Golf 2 TDI PD..ASZ

Tato sekce slouží k prezentaci vozů členů tohota fóra.

Moderátoři: šulda, Moderátoři

zero1724
Aktivista
Příspěvky: 2473
Registrován: 03 srp 2008, 21:50
Bydliště: Jižní Čechy

Příspěvek od zero1724 »

Vám všem rejpálkum a všem co se smějete bych přál, aby jste podobně doladili, nechápu tuhle hnusnou českou vlastnost, když člověk udělá něco hezkého, tak nepochválí a když se stane neštěstí, tak se ještě smějou, ale kdo se směje naposled... Přeju Rudovi, aby se brzo uzdravil a dostal se z toho jak fyzicky, tak psychicky, je to šikovnej, férovej, zručnej a pohodovej týpek...
Mercedes Benz S124 250d (1989) EX
Škoda Fabia 1.9 tdi (2002)
Škoda Superb 2.0 TDI (2012)
r.martinec
Aktivista
Příspěvky: 1512
Registrován: 24 kvě 2010, 19:26
Bydliště: Mladá boleslav -okolí

Příspěvek od r.martinec »

přesně tak.hlavně ať jsi Rudo v cajku,nevím co ti je.hned se mi ozvi pokud sem vlezeš.paní mi psala,že nemáš u sebe tel.
Uživatelský avatar
Kornout
Aktivista
Příspěvky: 3097
Registrován: 23 led 2006, 21:21
Bydliště: šluknovský výběžek

Příspěvek od Kornout »

zero1724 píše:Vám všem rejpálkum a všem co se smějete bych přál, aby jste podobně doladili, nechápu tuhle hnusnou českou vlastnost, když člověk udělá něco hezkého, tak nepochválí a když se stane neštěstí, tak se ještě smějou, ale kdo se směje naposled... Přeju Rudovi, aby se brzo uzdravil a dostal se z toho jak fyzicky, tak psychicky, je to šikovnej, férovej, zručnej a pohodovej týpek...


nikdo se nesměje, tohle vůbec není právě k smíchu, když někdo letí 160km/h v obci. Jediné co je na tom šťastné je, že tam zrovna nikdo nešel, protože kdyby tam šlo třeba nějaké dítě, tak už by se Rudis asi něměl ani z čeho zotavovat, kdyby byl u toho Otec dítěte.
mmj. to video u prvního příspěvku je také v obci.
Tvl. jak kdyby tady okolo nebylo kde to zkoušet mimo obec :x
KTM 250 SX-F
bývalo i 265PS, 471 Nm on 1,9TDI :-/
Kupte si Mercedes, kupte si Audi, stejně všichni skončíte u BMW :-D
Uživatelský avatar
Thomy
Aktivista
Příspěvky: 1122
Registrován: 11 kvě 2008, 09:00
Bydliště: Benešovsko

Příspěvek od Thomy »

A jéje zase další moralista.. Sáhni si do svědomí, jestli máš vůbec právo moralizovat.. Jestli máš nad hlavou svatozář, tak se potom upřímně omlouvám.
Octavia I ASV
Impreza WRX 195kW
Hrib
Přispěvovatel
Příspěvky: 222
Registrován: 27 čer 2011, 14:43
Bydliště: Praha 10

Příspěvek od Hrib »

Hele Kornoute a jak ty víš co se stalo? Mně, r.martince a všechny by to taky zajímalo
Uživatelský avatar
Ladas
Aktivista
Příspěvky: 34705
Registrován: 28 led 2008, 00:30
Odpovědi: 1
Bydliště: Praha

Příspěvek od Ladas »

tak to je snad vidět podle těch čar ne...
Oct ALH 66Kw-4??Nm 1??PS
klika,písty,ojnice,saní ARL včetně IC,vedení 60mm,turbo Hybrid-Oleg,trysky PP764+11mm hlava DPF ON
SW Dieselpower
jednohmota+HDS57+VR6 přítlačák,převodovka GGU,brzdy CupraR 323mm př. 288x22mm zad. CO JEDE MUSi BRZDIT!
mvolesko2
Přispěvovatel
Příspěvky: 276
Registrován: 14 zář 2008, 16:15

Příspěvek od mvolesko2 »

ono je asi uplne jedno jak se to stalo, je to nehoda se zranenim takze to bude setreny jako velka nehoda, takze policajty bude zajimat uplne vsechno od vzorku na gumach, az po to jaktoze to ma STK kdyz je tam jinej motor nez ma mit atd. pojistovnu to bude taky zajimat

kazdej dela obcas blbosti nebo klukoviny ale obcas zato nekdo pekne zaplati


taky sem mel takovyho golfa a vim co to umi tezkej predek lehkej zadek hafo vykonu, taky se mi povedli v obci hodiny a taky sem nejezdil predpisove a muzu bejt rad ze se nikdy nic nestalo
MAHA LPS3000 4X4 DYNO
Nejlepsi palivo je CH4 !
Hrib
Přispěvovatel
Příspěvky: 222
Registrován: 27 čer 2011, 14:43
Bydliště: Praha 10

Příspěvek od Hrib »

Ladas: jasně, ale nemusej se tady psát takový věci, ne? Přece jenom je to se zraněním a vzhledem k tomu, že u sebe nemůže mít tel, tak to asi nebude úplně "banální".. A když se uzdraví a koukne sem, tak místo podpory uvidí takovýhle řeči o dítěti atd. Sám má dvě malý.. A nevím, proč když je to člověk z fóra, tak se do něj hned obouváte.. Přesně jak píše Michal: ano, udělal chybu, dál bych to neřešil a držel mu palce, ať se z toho vyseká a je všechno v pohodě..

P.S: Ladas myslel jsem to tak, jestli Kornout náhodou neví co se to stalo nebo co třeba Rudovi je..
Uživatelský avatar
Vici
Aktivista
Příspěvky: 7509
Registrován: 07 srp 2008, 09:14

Příspěvek od Vici »

Nevšiml jsem si, že by někdo psal, že mu to přeje nebo aby se neuzdravil, takoví lidi tu snad ani nechodí.

Nicméně kdo dělá chujoviny tak občas narazí :(

Snad se brzdo uzdraví a nebude z toho moc velký průser a třeba se i poučí
xshreck
Přispěvovatel
Příspěvky: 643
Registrován: 19 čer 2012, 17:57
Bydliště: UH

Příspěvek od xshreck »

Hrib píše:Ladas: jasně, ale nemusej se tady psát takový věci, ne? Přece jenom je to se zraněním a vzhledem k tomu, že u sebe nemůže mít tel, tak to asi nebude úplně "banální".. A když se uzdraví a koukne sem, tak místo podpory uvidí takovýhle řeči o dítěti atd. Sám má dvě malý.. A nevím, proč když je to člověk z fóra, tak se do něj hned obouváte.. Přesně jak píše Michal: ano, udělal chybu, dál bych to neřešil a držel mu palce, ať se z toho vyseká a je všechno v pohodě..

P.S: Ladas myslel jsem to tak, jestli Kornout náhodou neví co se to stalo nebo co třeba Rudovi je..
žije ... já myslím že je lepší, když sem pak člověk dojde sám a dá nějaké info. Mě by se nelíbilo, kdyby mě někdo takhle na foru rozebíral ... :)
Uživatelský avatar
Ladas
Aktivista
Příspěvky: 34705
Registrován: 28 led 2008, 00:30
Odpovědi: 1
Bydliště: Praha

Příspěvek od Ladas »

Mě by se to taky nelíbilo ale nejni se čemu divit,já taky mám prcka a po pravdě když někdo protáhne v ulici motorku mám chuť po něm hodit květináč a strefit se,nemám to rád a podle toho se i chovám no doufejme že Ruda bude mít chvilku jen papíry v úschovně poučí se dá se dohromady a jedeme dál...
Oct ALH 66Kw-4??Nm 1??PS
klika,písty,ojnice,saní ARL včetně IC,vedení 60mm,turbo Hybrid-Oleg,trysky PP764+11mm hlava DPF ON
SW Dieselpower
jednohmota+HDS57+VR6 přítlačák,převodovka GGU,brzdy CupraR 323mm př. 288x22mm zad. CO JEDE MUSi BRZDIT!
puci
Aktivista
Příspěvky: 1194
Registrován: 26 říj 2008, 19:18
Bydliště: poprad

Příspěvek od puci »

Ladas píše:Mě by se to taky nelíbilo ale nejni se čemu divit,já taky mám prcka a po pravdě když někdo protáhne v ulici motorku mám chuť po něm hodit květináč a strefit se,nemám to rád a podle toho se i chovám no doufejme že Ruda bude mít chvilku jen papíry v úschovně poučí se dá se dohromady a jedeme dál...
Mám podobné pocity, ale myslím, že tieto názory človek nadobudne až ked je rodičom. alebo životnými skúsenosťami.
bývalka OI, ALH, ex taxík, 433 000, egr+kat off, PP764, GT1749VA, výfuck 63,5mm, FMIC, soft Profituning, 312x25 mm+232x9 mm, TT puky, bilstein B4, jednohmota+HDS, 167 PS/340NM
aktuálne šrotik po k...tovi Seat Alhambra AUY
mvolesko2
Přispěvovatel
Příspěvky: 276
Registrován: 14 zář 2008, 16:15

Příspěvek od mvolesko2 »

Ladas píše:Mě by se to taky nelíbilo ale nejni se čemu divit,já taky mám prcka a po pravdě když někdo protáhne v ulici motorku mám chuť po něm hodit květináč a strefit se,nemám to rád a podle toho se i chovám no doufejme že Ruda bude mít chvilku jen papíry v úschovně poučí se dá se dohromady a jedeme dál...

presne tak, taky mam takove pocity ale je to od doby co se clovek stane rodicem
MAHA LPS3000 4X4 DYNO
Nejlepsi palivo je CH4 !
r.martinec
Aktivista
Příspěvky: 1512
Registrován: 24 kvě 2010, 19:26
Bydliště: Mladá boleslav -okolí

Příspěvek od r.martinec »

děti jsou NEJVÍC.starat se o ně.to ví každý.ale ať je Ruda co nejdřív v cajku.jinak mě nasere
tommi 81
Přispěvovatel
Příspěvky: 483
Registrován: 29 lis 2008, 10:28

Příspěvek od tommi 81 »

Pokud se pamatuju dobře tak to není tak dlouho co ze stejnýho důvodu rozprodával oktu,takže s tím poučením bych si nebyl tak jistej, a když se podívám na ty fotky tak bych vám co ho tady obhajujete přál ho tam v tom protisměru potkat když dělal ty 70-metrový čáry bokem,asi byste mluvili jinak,pokud by byla ještě příležitost. Nevím pro koho má zdraví,život děcka větší cenu než dospělýho,pro mě ne.
Za mě Kornout palec nahoru za formu a za odvahu.
Odpovědět

Zpět na „Vozy členů fóra“