Upozornění na firmu PowerTec!!!

co se jinam nevešlo/nehodilo - ohledně aut

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
666dia
Sběrač informací
Příspěvky: 35
Registrován: 15 bře 2014, 18:47

Příspěvek od 666dia »

momentálně by mě zajímalo, jak by to dopadlo, kdyby si to vzal Motorpower a zkusil čip udělat....
ChipTuning.Cz
Nováček
Příspěvky: 19
Registrován: 16 dub 2014, 17:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ChipTuning.Cz »

Stále nepochopil :)
boss333 píše:
666dia píše:Romaneek - to se bohužel už nedozvíme...
ale logicky, když budu zákazník a mít máslo na hlavě, případně budu spokojený, tak sem nebudu psát...
protistrana už píše, aby odvrátila průšvih, no a jak jinak, poplivu zákazníka - to je běžný průběh protiútoku....
Já jsem rád že auto jezdí zase normálně!
:worthy:
V životě mě okradlo a podvedlo již spoustu lidí, ale zde jsem nedokázal překousnout jednání mistra chiptunera i přes to že vada motoru po nahrání původních hodnot zmizela, takže bylo naprosto zřejmé že chip se jim nepovedl.
Ono je vidět že spíš místo práce mu jde okecávání všeho okolo, ale je jasné že při jeho způsobu provádění práce má dost možností si argumenty natrénovat
:D :D
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

I když patrně nikdy nebudu zákazník těchto firem, těší mne, že konkurence funguje a zástupci/majitelé/ firem nejsou mrtví brouci, ale říkají svůj názor a nebojí se kritiky. Ale animozita která na trhu vládne ukazuje , jak není hezké, když jeden pomlouvá druhého..Ale není nad vyčištění odvzduší, i to pomáhá. :)
nepropadat panice...
ChipTuning.Cz
Nováček
Příspěvky: 19
Registrován: 16 dub 2014, 17:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ChipTuning.Cz »

Nevidím důvod, proč bychom vám měli něco dokazovat nebo se předvádět, jak měříme, to opravdu nečekáte, že ne :) Ale překvapilo mě, když jsem zjistil, že jste se ještě před pár lety učil a auta dělal nadvakrát a ani neměl válcovou zkušebnu výkonu. Viz třeba http://forum.skodahome.cz/index.php?app ... _id=225609
Nic proti, jen že z pozice jak tu vystupujete, mě to překvapilo. Navíc když jsem koukal na vaše stránky před pár lety, kde jste montoval navigace a medvědbloky... Překvapilo.
Motorpower píše:Až ke mě přijede dobré auto, osobně se Vám omluvím.
K datu, již jsem to upravil. Datum bylo pouze nastaveno nelogicky v systému.
xx yy mmmm, mmmm xx yy , yy xx mmmm .. snad je to k pochopení.
A jestli jsem nejlepší?? To musí posoudit jiní. Ale aspoň se snažím.
Zkuste sem poslat i třeba foto, nebo video jak měříte..
Hrib
Přispěvovatel
Příspěvky: 222
Registrován: 27 čer 2011, 14:43
Bydliště: Praha 10

Příspěvek od Hrib »

Ježiši a co je na tom, že Petr montuje/montoval navigace nebo Medvědbloky? Možná to bylo užitečnější než Vaše "chipování"... Omluvte mně, ale vytahujete akorát s*ačky a ho*na a myslíte si, jak tím někoho poškodíte.. Opak je pravdou.

Teď jste mně akorát osobně utvrdil v tom, že Vaše práce stojí za pytel a ani neumíte uznat chybu, i když je děláme všichni.. Tak že dál "chipujte" a poctiví ladiči, kteří to umí (motorpower, dieselpower, Profituning Praha, TDIfun) Vám budou akorát vděční za další klienty, kteří přijedou na opravu 8)
Uživatelský avatar
Ladas
Aktivista
Příspěvky: 34705
Registrován: 28 led 2008, 00:30
Odpovědi: 1
Bydliště: Praha

Příspěvek od Ladas »

Dalo by se rozumně reagovat na můj druhý příspěvek?
Oct ALH 66Kw-4??Nm 1??PS
klika,písty,ojnice,saní ARL včetně IC,vedení 60mm,turbo Hybrid-Oleg,trysky PP764+11mm hlava DPF ON
SW Dieselpower
jednohmota+HDS57+VR6 přítlačák,převodovka GGU,brzdy CupraR 323mm př. 288x22mm zad. CO JEDE MUSi BRZDIT!
666dia
Sběrač informací
Příspěvky: 35
Registrován: 15 bře 2014, 18:47

Příspěvek od 666dia »

ChipTuning.Cz píše:Nevidím důvod, proč bychom vám měli něco dokazovat nebo se předvádět, jak měříme, to opravdu nečekáte, že ne :) Ale překvapilo mě, když jsem zjistil, že jste se ještě před pár lety učil a auta dělal nadvakrát a ani neměl válcovou zkušebnu výkonu. Viz třeba http://forum.skodahome.cz/index.php?app ... _id=225609
Nic proti, jen že z pozice jak tu vystupujete, mě to překvapilo. Navíc když jsem koukal na vaše stránky před pár lety, kde jste montoval navigace a medvědbloky... Překvapilo.
tak teď jste tomu dal korunu...všechny budu od vaší firmy odrazovat...a myslím, že ne jen já...
ChipTuning.Cz
Nováček
Příspěvky: 19
Registrován: 16 dub 2014, 17:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ChipTuning.Cz »

Hrib píše:Ježiši a co je na tom, že Petr montuje/montoval navigace nebo Medvědbloky? Možná to bylo užitečnější než Vaše "chipování"... Omluvte mně, ale vytahujete akorát s*ačky a ho*na a myslíte si, jak tím někoho poškodíte.. Opak je pravdou.

Teď jste mně akorát osobně utvrdil v tom, že Vaše práce stojí za pytel a ani neumíte uznat chybu, i když je děláme všichni.. Tak že dál "chipujte" a poctiví ladiči, kteří to umí (motorpower, dieselpower, Profituning Praha, TDIfun) Vám budou akorát vděční za další klienty, kteří přijedou na opravu 8)
Není na tom vůbec nic špatného. Jen prostě když čtu na webu i tady, že někdo dělá 15 let chiptuning a ohání se, že kdo nemá takovou válcovku nebo takovou, dělá to blbě, očekával jsem prostě, že to je někdo, kdo všechno tohle leta dělá a léta dělal. Což se ukázalo jako lichá domněnka. Toť vše.
ChipTuning.Cz
Nováček
Příspěvky: 19
Registrován: 16 dub 2014, 17:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ChipTuning.Cz »

Ladas píše:Dalo by se rozumně reagovat na můj druhý příspěvek?
Ted nevim uplne, ktery prispevek myslite?
ChipTuning.Cz
Nováček
Příspěvky: 19
Registrován: 16 dub 2014, 17:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ChipTuning.Cz »

666dia píše:
ChipTuning.Cz píše:Nevidím důvod, proč bychom vám měli něco dokazovat nebo se předvádět, jak měříme, to opravdu nečekáte, že ne :) Ale překvapilo mě, když jsem zjistil, že jste se ještě před pár lety učil a auta dělal nadvakrát a ani neměl válcovou zkušebnu výkonu. Viz třeba http://forum.skodahome.cz/index.php?app ... _id=225609
Nic proti, jen že z pozice jak tu vystupujete, mě to překvapilo. Navíc když jsem koukal na vaše stránky před pár lety, kde jste montoval navigace a medvědbloky... Překvapilo.
tak teď jste tomu dal korunu...všechny budu od vaší firmy odrazovat...a myslím, že ne jen já...
Tak to už jste ale stejně dělal doteď ne? :) Nicméně, nic to prostě nemění na faktu, že samotná samoftwarová úprava uváděného Mondea byla provedena z naší strany dobře. Vlivem závady na autě se prostě výkon nezvýšil dostatečně. Když si přečtete ten příběh pána s TFSI viz odkaz, který měl na voze problém a pan Šíma z Motorpoweru mu auto upravil, výkon tam nebyl, pán zaplatil a se závadou odjel, je to přece úplně to samé ne? Akorát zákazník pana Motorpower o něm napsal pochvalný třístránkový příběh, kdežto náš zákazník nedokázal pochopit, jak funguje automobil a řízení motoru. To je prostě celé.
Naposledy upravil(a) ChipTuning.Cz dne 17 dub 2014, 21:26, celkem upraveno 2 x.
666dia
Sběrač informací
Příspěvky: 35
Registrován: 15 bře 2014, 18:47

Příspěvek od 666dia »

předpokládám, že upravujete mapu přímo toho motoru, který máte dělat...
jak provádíte kontrolní součet...?
Uživatelský avatar
Vici
Aktivista
Příspěvky: 7510
Registrován: 07 srp 2008, 09:14

Příspěvek od Vici »

a kdo je pan Motorsport ? (noteeth)
Uživatelský avatar
este
Aktivista
Příspěvky: 4920
Registrován: 19 zář 2007, 15:34
Bydliště: PRAHA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od este »

Je trosku skoda ze se ta mapa z mondea nedostala pod ruce nekomu kdo by byl k tomu schopnej rici neco konkretniho takhle je to jen tlachani na foru :)
VW T5 GP 103 KW long
ChipTuning.Cz
Nováček
Příspěvky: 19
Registrován: 16 dub 2014, 17:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ChipTuning.Cz »

666dia: A tím jako myslíte co? :) Jako jestli ho počítáme na kalkulačce v HEXa modu? :) Počítám, že asi máte nějaký cracklý program, galleto nebo supervag a podobné, které nepočítají checksum. Pěkný pokus, ale vy asi patříte do jiného spektra tuningových firem :)

este: ono kdyby se dostala ke komukoli, jsem stoprocentne presvedcen, ze by jiste nasel spoustu nedostatku :) a dokazal by to behem 5 minut po kabelu. otazka je, jestli je v tomto foru vubec nekdo, kromě nás, kdo dokaze ridici jednotku z mondea, tedy bosch edc17 s ochranou proti cteni i proti zapisu, nacist a jakkoli analyzovat. rekl bych, ze spis asi ne. ale samozrejme nevim, kdo se skryva za jakou prezdivkou a nechtel bych nekomu krivdit.

vici: nevim, co je velka firma. 30 nas neni, jen 6, kdo se plne venujeme zakaznikum a upravam (uklizecky a ucetni nepocitam). na ceskou republiku asi nadprumer, v kontextu se zahranicim nic moc.
Uživatelský avatar
Biimbo
Aktivista
Příspěvky: 4696
Registrován: 23 úno 2009, 12:03
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Biimbo »

ChipTuning.Cz píše:
Ladas píše:Dalo by se rozumně reagovat na můj druhý příspěvek?
Ted nevim uplne, ktery prispevek myslite?
zřejmě myslí tuto otázku ze třetí strany: Hloupě se zeptám proč tedy upravujete vozidlo které nejni bez závad? Docela riziko jak je vidět....
Audi A8 3.0 TDI 171kw
Volvo XC90 2.4 D5 136kw Executive


Prodáno:
Volvo S80 2.4 D5 136kw
Audi A8 4.2 MPi V8 Quattro
OII Combi 1.9 TDI BXE 4x4
Allroad 2.5 tdi V6
OI 1.9 TDI
Odpovědět

Zpět na „Diskuze o autech“