už se nevyplácí jezdit na biosračky :-)

..jak jezdit na Slunečnicový, Řepkový, Olivový a podobné oleje ... a nebo, jestli někdo ještě jezdí na naftu, tak o naftě :-) či bionaftě

Moderátoři: šulda, radluk, Moderátoři

Odpovědět
Krki
Přispěvovatel
Příspěvky: 70
Registrován: 24 říj 2012, 19:24
Bydliště: Brno

už se nevyplácí jezdit na biosračky :-)

Příspěvek od Krki »

Tak v jednom mém autě, které používám pracovně jezdím hlavně ze sportu a pro dobrej pocit na Binaftu už statisíce kilometrů. Vždycky to b\lo tak, že třeba nafta stála 34 a binafta 28, tak rozdíl 6 korun na litru, mě vždycky zahřál na srdci, když jsem tankoval, ale nyní - nafta za 28,8 ( na slevovou kartu ještě o korunu na litr míň, takže 27,60 a Binafta 26,30, takže rozdíl 1,30, to už neuspokojí ani mě.. asi vezmu po 450 000 km , kdy Octávka jezdila jen a pouze na Bionaftu N A F T U ....

http://www.vena-trade.eu/cs/mdl/stanice ... ce-lipovec

Ještě chvíli a bude Bionafta dražší , než normální nafta a budou na to jezdit jenom gurmání, jak na Verva Diesel a Shell V power :-) :-) :-) Dražší = lepší, no ne
jm
Přispěvovatel
Příspěvky: 76
Registrován: 24 lis 2009, 13:54

Re: už se nevyplácí jezdit na biosračky :-)

Příspěvek od jm »

Krki píše:Tak v jednom mém autě, které používám pracovně jezdím hlavně ze sportu a pro dobrej pocit na Binaftu už statisíce kilometrů. Vždycky to b\lo tak, že třeba nafta stála 34 a binafta 28, tak rozdíl 6 korun na litru, mě vždycky zahřál na srdci, když jsem tankoval, ale nyní - nafta za 28,8 ( na slevovou kartu ještě o korunu na litr míň, takže 27,60 a Binafta 26,30, takže rozdíl 1,30, to už neuspokojí ani mě.. asi vezmu po 450 000 km , kdy Octávka jezdila jen a pouze na Bionaftu N A F T U ....
http://www.vena-trade.eu/cs/mdl/stanice ... ce-lipovec

Ještě chvíli a bude Bionafta dražší , než normální nafta a budou na to jezdit jenom gurmání, jak na Verva Diesel a Shell V power :-) :-) :-) Dražší = lepší, no ne
No počkej máš za to že to ještě půjde o koruny dolu?
Jo jinak souhlasím!
jm
Přispěvovatel
Příspěvky: 76
Registrován: 24 lis 2009, 13:54

Re: už se nevyplácí jezdit na biosračky :-)

Příspěvek od jm »

Krki píše:Tak v jednom mém autě, které používám pracovně jezdím hlavně ze sportu a pro dobrej pocit na Binaftu už statisíce kilometrů. Vždycky to b\lo tak, že třeba nafta stála 34 a binafta 28, tak rozdíl 6 korun na litru, mě vždycky zahřál na srdci, když jsem tankoval, ale nyní - nafta za 28,8 ( na slevovou kartu ještě o korunu na litr míň, takže 27,60 a Binafta 26,30, takže rozdíl 1,30, to už neuspokojí ani mě.. asi vezmu po 450 000 km , kdy Octávka jezdila jen a pouze na Bionaftu N A F T U ....
http://www.vena-trade.eu/cs/mdl/stanice ... ce-lipovec

Ještě chvíli a bude Bionafta dražší , než normální nafta a budou na to jezdit jenom gurmání, jak na Verva Diesel a Shell V power :-) :-) :-) Dražší = lepší, no ne
No počkej máš za to že to ještě půjde o koruny dolu?
Jo jinak souhlasím!
Krki
Přispěvovatel
Příspěvky: 70
Registrován: 24 říj 2012, 19:24
Bydliště: Brno

Příspěvek od Krki »

to já nevím, to neví asi nikdo, ale byl jsem v USA na služebce, před vánocema jsem se vrátil, a tam cena PHM - benzínu padla za posledního půl roku ze 3,80 USD/galon na 2,88 USD/ galon a říkají, že to furt padá, tak si myslím, že u nás by to mohl padnout na nějakejch 25 CZK/ litr, ale těžko říct :-)
Dr.Spiegel
Přispěvovatel
Příspěvky: 871
Registrován: 23 pro 2013, 07:41
Bydliště: Praha

Příspěvek od Dr.Spiegel »

To je hrůza, to už se pomalu ani na ten použitej friták nebo hydrauliku nevyplatí jezdit....chjo. :(
Berlingo 1.9D DJZ Bosch
jm
Přispěvovatel
Příspěvky: 76
Registrován: 24 lis 2009, 13:54

Příspěvek od jm »

Dr.Spiegel píše:To je hrůza, to už se pomalu ani na ten použitej friták nebo hydrauliku nevyplatí jezdit....chjo. :(
No hlavně měnit zhavky! A čekat co odejde.
Dnes Ono nafta 27.90kč
Krki
Přispěvovatel
Příspěvky: 70
Registrován: 24 říj 2012, 19:24
Bydliště: Brno

Příspěvek od Krki »

Jak říkám,
za chvilku si budou moci dovolit jezdit na EKONAFTU pouze movitější lidé,
kteří si myslí, že když tankují dražší naftu, tak je zároveň o hodně lepší:-) :-)
bude to fajnový zboží jak Shell V Power :-))
Uživatelský avatar
Pelep
Přispěvovatel
Příspěvky: 367
Registrován: 08 črc 2014, 17:07
Bydliště: Jižní Čechy

Příspěvek od Pelep »

Já budu pořád jezdit na tu nejlevnější slunečnici s něčim co jí naředí, protože každá úspora je úspora. Najedu cca 2tkm měsíčně, takže ušetřim max tak 7 stovek při těhle cenách, ale zahoďte sedm kil každej měsíc jen tak :-D
BMW E46 328i automat LPG
Passat b5 1.9 TDI-PD 85 kW 4Motion
EX:
BMW 318 TDS, chip, kat i egr pryč, jezdim na friťák nebo vyjetou hydrauliku.
Peugeot 106 1.4 Sport, Felda 1.3, Opel Kadett, Mazda 121
Odpovědět

Zpět na „Jak se jezdí na rostlinu, nebo i na naftu“