golf vaRiant ASZ-PRODAM

Tato sekce slouží k prezentaci vozů členů tohota fóra.

Moderátoři: šulda, Moderátoři

vladagtd
Sběrač informací
Příspěvky: 36
Registrován: 07 kvě 2015, 09:38
Bydliště: MB

Příspěvek od vladagtd »

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

Ta kola jsou uzasny, jak na to auto delana, zvlaste v tom cernem provedeni! Kdyz jsem je videl poprve na Karlosakove Golfu tak se mi zamlouvaly ale v tomto provedeni jsou z meho subjektivniho hlediska proste mimo spektrum mozneho hodnoceni! :punk:
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
vladagtd
Sběrač informací
Příspěvky: 36
Registrován: 07 kvě 2015, 09:38
Bydliště: MB

diky :)

Příspěvek od vladagtd »

dikess
Naposledy upravil(a) vladagtd dne 18 srp 2015, 10:49, celkem upraveno 1 x.
vladagtd
Sběrač informací
Příspěvky: 36
Registrován: 07 kvě 2015, 09:38
Bydliště: MB

Příspěvek od vladagtd »

jinak kola jsou na vymenu ale sam poradne nevim
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

vladagtd píše:jinak kola jsou na vymenu ale sam poradne nevim
Co znamena "na vymenu"? Jsou poskozene nebo Te "prestaly bavit", pripadne jsou jen sezonni (letni/zimni)? Upresni prosim ;)

Jinak ten IC dostal dost na prdel nebo uz je tak zoxidovanej? (crazy) Puvod, vyrobce, cena, stari, najeto na nem km?
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
vladagtd
Sběrač informací
Příspěvky: 36
Registrován: 07 kvě 2015, 09:38
Bydliště: MB

Příspěvek od vladagtd »

No zvazuji vymenu kola jsou obrana od obrubniku jezdi stim pritelkyne ale nehazou ani nejsou zohybana na vsech dohromady 160g zacazi rovnomerne jinak jsou to 18" a cooler je lancer evo 8 zoxidocanej nevim jak vycisti :/
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

Na to jsem slysel nejakej trik, koupel v necem co zoxidovany casti vyzraly ... ale nevzpominam si uz co nebo jak to bylo, kua! Nevi nekdo?
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
vladagtd
Sběrač informací
Příspěvky: 36
Registrován: 07 kvě 2015, 09:38
Bydliště: MB

Příspěvek od vladagtd »

Nekdo mi rikal coca cola ale nezkousel jsem jen na orezlej chromovej naraznik na mbcki aslo to
Uživatelský avatar
spojkař
Přispěvovatel
Příspěvky: 873
Registrován: 08 črc 2013, 21:42

Příspěvek od spojkař »

mam long beach r17 nebo aristo z r32 obojí sedí perfektněObrázekObrázek
g4 1.9tdi variant PD85kw-swap 96kw komplet se vším,HDS57, 2xoff váha on, 130kw, předek 312/zadek280mm
vladagtd
Sběrač informací
Příspěvky: 36
Registrován: 07 kvě 2015, 09:38
Bydliště: MB

Příspěvek od vladagtd »

ty z r32 jsou paradni :)
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

vladagtd píše:ty z r32 jsou paradni :)
Souhlas, zatimco ty prvni se mi znacne nelibi. Z meho subjektivniho pohledu se tyhle vicepaprsky hodi na japonska auta, "nasim" slusi vice petipaprsky...navic, kdo by se s tim myl (crazy)
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
vladagtd
Sběrač informací
Příspěvky: 36
Registrován: 07 kvě 2015, 09:38
Bydliště: MB

Příspěvek od vladagtd »

asi zustanu u porschat :) jen bych je potreboval prez zimu doladit nejsou nakopane ani zvohyane na vsech 160g zavazi dohoromady ale na jednou je kousek vzatej od odbrubniku a kitovat to nema cenu radsi bych to nekde nechal navarit a doladit jenze nevim kde nemas nejakej kontakt?
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

Samozrejme ze mam. Ostatne muj seznam subdodavatelu je znacny ;)

Mam dodavatele, kterej Ti je nejen zavari ale i vyvazi a celkove zkontroluje. Dale mam dodavatele, ktery je schopen je perfektne nakomaxitovat (Jim muze sam ukazat jejich praci, zajistoval jsem mu kola na jeho 335d).

Nekvalitni fotky mych kol po komaxitu ve volbe "cerna se zlatou perlou":

Obrázek

Obrázek

... omlouvam se, lepsi fotky aktualne nemam. Kola byla nejdrive vyvarena, srovnana, chemicky ocistena, opiskovana sklenenymi kulickami, pak dve vrstvy komaxitu a jednoho bezbarveho laku.

Proste profi prace, mimochodem, nepouzite jsou k prodeji (8jxR17 palcu).
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
vladagtd
Sběrač informací
Příspěvky: 36
Registrován: 07 kvě 2015, 09:38
Bydliště: MB

Příspěvek od vladagtd »

hmm cumiiiiim :) paradni prace a na co to tak cca vychazi?potreboval bych dokapnout kraje a nejak poladit aby vypadali jako nove chtel bych je do stribrne :)
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

Promin, ale netusim, kolik by vysla oprava (nemam sanci odhadnout, neni mi znama mira poskozeni) ale vetsinou je oprava+rovnani do 2000,--, chemie vychazi asi na 1500 a komaxit s piskovanim by u tohodle mel vyjit do 1000,--/kolo, v pripade "proste stribrne" (bez perly) rozhodne levneji.

... pro nekoho mozna drahe, ja si za opravdovou kvalitu rad priplatim, protoze kdyz uz neco delam, tak se snazim poradne (jsem totiz ZP - zasranej perfekcionista) :wink:
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
Odpovědět

Zpět na „Vozy členů fóra“