Rada jaký motor

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

souhlas, kdyby s těma kilákama někteří chytráci furt nešukali...
tak má auto najeto, no a co, pokud o ně bylo staraný, nevidím problém, je plno aut s půl megem nebo víc v kolech a nepoznáš to na nich
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

souhlas, kdyby s těma kilákama někteří chytráci furt nešukali...
tak má auto najeto, no a co, pokud o ně bylo staraný, nevidím problém, je plno aut s půl megem nebo víc v kolech a nepoznáš to na nich
u nás na firmě je/bylo spousta OII co měly za 5let najeto 400tis. i víc, po pěti letech se to dá do aukce pro zaměstnance
auta měly pravidelnej servis a lidi co to koupili s tím jezdí dodnes bez problémů
anydraj
Aktivista
Příspěvky: 1408
Registrován: 27 črc 2006, 07:05
Bydliště: Island

Příspěvek od anydraj »

A jak rika Ladas U BMW koupit setrvak...
Balik jak svina, myslim, ze prebije tech 15 kilo matrosu
cenu auta.
Horkej brambor co se prehazuje
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

hele, už za dob e36 se říkalo že koupit když to má tak do 150tis.km nebo tak 300 když už je všechno vyměněný... (noteeth)
já měl TDSo prodával jsem to s 292tis. jako všechno ještě OK ale pak se to rozsypalo pomalu naráz...čerpadlo šlo srát, fouklo těs. pod hlavou a ve finále se rozsypala spojka ;)
borca mě bylo líto tak jsem mu to spravoval za materiál
jinak ale jezdí dodnes s nějakýma 400tis. najetýma, už to ale fest hnije..
anydraj
Aktivista
Příspěvky: 1408
Registrován: 27 črc 2006, 07:05
Bydliště: Island

Příspěvek od anydraj »

Je dobre vedet, ze nekdo dela charitu.
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

někdy to tak je no...bylo to vedle do vesnice tak jsem nechtěl mít pověst že jsem mu prodal krám před rozpadnutím ;)
arlie
Přispěvovatel
Příspěvky: 703
Registrován: 01 led 2011, 21:08
Bydliště: Hnátnice

Příspěvek od arlie »

Ten muj motor mel najeto pres 300tis ale byl po vetsi oprave. Vse uplne v super stavu. Interier, podvozek, naprava i lak. Auto jakoby melo najeto 100tis. Proto jsem ho vzal ikdyz melo tolik najeto. Dam jinej motor a snad bude slapat.
Audi A6 Avant 3.0 tdi ASB
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

tak asi záleží kdo se na té větší opravě vyřádil že ;)
arlie
Přispěvovatel
Příspěvky: 703
Registrován: 01 led 2011, 21:08
Bydliště: Hnátnice

Příspěvek od arlie »

roman1648 píše:tak asi záleží kdo se na té větší opravě vyřádil že ;)
To samozřejmě. Snad to nový motor chvilku vydrží.
Audi A6 Avant 3.0 tdi ASB
rosta tdi
Přispěvovatel
Příspěvky: 247
Registrován: 06 led 2008, 19:33
Bydliště: okr.Svitavy

Příspěvek od rosta tdi »

BMW v 330d je dobrý auto ,fakt to málo žere,to je skutečně neuvěřitelný.ale jak to koupíš ve špatnej okamžik ,tak se nebudeš stačit divit.A vyměnit jednu věc na 100% nikdy nestačí.Já jsem s tím nalítal skoro 100tis. a ted to začalo a konec investic v nedohlednu.O to horší je ,že ty 6 kvaltový špérky nejdou ani opravovat a jetý bud nejsou ,nebo jsou taky v kýblu.Jedině novou za cenu druhýho auta. Zvažuji že se vrátím ke koncernu,jenže co koupit za motorizaci? A koupit min Audi protože ten baworák je přeci jenom pořád lepší jak škodovka.
Na bmw si připrav min.15litrů na spojku a min.9tisíc za jeden vstřikovač.Ted záleží co turbo,kardan ,diferák a taky bacha na poloosy a chladící systém celkově.Hadice to mají většinou za sebou a koupíš jedině originál.Přední náprava to je taky radost ,když se to sejde.A ted když ta převodovka už nebude nic moc? Ten 6 válec má hromadu síly a prostě ty vůle to po těch kilometrech nadělá.Ty auta mají prostě nalítáno a jsou všechny smotaný dolů.Z toho výběru co tu máš z toho jasně vypadne BMW ,ale musíš mít štastnou ruku. a to jsem zde zdaleka nenapsal všechny nemoce,které tě na 100% potkají.Ale zase to pěkně jede :-D Možná lepší koupit 330i
Octavia 1.9TDi 66KW motor ALH r.v 2001
BMW E46 330d 150Kw Touring, individual, speciální edice r.v 2004 M57/TU
BMW E46 330Ci cabrio r.v 2005 M54
arlie
Přispěvovatel
Příspěvky: 703
Registrován: 01 led 2011, 21:08
Bydliště: Hnátnice

Příspěvek od arlie »

Nakonec asi zůstanu u tdi. Sehnal jsem motor za dobrou cenu, tak se uvidí jak to pošlape. Když to dá alespoň 100tis km bez vážnější poruchy, která nebude stát desítky tis kč, tak budu spokojenej.
S tím s-linem se mi jezdí dobře, krásně to sedí, a quattro je taky fajn. Uvidíme co bude, do týdne snad bude auto hotový.
Ale taky jsem začal uvažovat i o benzínu. Zaujalo mě 2.0tfsi a kámoš říkal, že v A4 je to super věc, akorát jedině quattro, protože to hrabe i na trojku :)
Audi A6 Avant 3.0 tdi ASB
bjukemen
Aktivista
Příspěvky: 1365
Registrován: 22 lis 2007, 01:57

Příspěvek od bjukemen »

asi 330D by som povedal s tym ze nieco si odlozit bokom na pripadne opravy, ale to je pri kazdom aute..2,7hdi je fajn len 407 a coupe duplom je tazke ako svina,a automat tiez nieje ziadne treno, v manuali sa nikdy nerobil..no kulutra chodu atd je uplne niekde inde ako pri radovych 6valcoch ;)
Alfa Romeo 156 sw 2,4 JTD 110kw@ 142,3kw

Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Ostatní technika bez rozlišení značky“