pikaso 1.6 HDi kurna šopa toš to néé to je teda moc

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32862
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

lukeso1 píše:zdarec chlapi mám trošku problém s 1.6 hdi přívod a vratku mám vyvedenou do kanystru takže vidím jak saje a vrací se všechno mi letí z čerpadla do vratky a tlak samozžejmě na railu 0 co te je za kravinu že čerpadlo saje ale vytláčí do vratky místo do railu?
nechci tě svést na špatnou stopu ale myslím že jsem to už měl, čerpadlo jsme museli vymontovat a byla špatná jedna hlava, čerpadlář se stím vrtal tři dny a prej už nevěřil že to čerpadlo pojede,
lukeso1
Nováček
Příspěvky: 11
Registrován: 29 pro 2017, 16:18

Příspěvek od lukeso1 »

to snad ne to auto normálně jezdilo jen se zadřelo olejové čerpadlo motor a turbo KO tak se udělala GO ated tohle jsem z toho jelen že čerpadlo tlačí do vratky místo do railu a tlačí dost když jsem při startování uškrtil tu vratku tak mito hned ufouklo
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19315
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

jak dlouho to bylo "mimo provoz"
jednou na P407 RHR se dělala hlava, po týdnu jak se to složilo nešlo natočit,jak píšeš cty všechno šlo zpátky do nádrže,vstřiky zaschlý=asi biosložka...dodnes nechápu..
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5465
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Příspěvek od ROMEK »

roman1648 píše:jak dlouho to bylo "mimo provoz"
jednou na P407 RHR se dělala hlava, po týdnu jak se to složilo nešlo natočit,jak píšeš cty všechno šlo zpátky do nádrže,vstřiky zaschlý=asi biosložka...dodnes nechápu..
Presne jak píšeš tiež som riešil na HDI čerpadlo majitel nechcel repas tak zháňal druhe cca 3mesiace a potom nešlo auto natočit. Vstreky von poslal na kontrolu a borci volali že su zalepene špice vstrekovačou BIO zložkou z nafty.
Honda CR-V, Peugeot Partner, Škoda 1000MB DELUXE
Odpovědět

Zpět na „Citroën“