Politicka situace ve svete

zcela mimo automobilovou tématiku

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Ať se odtrnou všichni od všech, bude více politiků, více pomocníků politiků, více hranic, více celnic, prostě bude všech kšeftů pro flákače dost..Jen ti pitomci dělníci budou makat, aby to uživili a brzo se jim to začne zajídat, protože v Katalánsku bude vládnout LEVÁ a to je vždycky průser. Kecy a slinty a pak pořádně zařezávat soudruzi, my zatím budeme přemýšlet, koho okrademe, aby to chvilku vydrželo... :(
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
WOB
Aktivista
Příspěvky: 1727
Registrován: 02 úno 2015, 12:59

Příspěvek od WOB »

sCitem píše:Zrovna katalánsko....přišlo 43% lidí a z toho 90% se vyhlásilo pro odtržení... takže neměli přes polovinu tak co chtějí dělat za revoluci ? to jak kdybych si s 10 dalšími lidmi řekl, že odtrhnu severní čechy :D...
přišlo k urnám 81,94 procenta z 5,5 milionu voličů
to je 4.506.700 voličů a z nich minimálně 67% volilo pro samostatnou katalánskou republiku tím že zvolili tři strany které se chtějí dotrhnout od španělska, tedy 3.019.489 voličů.
To je 54% Katalánska se chce odtrhnout, volby jsou skutečné, demokratické, hlídané a španělsko a EVROPSKÁ UHNIJE je musí respektovat.

Jericho: Zklidni se jo, rozhodně lepší si sami vládnout než tady mít kokoty co ti furt něco zakazujou. Sám jsi přece psal, že máš auto v pořádku, že tě nějaká chyba na STK nezajímá, sereš na nějaké nařízení EU, tak laskavě drž hubu.
sCitem
Přispěvovatel
Příspěvky: 297
Registrován: 09 zář 2015, 08:15
Bydliště: Bílina

Příspěvek od sCitem »

Já mám tyto informace :)

Obrázek

Celkový počet registrovaných voličů 5 313 564 z toho přišlo k urnám 2 286 217 a z toho 92% se vyslovilo pro odtrhnutí.
O2 BXE 4x4, GTB 1756V
Uživatelský avatar
WOB
Aktivista
Příspěvky: 1727
Registrován: 02 úno 2015, 12:59

Příspěvek od WOB »

1 october 2017 = 1.října 2017, předevčírem bylo, ale 20.prosince 2017 (hm)
navíc tam máš napsaný referendum o odtržení. Já mluvim o volbách kde lidé zvolili strany prosazující odtrhnutí od španělska, o tom že Pitronause musí propustit na svobodu a tak logicky bude pokračovat odtrhávání katalánska...
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Wobe, ty jsi najednou nějaký demokrat a máš plná ústa EU..Podívej se jaká úžasná samostatnost je v Severní Koreji nebo ve Venezuele, ale je v tom rozdíl, z Venezuely utíkají miliony lidí, zatímco ze Severní Koreje jen šílenci, kteří riskují klidně svůj život.. Proto ta EU má tu výhodu, že nikdo nezemře hlady, každý může odejít, bohužel je to společenství, které ty přežrané tak prudí...A teď si vyber, samozřejmě jak tě znám , jistě by jsi chtěl plnou nezpochybnitelnou suverenitu spolu s dotacemi, které by nám šly přes naší celnici poštou a my bychom rozhodovali kolik to bude...Bohužel teď asi zaplatíme za soudruha Babiše jeho podvod s dotacemi a já bych je rozpočítal mezi jeho voliče, přesně na korunu..Já Kataláncům přeji mnoho štěstí, ale jak vidím levou, vždy to bude něco stát a ostatní to zaplatí, stejně jako za gangstera Babiše.. :(
nepropadat panice...
Slavkov
Aktivista
Příspěvky: 4579
Registrován: 09 lis 2007, 15:48
Bydliště: Slavkov u Brna

Příspěvek od Slavkov »

Však Katalůňané toho ve Španělsku zaplatili více než dost ... 8)
GIV Variant TDi ???kW
Uživatelský avatar
WOB
Aktivista
Příspěvky: 1727
Registrován: 02 úno 2015, 12:59

Příspěvek od WOB »

jericho-3 píše:Bohužel teď asi zaplatíme za soudruha Babiše jeho podvod s dotacemi
pozor, dotaci odejmula ČR, pokud ČR odejmula dotaci na stavbu čapího hnízda nejedná se pak o podvod s dotacemi.
Rozhodnutí je zaplatit to z našich kapes je tedy rozhodnutím lidí v ČR nikoliv v EU.
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Nic ještě není jisté, když někdo např finguje nároky na podporu, popřípadě zatají příjmy z trafiky ,tak s ním zatočí bleskurychle, ale pokud má někdo prosperitu díky tomu, že požírá dotace jak z EU tak z našeho rozpočtu, a jsou vyšší než jeho daně , tak spravedliví čecháčci dostanou koblihu, a hoodně slibů a ještě mu dají veškerou moc do rukou..Dřív jsme měli Husáka, teď máme Babiše..Naši bratři nám sem přesunuli jejich "odpad."Oni je na rozdíl od nás již dávno prokoukli... :)
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5463
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Příspěvek od ROMEK »

jericho-3 píše:Nic ještě není jisté, když někdo např finguje nároky na podporu, popřípadě zatají příjmy z trafiky ,tak s ním zatočí bleskurychle, ale pokud má někdo prosperitu díky tomu, že požírá dotace jak z EU tak z našeho rozpočtu, a jsou vyšší než jeho daně , tak spravedliví čecháčci dostanou koblihu, a hoodně slibů a ještě mu dají veškerou moc do rukou..Dřív jsme měli Husáka, teď máme Babiše..Naši bratři nám sem přesunuli jejich "odpad."Oni je na rozdíl od nás již dávno prokoukli... :)
A už vám pomaly chystáme sudruha Fica :D Jericho to su strašne kaleráby co sem píšeš nechlastaj ten rum aspoň cez vánoce (rofl)
Honda CR-V, Peugeot Partner, Škoda 1000MB DELUXE
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Rum to nebyl, ale nemyslel jsem to špatně, naopak. Jen ta shoda je zajímavá a nedovedu si představit, že by nějaký Čech šel na Slovensko dělat byznys, najal si učitele slovenštiny, odborníky přes propagandu a ovládl celou politickou scénu, získal majetek v ceně 90miliard a stal se premíérem...Mám zato, že by jste to nedopustili...A co jsem četl z kuloárů, byli jste údajně rádi, že jste se ho zbavili.. :D
nepropadat panice...
Slavkov
Aktivista
Příspěvky: 4579
Registrován: 09 lis 2007, 15:48
Bydliště: Slavkov u Brna

Příspěvek od Slavkov »

Pěkné shrnutí od člověka, který nesplynul se zdejším politickým stádem...
https://www.novinky.cz/komentare/469261 ... us-ml.html
GIV Variant TDi ???kW
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

Pěkné počtení, doporučuji jerichovi.
(rofl)
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Co shrnul syn svého otce? Že se ta hrozná západní Evropa snaží rozpoutat válku? Jak to můžeme chápat, když byl v OSN šestkrát dán návrh na společné řešení této otázky a Rusko díky tomu, že má právo veta, tak vše zastavilo? Kdo rozjel v Syrii výrobu chemických zbraní, kdo před celým světem slíbil, že dá záruku zato, že Sýrie zničí všechny tyto zbraně? Proč rusáčci blokují vyšetření všech těchto věcí? Pokud to takto půjde dál, mohou OSN zrušit/což se stejně stane/protože rusáčci blokuji téměř vše. Všimněte si, jak jim každý ubližuje, když provedou prasárnu , tak lžou, fabulují a svádějí vše na druhé, i my jsme jim dobří, kopou okolo sebe jako vždy..Tohle je otázka na politickou orientaci každého z nás, podle čehož se také odvíjí názor..Já po zkušenostech z minulosti, současnosti a budoucnosti jsem skálopevně přesvědčen, že Ruská federace je mocnost, kde jsou ve vedení základem "lidské vlastnosti" které jsou nejodpudívější..Mají to geneticky zakodováno už přes 100let..A KLAUS MLADŠÍ MĚ OSOBNĚ , I KDYŽ JSEM ČASTO S JEHO NÁZORY SOUHLASIL přesvědčil o tom co je zač, když jsem si četl jeho příspěvky při první přímé volbě prezidenta, kdy stejně jako ubožák Zeman prohlašoval nebezpečí "nacistického původu" jeho soupeře Schwanzerberga ..Nevím, nevím, jak by se jemu líbílo , kdyby někdo použil pravdivá fakta o tom, že jeho "fašistický" dědeček z matčiny strany pracoval na ministerstvu Slovenského štátu a posílal pochytané Židy do plynu...Tyhle podrazy jsou právě vždy používané rudou , často zakuklenou pakáží a vždy ve vhodnou dobu zaplní internet -např. pedofil Drahoš..Za mě je to pořád stejný houf....
P.S. nikdy neosočuji někoho za původ nebo rodiče, ale tohle se prostě nabízí, opravdu si myslíte, že Klaus starší dostal metál z Ruska jen tak pro legraci?
nepropadat panice...
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

Já věděl, že se chytne (noteeth)
Slavkov
Aktivista
Příspěvky: 4579
Registrován: 09 lis 2007, 15:48
Bydliště: Slavkov u Brna

Příspěvek od Slavkov »

Přesně proto jsem to sem dal...
Jericho, již dvakrát v nedávné minulosti PROKAZATELNĚ ti kokoti vlítli někam pod záminkou chemických zbraní a nebyla to pravda.
Tak co sis to zase vytrhnul z kontextu a meleš za sračky...

OSN sem vůbec netahej, na to ti odpovím, kdo si s tím měřením jiným metrem začal... dvě slova: "Humanitární bombardování".
Dot End.
GIV Variant TDi ???kW
Odpovědět

Zpět na „Diskuze - MIMO mísu“