Pozor na zvedáky ! !

co se jinam nevešlo/nehodilo - ohledně aut

Moderátoři: šulda, Moderátoři

petrs777
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 04 kvě 2020, 16:14
Bydliště: Karlovy Vary

Příspěvek od petrs777 »

No co se týče toho stěhování. My jsme na to radši využili službu, která se tím zabývá. Konkrétně tuto https://machinerymovers.cz/sluzby/stehovani-stroju/ a byli jsme spokojeni. Takže mohu jen doporučit.
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

geo píše:Je to fog nejhorší sráč co jsme měli.Po roce se posral motor novej nebyl vyrobce nekomunikoval tak se nechal přemotat chvíli na to jedna závitnice asi za 15 servalo ji to komplet znovu problém s výrobcem po dvou mesících dodal když odešla další hever šel bokem za Litomyšl a popravdě za 6 let o něm nevíme a servis je zdarma v jejich prodloužený záruce.
Ahoj, taky zvařuji novej zvedák a Litomyšl jsem měl už před dvaceti lety FTL 7 když jsem ještě dělal v servisu a dodnes ten zvedák maká, jen nějaký lana vyměnili a revize, jinak OK. Co ten dnešní Lïtomyšl,? Ono se to jmenuje Automotve Litomyšl tuším. Fungujeto jako dřív? Stačil by mě nejakej ten EKO LINE 3 tuny, nemaj tam ani ceník, musím se tam ject mrknout a zjistit vše potřebné.
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32862
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

mám hofmana dvacet let, vyřadili ho v itálii jakože KO, šroub mažu na každé další auto, prostě olejničku prskl prsk, aretace pacek je vyřazena z provoztu, spadlo nám už i auto je to možná deset let, byla za PP kolem gula ledu, naštěstí se nám nic nestalo,

ale pomohlo to , pokud přijede cizí auto kontroluju a autodatách jestli máme správně packy a když ho zvednu čumím než tam vlezu, respekt

na kámoše před pár měsíci, má nový lano hydraulika zvedák spadl vlek, dvouosák, brzděný, 750 kilo
přiskočil spolupracovník toreticky jedna strana 350 kilo zvedl vlek v tahu a kamoš vylezl, vrtulník do brna a je ok, kdybych to neviděl na bezpečnostní kameře nevěřím,
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19315
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

Kluci doufám že to nebyl někdo známej ?? :( ono je to teda jedno to nepřeju nikomu ale jen jestli to nebyl někoho kamarád.... :-?

https://www.novinky.cz/krimi/clanek/na- ... .seznam.cz
JozefC
Aktivista
Příspěvky: 1081
Registrován: 05 kvě 2016, 06:14

Příspěvek od JozefC »

Do piče až sa mi nechce do dielne a ešte robím pod zdvihákom kde parkujem voz. RIP
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32862
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

[quote="JozefC"]Do piče

jozef když padá je důležité pod tím nestát, pokud pád přežiješ naučítě to velké ostražitosti, než tam lezeš skontrolovat packy i rukou pokývat,

na mě už spadlo, příčina byla rychloservis a náledí za kolama po tom náledí se auto svezlo a spadlo,
Rayx
Aktivista
Příspěvky: 2674
Registrován: 23 led 2006, 20:00
Bydliště: jz

Příspěvek od Rayx »

To vůbec nemuselo být na zvedáku=sloupáku ;) Těžko říci, kdo tam měl jakou dílnu, v nájmu od města Praha, je to kousek pod zázemím FK Zlíchov ...

Podle tohoto venku hned za branou, kdoví čím to zvedal ...
Obrázek
Tomas6
Aktivista
Příspěvky: 3461
Registrován: 27 črc 2009, 14:16
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek od Tomas6 »

Bych se vsadil že jako u 99% těchto případů to měl na hevírku z rezervy a byl pod tím vlezený. A koza žádná...
OIII 1.4 TSI 240 000km
FI HTP LPG 340 000km
Uživatelský avatar
WOB
Aktivista
Příspěvky: 1727
Registrován: 02 úno 2015, 12:59

Příspěvek od WOB »

Měl zranění neslučitelná se životem, tak mi nevykládej že mu to sjelo jen z heveru a udusilo. To muselo být něco horšího.
Nissan GT-R 3,8 V6 2015, Toyota 2.0 D4D 2010, Lamborgini Gallardo 5.0 V10 2006, VW Crafter 2.5 TDI 2008, MAN 6x2 26.414 2000
Tomas6
Aktivista
Příspěvky: 3461
Registrován: 27 črc 2009, 14:16
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek od Tomas6 »

Wobe novináři ti napíšou zranění neslučitelná se životem i kdyby ho kousl komár. Ono pokud mu to auto padlo na hrudník,defakto měli pravdu.
OIII 1.4 TSI 240 000km
FI HTP LPG 340 000km
Jarda S.
Aktivista
Příspěvky: 4192
Registrován: 13 lis 2010, 18:11
Bydliště: Netolice, největší prdel v republice

Příspěvek od Jarda S. »

přesně, oni tohle napíšou i kdyby mu to vymáčklo mozek z hlavy (hm) (hm)
Passat AVF 96kw
GIII 1Z 66kw + s764, kat off, egr off, TA
felda 1.3 BMM 95 LPG
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Mám trochu "podobnou" zkušenost..Šéf povídá, mladej koukni zda mu tam neteče olej, zákazník si stěžoval, že má v garáži flek..Auto stálo před dílnou , tak jsem vlezl pod něj , bylo trochu šikmo tak jsem pod převodovku strčil hlavu, že se kouknu zda to u převodovky neteče. A najednou ryc a měl jsem lebku zmáčklou, někdo sedl do auta a začal startovat. Začal jsem neskutečně řvát a naštěstí Trabant hned nechytil..Dodnes si pamatuji ten zmáčklý spánek a ten děs. Všude byly kostky , bohudík pod hlavou jen zem..Tehdy se neříkalo, zranění neslučitelné se životem, ale utrhlo mu to lemberu..
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
váha
Aktivista
Příspěvky: 3874
Registrován: 09 bře 2006, 14:34
Bydliště: královehradecký kraj

Příspěvek od váha »

Tak tim se asi spousta věci vysvětlila (LOL)
Escalade EXT 6.2 AWD flexfuel
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5465
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Příspěvek od ROMEK »

me neco podobne robil hever že prepustil tlak. jak je človek pod tým tak ta to pritlačí a je po tebje od te doby davam radši stavitelnu kozu
Honda CR-V, Peugeot Partner, Škoda 1000MB DELUXE
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

:) Máš pravdu váho, od té doby nevěřím ničemu. Že jsou lidé kreténi a nepřemýšlí, vím už dávno, mnoho lidí je chodící pracovní úraz. Dodnes se v noci otřesu, když si na to vzpomenu, kdysi jsem u Trambusu na rampě/už jsem to asi psal/ seřízoval spojku tím okénkem a klíč mi vypadl díky mastné ruce a vtom řidič, který seděl za volantem, zastartoval..a motor samo chytil. Dodnes jsem mohl jíst hráběmi..jako kámoš, který vyráběl bouchací kuličky..To, že to byl předseda Ksč v baretu, no debil je mi prd platné, bůh mi pomohl. Od té doby všechny vyháním, včechny chvístaly, debily a slintaly , kteří stojí u ponku a překáží, protože jsou nebezpeční, většina průserů se stávala kvůli tomuhle. Ono sedět na ponku a zvednout nohy , když vyrazí auto, u kterého debil zastartoval se pokaždé nestihne. A aby někdo seděl v kabině a pokuřoval a něco se na autě dělalo nestrpím. Zkušenosti pomohou přežít ve zdraví, protože po průseru už je pozdě..,Někdy máš jen jednu šanci...
nepropadat panice...
Odpovědět

Zpět na „Diskuze o autech“