kladky GMB - sada dayco nebrat

Jakékoliv dotazy týkající se problémů, údržby vozů koncernu VW. Týká se jen VW/Audi/Škoda/Seat

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

divím se že někdo má svědomí takový sráče prodávat...jo to je ta dnešní anonymita pře e-shopy, reklamovat budeš horko těžko,nebo už nebude komu.. :roll:
Uživatelský avatar
MarfyE34
Přispěvovatel
Příspěvky: 501
Registrován: 06 črc 2011, 10:17
Bydliště: Mordor

Příspěvek od MarfyE34 »

NOVON píše:MarfyE34: Možná by bylo dobré zveřejnit ten shop pro varování ostatním,ne?
Jmenoval se RA-AUTODÍLY Plzeň, ovšem po krátké době to pan ANDRLÍK přejmenoval na jiný obchod a nyní už ho Google nenajde. Zřejmě ukončil činnost, no kéžby !!!
Leon ST FR CUNA 135 kW DSG 210 000 km
E39 530d M57D30 370 000 km
Ex Bora Variant ASZ 513 000 km :roll:

https://imgur.com/FesKPdz
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

montujte SKF nebo INA to je taky čistokrevná čína,

nedávno se na yamaze ybr pokazilo čerpadlo při nájezdu 1.100 km
nové 8,600 kč tak jsem to vadné kochl a :o made in china :o :o

z číny je všechno de o to jak si zdejší dodavatel ohlídá kvalitu a postaví se k případným reklamacím ;)
NOVON
Aktivista
Příspěvky: 1784
Registrován: 09 zář 2009, 20:10
Odpovědi: 1
Bydliště: Kopr

Příspěvek od NOVON »

Miloš: No mám za to,že INA má fabriku na Slovensku.Tedy co jsem kdy měl kladky nebo hydra,tak tam bylo Made in Slovakia..
Za mě tedy INA nebo SNR (Francie).
VW Touran 1.6 MPI BSE 75 kw,LPG
Octavia 2 Combi 1.6 MPI BSE 75kw
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

NOVON píše:Miloš: No mám za to,že INA má fabriku na Slovensku.Tedy co jsem kdy měl kladky nebo hydra,tak tam bylo Made in Slovakia..
Za mě tedy INA nebo SNR (Francie).
máš jen za to nic víc, v té fabrice jsi nikdy nebyl, do té fabiky mám 1O km

příklad vyrábí vodní pumpy a nemají tam slévárnu na hliník, tak prostě přebalujou jak všichni ostatní a když je v práci zrovna dežo kotlár, nebo kotlár laco https://www.google.cz/url?sa=t&rct=j&q= ... VNLALnQjKA


tak se vydrbeš i s inou nebo skf

výrobky z číny jsou v pořádku pokud projdou přísnou kontrolou, hlavně na hlučnost, a spostu jiných testů ;)
Uživatelský avatar
favo
blázen
Příspěvky: 2752
Registrován: 12 úno 2008, 16:29

Příspěvek od favo »

Já bych k tomu dodal jen to, že kdyby se každej druhej nehnal za každou cenu za nejnižší cenou, tak byl měl klid. Zaručená kvalita existuje a jmenuje se originální díl a myslím si že při intezitě výměny rozvodů žádná výmluva proč šetřit neobstojí, natoš kupovat takový díly přes e-shop (LOL)
Opice - banány.
A teď domě šetřílkové. ;)
Golf IV 1.9 TDi ASZ
_________________
favorit 136 L
felicia 1.3 (1.4) MPi
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

favo píše:Já bych k tomu dodal jen to, že kdyby se každej druhej nehnal za každou cenu za nejnižší cenou, tak byl měl klid. Zaručená kvalita existuje a jmenuje se originální díl a myslím si že při intezitě výměny rozvodů žádná výmluva proč šetřit neobstojí, natoš kupovat takový díly přes e-shop (LOL)
Opice - banány.
A teď domě šetřílkové. ;)
orginální díl co to prosímtě je
začni věřit tomu že nevíš o čem píšeš
Uživatelský avatar
favo
blázen
Příspěvky: 2752
Registrován: 12 úno 2008, 16:29

Příspěvek od favo »

Že tohle napíšeš zrovna Ty, který ve většině případů napíšeš úplnou blbost která se ani netýká dotazu mě celkem překvapuje.
Já Ti to teda vysvětlím co je to originální díl, to je takový který koupíš v autorizovaném servisu dané značky v krabici s logem automobilky u kterého Ti garantují kvalitu.
Tam máš kvalitu zaručenou, ale bohužel většina lidí nepřekousne tu cenu a doufá že jinde ušetří.
Golf IV 1.9 TDi ASZ
_________________
favorit 136 L
felicia 1.3 (1.4) MPi
Uživatelský avatar
MarfyE34
Přispěvovatel
Příspěvky: 501
Registrován: 06 črc 2011, 10:17
Bydliště: Mordor

Příspěvek od MarfyE34 »

favo píše:Že tohle napíšeš zrovna Ty, který ve většině případů napíšeš úplnou blbost která se ani netýká dotazu mě celkem překvapuje.
Já Ti to teda vysvětlím co je to originální díl, to je takový který koupíš v autorizovaném servisu dané značky v krabici s logem automobilky u kterého Ti garantují kvalitu.
Tam máš kvalitu zaručenou, ale bohužel většina lidí nepřekousne tu cenu a doufá že jinde ušetří.
Ne ,vetsina lidi na originalni dily z autorizaku proste prachy nema.
Naposledy upravil(a) MarfyE34 dne 11 říj 2015, 10:07, celkem upraveno 1 x.
Leon ST FR CUNA 135 kW DSG 210 000 km
E39 530d M57D30 370 000 km
Ex Bora Variant ASZ 513 000 km :roll:

https://imgur.com/FesKPdz
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

favo píše:Že tohle napíšeš zrovna Ty, který ve většině případů napíšeš úplnou blbost která se ani netýká dotazu mě celkem překvapuje.
Já Ti to teda vysvětlím co je to originální díl, to je takový který koupíš v autorizovaném servisu dané značky v krabici s logem automobilky u kterého Ti garantují kvalitu.
Tam máš kvalitu zaručenou, ale bohužel většina lidí nepřekousne tu cenu a doufá že jinde ušetří.
možná jednou na to přijdeš i když vlastně nepřijdeš protože nejsi od fochu a si prostě bokem vídně
promin no si profik nebo vedlejší kolej ;)
Uživatelský avatar
Tomas.cz
Aktivista
Příspěvky: 14261
Registrován: 06 dub 2006, 13:37
Bydliště: Praha

Příspěvek od Tomas.cz »

[quote="Biimbo"]tak jsem teď dával sadu Contitech s pumpou na rotačku a všechny kladky INA (napínací Litens)

u PD je ale asi možnost trefit na GMB i v kompletní sadě[/quote]

Tak jsem se na PD-8v koukal do sady od Bosche nebo Febi a to samé jako v sadě Contitech, vodící kladka je GMB. Ale v sadách na rotačku jsem našel, jak píšeš, vodící kladky INA.
Nicméně překvapili mě ve Škodovce, pokud je člověk členem NORA systému, tak sada na PD je za slušnou cenu a to jednak samotná a žádná tragedie to nebyla ani při koupi s vodní pumpou.
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

mě třeba ve škodovce taky překvapili,
leta stáli ve stejné frontě jako já a kupovali tam origo díly, které fachčily spíš nefachčili, třeba na spojku sachs jsem měl vždy reklamaci, brzdy origo :roll: prostě origo šmejdy,

co je pozitivní že letos přišli o licenci na autorizovaný servis škoda ;)
NOVON
Aktivista
Příspěvky: 1784
Registrován: 09 zář 2009, 20:10
Odpovědi: 1
Bydliště: Kopr

Příspěvek od NOVON »

Miloš: Já se nebavil o vodní pumpě,ale o kladkách.Pumpy INA nedělá,to vím,proto jsem bral do okty pumpu HELLA..Je mi jasné,že sady INA jsou kompletované,kladky mají svoje kromě napínačky Litens,řemen je od Contitechu..
Ale dávám ti za pravdu,že je dneska v dílech pěkný bordel!
VW Touran 1.6 MPI BSE 75 kw,LPG
Octavia 2 Combi 1.6 MPI BSE 75kw
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

NOVON píše:Miloš: Já se nebavil o vodní pumpě,ale o kladkách.Pumpy INA nedělá,to vím,proto jsem bral do okty pumpu HELLA..Je mi jasné,že sady INA jsou kompletované,kladky mají svoje kromě napínačky Litens,řemen je od Contitechu..
Ale dávám ti za pravdu,že je dneska v dílech pěkný bordel!
oni i ty kladky všechny nedělají, normál přebal, ale projde přísnou kontrolo i na hlučnost, zbytek vyvezou do šrotu, nechcu dělat chytrolína ale zaměstnancům iny spravuji auta tak bár co slyším, třeba na přebalu se nedělá víc jak půl roku protože od těch papírů z čajny chytneš ekzém, ;)

já jen tak normál pokec o nějaké kvalitě a orgiinálu si leta dělám jen nulové iluze a to i třeba u motorkraftu made in turkei, nebo nedal bych si polský šmejd který je i u škodovky orginální díl,
podle mě je to jen o zkušenostech s dodavatelem dílů, nedá se orientovat ani made in germany ani zmačky ani podle ceny
Uživatelský avatar
uiqjirka
Aktivista
Příspěvky: 1291
Registrován: 29 úno 2008, 16:17

Příspěvek od uiqjirka »

Ja za sebe mohu rict, ze za 20let me original nikdy nezklamal, kdezto neoriginal sady nekolikrat ano.
Odpovědět

Zpět na „Údržba/problémy VW group (DIESEL)“