BMW e34 TDS M51 ??Vyměna těsnění pod hlavou??

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
venashit
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 04 bře 2014, 08:55

BMW e34 TDS M51 ??Vyměna těsnění pod hlavou??

Příspěvek od venashit »

Dobrý den, hledám touto cestou šikovného mechanika co by za smluvenou finanční odměnu vyměnil těsnění pod hlavou, seřídil rozvody a nastavil předvstřik na mechanice. Olomoucký Kraj.
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

no, já TDSa svého času jezdil dost a obávám se že to nebude jen o těsnění...nejlepší je sehnat si druhou hlavu, dneska je to na bazoši,aukru za pár korun, tu si nechat udělat a pak přehodit kus za kus...rozvody jsou na přípravky, není to nic složitýho, předvstřik taky ne, aby nebylo ale po čerpadle
takže good luck - má to cenu ještě spravovat takou vykopávku ?
Není lepší si sehnat nějakou pěknou e39 ??
Bmwrepair
Přispěvovatel
Příspěvky: 501
Registrován: 07 dub 2012, 19:17

Příspěvek od Bmwrepair »

vykopavka jako vykopavka:) I ta 39 s tds motorem je za zenitem zvlast kdyz vidis za kolik se da koupit 3,0d. Pokud ale trvas na oprave stareho tds, hlavu kdyztak mam:)
venashit
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 04 bře 2014, 08:55

Příspěvek od venashit »

Bmwrepair píše:vykopavka jako vykopavka:) I ta 39 s tds motorem je za zenitem zvlast kdyz vidis za kolik se da koupit 3,0d. Pokud ale trvas na oprave stareho tds, hlavu kdyztak mam:)
Na kolik mě ta tvoje hlava vyjde?
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

Bmwrepair píše:vykopavka jako vykopavka:) I ta 39 s tds motorem je za zenitem zvlast kdyz vidis za kolik se da koupit 3,0d. Pokud ale trvas na oprave stareho tds, hlavu kdyztak mam:)
jo, já neříkám že ne ale oproti e34 to nebude tak zhnily třeba, e34 bude mít vyhily držaky zadni napravy,diry pro tlumiče....
de-nitro
Přispěvovatel
Příspěvky: 146
Registrován: 12 úno 2007, 22:44

Příspěvek od de-nitro »

mam kdyztak celej motor se vsim prislusenstvim za 10 000kc
venashit
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 04 bře 2014, 08:55

Příspěvek od venashit »

jo, já neříkám že ne ale oproti e34 to nebude tak zhnily třeba, e34 bude mít vyhily držaky zadni napravy,diry pro tlumiče....
myslíš že to není opravitelna věc? (wallbash)
venashit
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 04 bře 2014, 08:55

Příspěvek od venashit »

jo, já neříkám že ne ale oproti e34 to nebude tak zhnily třeba, e34 bude mít vyhily držaky zadni napravy,diry pro tlumiče....
myslíš že to není opravitelna věc? (wallbash)
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Brzo nastanou časy, že se budou shánět právě tyto vykopávky, až bude možno je považovat za veterány..Až nás úplně otráví nové modely přecpané elektronikou, bude po starších vozech shánˇka..Kdyby mi někdo kdysi řekl, že lidé budou shánět shnilé Octavie,Jawy apod. považoval bych jej za blázna..Nastane trend , že jen buran bude pro zábavu jezdit autem, kterých jsou plné showroomy...IN bude ten, co má něco zvláštního, ze staré doby , kdy kralovalo železo a poctivá mechanika,, samozřejmě z minulého století... :)
nepropadat panice...
Machča
Přispěvovatel
Příspěvky: 121
Registrován: 24 led 2006, 20:22
Bydliště: Panenský Týnec

Re: BMW e34 TDS M51 ??Vyměna těsnění pod hlavou??

Příspěvek od Machča »

Ta doba už je tu :D , moderní auta stojej čím dál tím víc za prd...
BMW E53 M57D30 facelift, BMW E30 2,5 mTDS
Odpovědět

Zpět na „BMW“