Baterka

Jakékoliv dotazy týkající se problémů, údržby vozů koncernu VW. Týká se jen VW/Audi/Škoda/Seat

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Karl
Aktivista
Příspěvky: 1228
Registrován: 23 led 2006, 16:56
Bydliště: Trenčín

Baterka

Příspěvek od Karl »

Už ale šesť krát som riešil problém s tým, že motor točil ale nechcel chytiť niekedy aj chytil len všetky autá mali ten istý Symptóm a to, že pri otočením klúča v zapalování sa vymazali hodiny. Včera som riešil ten istý problém na Seate len mi je divné, že Baterka má mesiac a, ževraj to nulovalo hodiny hneď od vtedy ako sa vymenila, netvrdím, že nemôže byť aj nová baterka zlá len by ma zaujímalo či sa niekto už zamýšlal nad týmto problémom. Či je chyba v tom, že jednotlivé kontakty na baterke skratujú medzi sebou alebo niaka iná závada? Ináč na všetkých baterkách bolo dosť destilovanej vody a nepomohlo ani nabitie.
Ešte, že existujú benzíny ináč by boli mechanici bez roboty :) preto mám 911 Turbo :) :DD
Raptor181
Přispěvovatel
Příspěvky: 648
Registrován: 23 led 2006, 14:06
Bydliště: West Slovakia - Ba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Raptor181 »

Skus zmerat odber auta v klude. Mozno ti to nieco vybija.
Škoda SuperB Combi
-- na úvod řekla "ale já nekouřím" ... a já si v duchu říkal "ale začneš" --
Autodiagnostika, autoelektrika, montáž temp., autoalarmy, parkovacie, central.
Uživatelský avatar
dalik
Přispěvovatel
Příspěvky: 228
Registrován: 24 led 2006, 21:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Baterka

Příspěvek od dalik »

Karl píše:Už ale šesť krát som riešil problém s tým, že motor točil ale nechcel chytiť niekedy aj chytil len všetky autá mali ten istý Symptóm a to, že pri otočením klúča v zapalování sa vymazali hodiny. Včera som riešil ten istý problém na Seate len mi je divné, že Baterka má mesiac a, ževraj to nulovalo hodiny hneď od vtedy ako sa vymenila, netvrdím, že nemôže byť aj nová baterka zlá len by ma zaujímalo či sa niekto už zamýšlal nad týmto problémom. Či je chyba v tom, že jednotlivé kontakty na baterke skratujú medzi sebou alebo niaka iná závada? Ináč na všetkých baterkách bolo dosť destilovanej vody a nepomohlo ani nabitie.
Muze byt nekde v silovem vedeni (ke starteru nebo ke kostre) velky prechodovy odpor nebo muze byt pridreny starter.
TURBO
Sběrač informací
Příspěvky: 37
Registrován: 24 led 2006, 08:32
Bydliště: sc

Baterka

Příspěvek od TURBO »

Může to být jak píše dalik , měl jsem podobný problém a dělal mi to kabel od kostry jsem ho vyčistil a dotáhl a vše bylo ok
Raptor181
Přispěvovatel
Příspěvky: 648
Registrován: 23 led 2006, 14:06
Bydliště: West Slovakia - Ba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Raptor181 »

Presne tento problem ma teraz kamos....Hned mu to budem tlmocit.
Škoda SuperB Combi
-- na úvod řekla "ale já nekouřím" ... a já si v duchu říkal "ale začneš" --
Autodiagnostika, autoelektrika, montáž temp., autoalarmy, parkovacie, central.
Odpovědět

Zpět na „Údržba/problémy VW group (DIESEL)“