Upozornění na firmu PowerTec!!!

co se jinam nevešlo/nehodilo - ohledně aut

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
ChipTuning.Cz
Nováček
Příspěvky: 19
Registrován: 16 dub 2014, 17:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ChipTuning.Cz »

HNLW453 píše:Jestli to dobře chápu tak powertec prostě nahráli jinou mapu do ecu a tím to pro ně skončilo. Žádný ladění podle naměřených hodnot konkrétního motoru. :?
Tohle je bohužel většinou špatně chápáno. Vozidlo můžete ladit individuálně na přání zákazníka, ale nemůžete ladit na konkrétní individuální nedostatky konkrétního vozu. Jako kdyby přijel zákazník, že má špatnou váhu vzduchu a vy byste mu přemapoval hodnoty tak, aby nemusel kupovat novou. To by fungovalo v tu chvíli, kdy MAF senzor nefunguje. Pokud by si pak zákazník váhu vyměnil a ta by začala ukazovat správně, auto by najednou začalo kouřit, protože by se skutečné hodnoty narovnali. Není možné ladit vůz na základě toho, že má při plném výkonu odchylku - vadu. Takto to opravdu nefunguje. Ladit můžete tak, aby to vyhovovalo zákazníkovi. Nikoli abyste vyrovnával nedostatky při určitých otáčkách a zátěži, pokud jsou způsobené závadou.
666dia
Sběrač informací
Příspěvky: 35
Registrován: 15 bře 2014, 18:47

Příspěvek od 666dia »

"Žádný ladění podle naměřených hodnot konkrétního motoru."
obávám se, že PowerTec netuší o čem je řeč....
jinak se mi líbí ty názory:
http://www.chiptuning.cz/nazory
dalo to hodně práce, že...?...jelikož si myslím, že mám literární nadání, stvořím vám uvěřitelnější historky....zn. levně....
Uživatelský avatar
Vici
Aktivista
Příspěvky: 7510
Registrován: 07 srp 2008, 09:14

Příspěvek od Vici »

tak tak je to kecka a vaří z vody
ChipTuning.Cz
Nováček
Příspěvky: 19
Registrován: 16 dub 2014, 17:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ChipTuning.Cz »

Motorpower: Koukal jsem na vaše příspěvky v několika dalších fórech a pochopil jsem vás. Máte pocit, že jste nejlepší a neexistuje nikdo, kdo by rozumněl problematice víc, než vy. Pouštíte se úplně do všech a všichni jsou podle vás idioti. A vypadá to, že tomu možná i věříte.

Viz zmíněná Škodovka, ten pán pak psal, co jste mu na voze udělal a řekl. Jak to jede brutálně a jak i na trojku pískají gumy při slabém sešlápnutí pedálu. A přesně to souhlasí i s tím, co se o vás říká mezi lidmy a píše třeba na facebooku a jinde. Děláte úpravy na krev, aby to jelo co nejvíc. Nemám nic proti této filozofii, pokud je to přesně to, co zákazník chce a očekává. Ono udělat software na sprint je jedna věc a zajistit, aby zákazníkovi vše fungovalo 200 tisíc km je věc druhá.

I věřím, že jste někdy opravoval software po jiných. A dovedu si představit, jak jste takovou firmu poplival, protože zákazník lajk nemá v tu chvíli jinou možnost, než vám věřit :) I my máme každý týden několik zákazníků, kteří jedou od konkurence, že jim něco nefunguje nebo je auto v lepším případě v originálu. Často je to vidět na chybně nastavených mapách, někdy je tam prostě jen málo, někdy moc a zákazník chce software předělat, protože už mu lehlo druhé turbo u někoho, kdo tam naládoval nesmysl. Ale to už je právě o tom konkrétním cíly, který chcete dosáhnout.

Ale podle celkového soudu, co jsem od vás četl, musíte být hrozně nešťastný člověk. Jestli máte pocit, že vám někdo telefonuje nebo že si lidé zakládají profily, aby vás poškodili, pomlouvali nebo zkoušeli, to už není úplně zdravé. Nicméně kouknul jsem na vaše stránky, abych se podíval, co nabízíte. Čekal jsem popravdě něco lepšího. Proč čas, který věnujete pomlouvání a osočování na fórech nevěnujete raději tomu, abyste informoval veřejnost a zvyšoval povědomí o dobrém chiptuningu? Z celého vašeho webu nefunguje většina stránek. Jestli takhle přistupujete ke všemu... Máte tam tři grafy měření, z toho jeden antidatovaný :D To mě opravdu pobavilo. Modifikujete grafy z měření úplně věřejně. :) Když už dnes máte na webu měření z 1.8.2014, což bude za pár měsíců, chápu vaši snahu býti nadbohem :)

Obrázek

Jsem zvědav, jestli mě osočíte z toho, že jsem vám tam to datum přepsal :) Ale mám to raději i natočené :)

Pochopte, že máme svědomí čisté. Upravujeme vozy dnes a denně, pro jednotlivce, velké firmy i autorizované servisy. My ty stovky spokojených zákazníků opravdu známe, máme je na webu. Nejsou to neidentifikovatelné přezdívky na fóru. Zkuste se zamyslet nad tím, že i někdo další může dělat svoji práci dobře. Bude se vám žít líp. Možná byste pak měl i dostatek zakázek, abyste neměl potřebu pomlouvat ostatní a hanět jejich práci. Protože to tak obvykle bývá, že pokud děláte svoji práci dobře a máte dost práce, nemáte přece potřebu kohokoli pomlouvat a osočovat.

Motorpower píše:Evidentně o vás nikdo nepíše pomluvy, ale fakta.
Já osobně pouze měřím , co údajně neumíte, DSG a 4x4, aspoň dle zákazníků. A mám vás i rád, protože není těžké přesvědčit zákazníka, že mu to po vás opravím. Viz zmíněná škodovka http://forum.skodahome.cz/topic/108661- ... try1881566
Ty lidi neznám, nikoho nekoordinuji a mohu ujistit, že fordy dělám opravdu výjimečně.
A mě fóra na rozdíl od vás zajímají, nemusím si na rozdíl od vás psát falešné reference, na fórech jsou od skutečných existujících lidí s kterými se lze kontaktovat.
Vaše stránky se mi upřímně i líbí, ale myslím si, že odvedená práce je důležitější. Navíc jsem vám zkusil napsat recenzi a nešlo to.
Ještě tři fakta:
Měření výkonu.....http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=156&t=249677
došlo mi, že mike1980 jste zřejmě vy. Nemusíte se obávat, měření mi vychází přesně s těmito firmami , DP,Mvolesko, AS Mladá Boleslav, Jarov. Tedy všude kde se měří seriózně a v zátěži.

Dále EGT, zřejmě dle vás všichni vypínáme. Mohu ujistit že ne. Bylo by dobré, nejdříve zjistit o co jde, ne aby mi včera ráno váš známý volal a ptal se, či mě testoval, zda mu to vypnu na staré audi.

A poslední a nejdůležitější fakt chybí vám sebereflexe, vlítnout na fóra a povídat o spokojených zákaznících je zcestné. Zákazníky a úctu si musíte zasloužit, ne vyštěkat. Je to potom i o úctě k jiným byť konkurenčním firmám.
Za mě vše, dále není co řešit. Motorpower
Obrázek
Uživatelský avatar
Vici
Aktivista
Příspěvky: 7510
Registrován: 07 srp 2008, 09:14

Příspěvek od Vici »

asi moc práce nemáte, když máte celý den čas koukat na forum, na které ani nemáte vlastně zapotřebí chodit (noteeth)
ChipTuning.Cz
Nováček
Příspěvky: 19
Registrován: 16 dub 2014, 17:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ChipTuning.Cz »

Vici píše:asi moc práce nemáte, když máte celý den čas koukat na forum, na které ani nemáte vlastně zapotřebí chodit (noteeth)
Nebojte, naši mechanici a technici pracují o sto šest :) a na odvrácení pomluv a poškozování dobré pověsti naší firmy si čas vždycky najdeme.
Uživatelský avatar
Vici
Aktivista
Příspěvky: 7510
Registrován: 07 srp 2008, 09:14

Příspěvek od Vici »

to musíte být velká firma.. alespoň 30 zaměstnanců, dle toho jak píšete :-)
Uživatelský avatar
Motorpower
Aktivista
Příspěvky: 1144
Registrován: 15 říj 2006, 23:39
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Motorpower »

Až ke mě přijede dobré auto, osobně se Vám omluvím.
K datu, již jsem to upravil. Datum bylo pouze nastaveno nelogicky v systému.
xx yy mmmm, mmmm xx yy , yy xx mmmm .. snad je to k pochopení.
A jestli jsem nejlepší?? To musí posoudit jiní. Ale aspoň se snažím.
Zkuste sem poslat i třeba foto, nebo video jak měříte..
Měření výkonu na válcové zkušebně MAHA LPS 3000 4x4.
Uživatelský avatar
Romaneek
Přispěvovatel
Příspěvky: 277
Registrován: 15 úno 2006, 21:05
Bydliště: Bor u Tachova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Romaneek »

Pěkné počtení.
Mne by docela zajímala nahrávka toho rozhovoru zmiňovaná v úvodním příspěvku. Hned by se ukázalo kdo byl arogantní a uřvaný..
Golf IV variant ASZ, IC ARL, turbo 1752vrk, SW Mirulu, předek bi-led projektory koito, staví to Brembo MAX..
T4 multivan, 111kw zatím série :)
2x Golf MK2 1,6TD JR 51kw v renovaci, jeden už po..
EX: Fabia combi 1.9Tdi, ASZ+GTB1756VK+FMIC atd.
Uživatelský avatar
HNLW453
Přispěvovatel
Příspěvky: 534
Registrován: 15 srp 2012, 15:47
Bydliště: Prdel

Příspěvek od HNLW453 »

joooo my chceme videooooo!!! třeba TOHLE video!!!! (sledujte toho dědu vpravo nahoře na té židličce) (LOL)
666dia
Sběrač informací
Příspěvky: 35
Registrován: 15 bře 2014, 18:47

Příspěvek od 666dia »

Romaneek - to se bohužel už nedozvíme...
ale logicky, když budu zákazník a mít máslo na hlavě, případně budu spokojený, tak sem nebudu psát...
protistrana už píše, aby odvrátila průšvih, no a jak jinak, poplivu zákazníka - to je běžný průběh protiútoku....
boss333
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 07 dub 2014, 10:03

Příspěvek od boss333 »

666dia píše:Romaneek - to se bohužel už nedozvíme...
ale logicky, když budu zákazník a mít máslo na hlavě, případně budu spokojený, tak sem nebudu psát...
protistrana už píše, aby odvrátila průšvih, no a jak jinak, poplivu zákazníka - to je běžný průběh protiútoku....
Já jsem rád že auto jezdí zase normálně!
:worthy:
V životě mě okradlo a podvedlo již spoustu lidí, ale zde jsem nedokázal překousnout jednání mistra chiptunera i přes to že vada motoru po nahrání původních hodnot zmizela, takže bylo naprosto zřejmé že chip se jim nepovedl.
Ono je vidět že spíš místo práce mu jde okecávání všeho okolo, ale je jasné že při jeho způsobu provádění práce má dost možností si argumenty natrénovat
:D :D
boss333
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 07 dub 2014, 10:03

Příspěvek od boss333 »

Jinak zde je komentář z jiného fóra kde jsem toto vlákno také založil.

2014-04-17 14:20:55

boss333cz: stejnou negativní zkušenost co se týče hrubého, arogantního a neurvalého chování ze strany majitele této čiptuningové firmy mi říkalo už několik lidí, které osobně znám, věřím jim a někteří patří mezi mé dobré přátele. To je důvod, proč zde tato firma není vůbec vítána a proč je už minimálně rok na blacklistu
Slavkov
Aktivista
Příspěvky: 4579
Registrován: 09 lis 2007, 15:48
Bydliště: Slavkov u Brna

Příspěvek od Slavkov »

Možná by bylo korektní dát přímý odkaz (předpokládám nějaké konkurenční fórum), věřím, že v kontextu tohoto vlákna to DP "překousne" 8)
GIV Variant TDi ???kW
boss333
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 07 dub 2014, 10:03

Příspěvek od boss333 »

Slavkov píše:Možná by bylo korektní dát přímý odkaz (předpokládám nějaké konkurenční fórum), věřím, že v kontextu tohoto vlákna to DP "překousne" 8)
Klidně můžu, jak říkám nemám důvod si cokoliv vymýšlet nebo zkreslovat.
http://www.skoda-club.net/forum-tema/up ... ladn-12751

poslední koment.
Odpovědět

Zpět na „Diskuze o autech“