Držte se, budeme utahovat šrouby

zcela mimo automobilovou tématiku

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
tuner
Aktivista
Příspěvky: 2767
Registrován: 24 led 2006, 11:32
Bydliště: Carlow (IRL), nebo skoro Brno

Příspěvek od tuner »

G2,r88,mTDI,4x4,přev.ASD,ABS/EDS,Digifiz,klima, moped Honda VTR
A4,r99, 2,5TDI, AFB, 670t.km
Dr.Spiegel
Přispěvovatel
Příspěvky: 871
Registrován: 23 pro 2013, 07:41
Bydliště: Praha

Příspěvek od Dr.Spiegel »

Berlingo 1.9D DJZ Bosch
Dr.Spiegel
Přispěvovatel
Příspěvky: 871
Registrován: 23 pro 2013, 07:41
Bydliště: Praha

Příspěvek od Dr.Spiegel »

Rakušákům definitivně jeblo v bedně.

http://auto.idnes.cz/rakousko-snizeni-r ... tomoto_fdv
Toto opatření má snížit množství emisí z projíždějících vozidel (Immissionsschutzgesetz-Luft, zkratka IG-L). Pokud v daném úseku pojedete rychleji, kromě pokuty za překročení rychlosti hrozí ještě další pokutu za znečišťování životního prostředí, která je až dva tisíce eur.
(LOL) (wallbash)
Berlingo 1.9D DJZ Bosch
Uživatelský avatar
titan0306
Aktivista
Příspěvky: 4302
Registrován: 10 bře 2006, 21:47
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od titan0306 »

Dr.Spiegel píše:Rakušákům definitivně jeblo v bedně.

http://auto.idnes.cz/rakousko-snizeni-r ... tomoto_fdv
Toto opatření má snížit množství emisí z projíždějících vozidel (Immissionsschutzgesetz-Luft, zkratka IG-L). Pokud v daném úseku pojedete rychleji, kromě pokuty za překročení rychlosti hrozí ještě další pokutu za znečišťování životního prostředí, která je až dva tisíce eur.
(LOL) (wallbash)
No nevím, ale logicky pokud pojedu v daném úseku 130km/h a budu točit 2500ot. a pojedu tento úsek např. 10min. tak teď to pojedu 80km/h a budu to točit také 2500ot. na nižší převod, ale pojedu to 15min. takže mi vychází, že v daném úseku vyplodím více spalin.
Nebo se pletu?
Tel:776005385 Nový Bor
tuner
Aktivista
Příspěvky: 2767
Registrován: 24 led 2006, 11:32
Bydliště: Carlow (IRL), nebo skoro Brno

Příspěvek od tuner »

G2,r88,mTDI,4x4,přev.ASD,ABS/EDS,Digifiz,klima, moped Honda VTR
A4,r99, 2,5TDI, AFB, 670t.km
Dr.Spiegel
Přispěvovatel
Příspěvky: 871
Registrován: 23 pro 2013, 07:41
Bydliště: Praha

Příspěvek od Dr.Spiegel »

Tak teď pro změnu budou utahovat šrouby mladým. Nejen že tu mladej člověk pořádně nesežene práci-když už sežene tak za směšnej peníz ale ještě ho tu budou kvůli nesmyslům buzerovat a je vyšší riziko, že přijde o ŘP. No, když se na to podívám, už teď spousta mladých utíká do zahraničí, protože chápou že v tomhle státě plném udavačských bolševiků je nic dobrého nečeká, tak teď mají o argument navíc. A vydělávat na důchody pak bude kdo......cikáni? :D

Tady jeden komentář za všechny:
Spousta z vás se zde schovává za body a zapomínáte, kde všude se body sbírají. Jezdím denně po Praze, znám různý schovky a přesto jsem ztratil během posledních tří roků deset bodů - Střešovická dolů v 3:32 na 40 jsem jel 45, křižovatka I.P. Pavlova mi padla žlutá a tak jsem ji proletěl rychlostí 59km/h, Jižní spojka ve 4 ráno Passat na snížení z 80 na 50 jsem jel 62, tunel Mrázovka a snížení ze 70 na 50 a mých 57. Nakonec největší perlička - měření městskou policií na 30 u školy v 23:11 a mých zcela neomluvitelých 37km/h. Myslíte si, že by bylo správné, aby některý z mlaďasů za tohle přišel o řidičák? Body nejsou dogma a skoro ⅔ bourajících neztratila víc než jednou body...
http://www.novinky.cz/krimi/361790-ridi ... antem.html
Berlingo 1.9D DJZ Bosch
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Něco na tom je, ale kdo dělá největší průsery?Zfetovaný mlaďas, který misto v maluše jede v BMW a umí hovno, jede jako hovado bez jakéhokoliv odhadu a zásadu fyziky. Když já jezdil nalitej, jel jsem opatrně, a s vědomím, že nesmím nikomu ublížit. Když vidím ty rozmazlené synáčky, parchanty s kapesným od maminky, první co je bych je na místě činu vzal devítiocasou kočkou a neskutečně je zmlátil, aspoň tehle povl pozná co to je bolest, protože dnešní sračkovití rodiče se bojí svému frackovi jednu nakouřit mezi oči. Neskutečně to pomáhá, hlavně těmhle parchantům. Já bych mu dal individualitu až by se z toho posral.
nepropadat panice...
Dr.Spiegel
Přispěvovatel
Příspěvky: 871
Registrován: 23 pro 2013, 07:41
Bydliště: Praha

Příspěvek od Dr.Spiegel »

Nojo, ale to je pak o výchově. Logicky když si na to auto sám vydělá prací tak si ho bude i víc vážit a jezdit třeba sice svižně ale nedovolí si požít alkohol nebo dokonce drogy a bude dělat všechno pro to, aby si auto neodřel. Ale máš pravdu že rodiče svejm děckám dávaj v dnešní době všechno až pod nos a děcko se nemusí o nic snažit. :-?
Berlingo 1.9D DJZ Bosch
Dr.Spiegel
Přispěvovatel
Příspěvky: 871
Registrován: 23 pro 2013, 07:41
Bydliště: Praha

Příspěvek od Dr.Spiegel »

Paráda. Hned když jsem se dozvěděl že chcou zlevnit MHD tak jsem se sám sebe ptal kde pak ty peníze vezmou, co nám zdraží? No a teď už je to jasný, zpoplatní vjezd do centra. Ve spojení s nízkoemisní zónou se centrum vylidní a obchody budou hromadně krachovat, tím pádem ani nebude důvod do centra jezdit a vyberou tak mnohem menší mýtné než plánovali. No sakra, neříká se tomu "logické myšlení"? :-D

http://praha.idnes.cz/praha-chce-zpopla ... zpravy_mav
Berlingo 1.9D DJZ Bosch
Uživatelský avatar
WOB
Aktivista
Příspěvky: 1727
Registrován: 02 úno 2015, 12:59

Příspěvek od WOB »

za pul roku nasekat 10bodů, tak tohle než bych pustil z huby bych se nad sebou fakt zamyslel. :roll:

Ale je to fake, už jste někdy viděli měřit policajty v 23:11 u školky? Profičel jsem hodně dědin 90-110kmh v noci a nikdy mě nečapli a to jsem jich projel dost. (hm)
Dr.Spiegel
Přispěvovatel
Příspěvky: 871
Registrován: 23 pro 2013, 07:41
Bydliště: Praha

Příspěvek od Dr.Spiegel »

V Praze jsou v noci cajti na každým rohu takže tomu vcelku věřím. Ty jsi odkud? :?
Berlingo 1.9D DJZ Bosch
Uživatelský avatar
TDI tech
Aktivista
Příspěvky: 10231
Registrován: 16 říj 2007, 23:18

Příspěvek od TDI tech »

WOB píše:za pul roku nasekat 10bodů, tak tohle než bych pustil z huby bych se nad sebou fakt zamyslel. :roll:

Ale je to fake, už jste někdy viděli měřit policajty v 23:11 u školky? Profičel jsem hodně dědin 90-110kmh v noci a nikdy mě nečapli a to jsem jich projel dost. (hm)
Napriklad u nas je to tak ze keby sa aspon postavili a merali fakt pri tej skole tak nepoviem nic. Lenze u nas sa postavia tam kde maju cistu ryzu. To je najdu si krasny usek sirokej rovnej cesty kde sa da ist a tam meraju.
passion
Přispěvovatel
Příspěvky: 715
Registrován: 03 úno 2006, 08:04

Příspěvek od passion »

Presne tak. A najlepšie 100-200 metrov od tabule začiatok/koniec obce a ešte k tomu je tá tabuľa pol kilometra od živých duší, obydlí a stavieb. Príklad Zvolen pod zimným štadiónom, v opačnom smere za Bučinou. Osobne jazdím predpisovo, mám to asi z povahy svojej práce. Ale to čo vystrájajú pomáhači mi príde chrapúnske. Treba merať, často a na veľa veľa miestach aj anonymných, skrytých, ale takto?
:roll:
Uživatelský avatar
WOB
Aktivista
Příspěvky: 1727
Registrován: 02 úno 2015, 12:59

Příspěvek od WOB »

Fakt v noci?
Jižní morava a jezdím vysočina, znojmo, vyškov, prostějov...
Dr.Spiegel
Přispěvovatel
Příspěvky: 871
Registrován: 23 pro 2013, 07:41
Bydliště: Praha

Příspěvek od Dr.Spiegel »

Jo fakt v noci. Jel jsem minulej rok v prosinci navečer z Prahy do Opavy. Než jsem vyjel z Prahy, potkal jsem několik hlídek, na další hlídku jsem narazil až před Olomoucí na odpočívadle, ale to byly celníci. Cestou zpátky jsem nikoho nepotkal, až zase před Prahou. K tomu mě navíc stavěli.

Takže je sice hezký že tam u vás na Moravě policajti skoro nejsou, ale zkus se někdy projet po Praze nebo tu delší dobu bydlet. Je to něco úplně jinýho, je tu normálně přefízlováno. (wallbash)
Berlingo 1.9D DJZ Bosch
Odpovědět

Zpět na „Diskuze - MIMO mísu“