu zaplatil.
ChipTuning.Cz
Nováček
Příspěvky: 19
Registrován: 16 dub 2014, 17:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ChipTuning.Cz »

Lezeme sem proto, protože jsme nuceni reagovat na pomluvy. Když o vás někdě někdo píše špatné věci, taky na to reagujete. To je vše :)
Motorpower píše:Tak jsem otevřel nbook a vidím, že zábava je v plném proudu.... a to na všech fórech.

První co jsem zachyt na chks bylo toto....

To, že jste neslyšel o nikom, kdo by byl spokojen s naší úpravou, je logické. Předně, kolik lidí všeobecně znáte? Smile Ale hlavně, nemáme potřebu shánět zákazníky po fórech a tudíž se naši zákazníci z této oblasti nerekrutují. Nemáme to zapotřebí, protože si nás zákazníci najdou sami. Několik stovek referencí na našem webu s kontakty na skutečné zákazníky si myslím jsou dostatečně průkazným argumentem.

Je logické , že když nikoho nezajímají zákazníci z fór tak se na všechna vysemení, že??
A, že sem vůbec lezete??
ChipTuning.Cz
Nováček
Příspěvky: 19
Registrován: 16 dub 2014, 17:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ChipTuning.Cz »

Nemáte pravdu a je vidět, že jste nečetl naše informace a vysvětlení objektivně a v kontextu, se snahou mu porozumět. Více nemá smysl se k vašemu příspěvku vyjadřovat.
Vici píše:Vážený pane chiptuningu.cz, umíte hezky podsouvat fakta a manipulovat. Typický další český kecala s velkou hubou, a rychlými prsty na klávesnici a x založenýma s.r.o.čkama...

Nevšiml jsem si, že bych v jednom celkem krátkém souvětí, které jsem napsal, někde uvedl, že měření nebo diagnostiku by jste měli dělat zadarmo. To už je na vás, jak se se zákazníkem domluvíte, a pokud mu výkon opravdu změříte a odhalíte, že není něco v pořádku a naúčtujete obvyklou cenu, tak jistě za službu zaplatí a nechá si automobil opravit. A přijede znovu na úpravu, pokud tedy ještě bude chtít (noteeth).

Tak to dělají rozumní úpravci a nikdo s tím myslím nemá problém.

Takže platí to co jsem napsal a žádný další odstavec keců to nepopře..


A tuto perlu

"V tomto případě jsme prostě změřili výkon, zvýšili výkon, zákazníka upozornili na veškeré možné nedostatky na vozidle a výsledek je přesně podle prvního mého příkladu. Zákazník teď má zdarma veškeré informace, které jsou nutné k opravě vozu a ještě následně řešíme pomluvu firmy na fóru "

asi nemyslíte vážně že?

Je super, že jste "zvýšili výkon", ale s autem se asi díky škubání jezdit moc nedalo... takovou úpravu bych si taky přál (noteeth)
Navíc pokud jsem četl dobře, tak pán vám 1000Kč ze změření výkonu zaplatil.
Uživatelský avatar
Vici
Aktivista
Příspěvky: 7510
Registrován: 07 srp 2008, 09:14

Příspěvek od Vici »

(LOL)
Uživatelský avatar
Motorpower
Aktivista
Příspěvky: 1144
Registrován: 15 říj 2006, 23:39
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Motorpower »

Evidentně o vás nikdo nepíše pomluvy, ale fakta.
Já osobně pouze měřím , co údajně neumíte, DSG a 4x4, aspoň dle zákazníků. A mám vás i rád, protože není těžké přesvědčit zákazníka, že mu to po vás opravím. Viz zmíněná škodovka http://forum.skodahome.cz/topic/108661- ... try1881566
Ty lidi neznám, nikoho nekoordinuji a mohu ujistit, že fordy dělám opravdu výjimečně.
A mě fóra na rozdíl od vás zajímají, nemusím si na rozdíl od vás psát falešné reference, na fórech jsou od skutečných existujících lidí s kterými se lze kontaktovat.
Vaše stránky se mi upřímně i líbí, ale myslím si, že odvedená práce je důležitější. Navíc jsem vám zkusil napsat recenzi a nešlo to.
Ještě tři fakta:
Měření výkonu.....http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=156&t=249677
došlo mi, že mike1980 jste zřejmě vy. Nemusíte se obávat, měření mi vychází přesně s těmito firmami , DP,Mvolesko, AS Mladá Boleslav, Jarov. Tedy všude kde se měří seriózně a v zátěži.

Dále EGT, zřejmě dle vás všichni vypínáme. Mohu ujistit že ne. Bylo by dobré, nejdříve zjistit o co jde, ne aby mi včera ráno váš známý volal a ptal se, či mě testoval, zda mu to vypnu na staré audi.

A poslední a nejdůležitější fakt chybí vám sebereflexe, vlítnout na fóra a povídat o spokojených zákaznících je zcestné. Zákazníky a úctu si musíte zasloužit, ne vyštěkat. Je to potom i o úctě k jiným byť konkurenčním firmám.
Za mě vše, dále není co řešit. Motorpower
Měření výkonu na válcové zkušebně MAHA LPS 3000 4x4.
Slavkov
Aktivista
Příspěvky: 4579
Registrován: 09 lis 2007, 15:48
Bydliště: Slavkov u Brna

Příspěvek od Slavkov »

Objektivně a v kontextu s novým OZ a postavením profesionálů, bych rozhodně takto neriskoval pro pár šupů 8)

Všichni chápou, že dělat zadarmo se nedá... a že posláním firmy je generovat zisk... Však to máte zavedené jako vždy placenou diagnostiku, která v případě "čipu" je zdarma/odečtena z ceny...
Celé je to o tom, že na voze u kterého jste měli jasné signály (což jste přiznal), že je toho špatně více, včetně upozornění majitele... přesto jste neodolali a šli za penězma.... samozřejmě dle vašich marketingových keců to bylo v zájmu zákazníka... u drobných závad (inu asi nebyly ve výsledku drobné) to přece lze udělat a on si pak nechá auto opravit....
Pokud tyto kecy přijmu, tak jste to prostě neposoudili správně (asi včetně individua zákazníka), u auta se problémy prohloubily (pochopitelně), podělali jste to a neumíte to ani chlapsky přiznat. Nic víc. nic míň.
Domnívám se, že pokud by jste to jako profíci utnuli hned na začátku, tak borec zaplatil diagnostiku a odjel...

Profíkům zdar!
Naposledy upravil(a) Slavkov dne 17 dub 2014, 09:28, celkem upraveno 1 x.
GIV Variant TDi ???kW
Uživatelský avatar
HNLW453
Přispěvovatel
Příspěvky: 534
Registrován: 15 srp 2012, 15:47
Bydliště: Prdel

Příspěvek od HNLW453 »

Jestli to dobře chápu tak powertec prostě nahráli jinou mapu do ecu a tím to pro ně skončilo. Žádný ladění podle naměřených hodnot konkrétního motoru. :?
Odpovědět

Zpět na „Diskuze o autech“