Zdvihak elektrohydraulicky-poradte

zcela mimo automobilovou tématiku

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
eazy20
Aktivista
Příspěvky: 2374
Registrován: 03 zář 2007, 19:07

Zdvihak elektrohydraulicky-poradte

Příspěvek od eazy20 »

Aky zdvihak pouzivate vy v dielni? Zaujima ma ktore su najmenej poruchove a ktore idu smerom dole bez nadvihnutia,ja mam skusenost s launchom tlt 240sca,ten ide krasne dole bez potreby nadvihnutia,spolahlivost super. Poprosim konkretne modely.
Golf mk2 1,8T 20V 210kw
Seat Leon Top Sport TDI edicia Supercopa v original stave
Uživatelský avatar
Sayllo
Aktivista
Příspěvky: 1486
Registrován: 05 kvě 2012, 19:05
Bydliště: France

Re: Zdvihak elektrohydraulicky-poradte

Příspěvek od Sayllo »

eazy20 píše:Aky zdvihak pouzivate vy v dielni? Zaujima ma ktore su najmenej poruchove a ktore idu smerom dole bez nadvihnutia,ja mam skusenost s launchom tlt 240sca,ten ide krasne dole bez potreby nadvihnutia,spolahlivost super. Poprosim konkretne modely.
Klasika RAVAGLIOLI
Pont élévateur 2 colonnes electro-mecanique 3T cardan

Mam ich 4, su fakt rychle, dole idu sami, ale garantujem ti ze ta plechova rana po odisteni smerom dole ti bude nahanat infart zakazdym.

Potom mam este 2 6Ton, NEG 2jmotorove snekove, s najazdom a hriadelovou prevodovkou, ktore ani neni pocut, dviham tym tym tie najvecsie vyrobene Craftery (velmi dlhe a robustne ramena) a tazko obrnene policajne T5 a T6 ako pierko...
Passat V6 bdh 180hp 4motion Chip by Kitpower.fr 206hp, Chip by Dynatec.fr 218hp
Uživatelský avatar
Sayllo
Aktivista
Příspěvky: 1486
Registrován: 05 kvě 2012, 19:05
Bydliště: France

Příspěvek od Sayllo »

Do elektrohydro by som uz nesiel. Komplikovane a prevadzka sa predrazuje. hoc kedy to tecie, dost kvilia, netrva dlho a zacnu vrzdat. Celkovo ich prevadzka je hlucna.
Passat V6 bdh 180hp 4motion Chip by Kitpower.fr 206hp, Chip by Dynatec.fr 218hp
eazy20
Aktivista
Příspěvky: 2374
Registrován: 03 zář 2007, 19:07

Příspěvek od eazy20 »

co ja mam skusenost s tym launchom tak to je parada,asi dva roky a uplne bez zavady,stale tichucky,a tie zapadky ked sa odistia tak zvuk v pohode,tak to cinkne iba :D
Golf mk2 1,8T 20V 210kw
Seat Leon Top Sport TDI edicia Supercopa v original stave
dodi911
Aktivista
Příspěvky: 2073
Registrován: 16 zář 2007, 18:38

Příspěvek od dodi911 »

Launch je ok
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Já mám také elektro- hydraulický, už jsem si zvykl, ale kdo chodí pravidelně džemovat a ráno má "šoky" , tak nedoporučuji..Já kolikrát jsem zamyšlen a když najednou zachrastí ty klapky/pojistky/ sevře se mi srdce a stáhnou půlky..Dělám současně u kámoše na trapézové klasické zdviži a tam je člověk klidnější...Když chci dolů, jde to dolů a ne "naopak" Ale samozřejmě pokrok jde dopředu a problémy začnou až nové zdviže začnou dosluhovat... :)
nepropadat panice...
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

to způsobxlo duševní pohnutí všestinedělí (rofl)
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

to způsobxlo duševní pohnutí všestinedělí :)
RAPIDmen
Přispěvovatel
Příspěvky: 556
Registrován: 18 lis 2013, 22:01
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od RAPIDmen »

Ahojte, budem blizkej buducnosti kupovat 2stlpak,...neviem ozaj po čom sa obzerat ( mala dielna na jeden zdvihak) jedno viem že nech nema spodny prejazd medzi stlpami ( pracujem sam) či elektrohydr. alebo šnek...radšej by som niečo take čo viem že ked kupim tak 5 rokov min. sa vtom nebudem musiet vrtat . v praci mame stary Ravagiolli z roku 73" ten sa namaže a rok sa na neho nesiahne teda cca už ( min 10rokov) čiže skorej by som kupil niečo nove a kvalitne(ak sa ešte niečo take vyraba) mate niekto osobnu skusenost tak poradte...DAkujem. a by som zabudol aj dodat budu sa tam zdvihat iba osobne auta a max male dodavky T5,movano,vivaro atd žiadne Maxiky :D
BMW E36 316 limo
BMW E36 316 Coupe
BMW E36 316 Compact
BMW E36 318IS limo
BMW E34 520i limo
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

Je to vše o tom co to má stát...
Třeba špička je OMCN

https://www.auta-zvedaky.com/produkty/p ... -omcn-199g
JozefC
Aktivista
Příspěvky: 1081
Registrován: 05 kvě 2016, 06:14

Příspěvek od JozefC »

Osobne by som už do mechaniky nešiel. Mal som elektromechanický , teraz hydrauliku. Minimálne kôli následnému servisu a prípadnej oprave. Otázkou je koľko chceš investovať a aký máš kvalitný podklad na zemi.
Pepíček
Přispěvovatel
Příspěvky: 848
Registrován: 01 dub 2016, 20:51
Bydliště: Posázaví

Příspěvek od Pepíček »

Jenom malá otázečka. Co komu vůbec vadí, když má hever přejezd? Dělám na heverech s, i bez přejezdu a nic tak hrozného na tom přejezdu nevidím. Vlastně je mi to jedno.
VW Golf IV 85 kW AJM
Mercedes GLK 320 CDi
JozefC
Aktivista
Příspěvky: 1081
Registrován: 05 kvě 2016, 06:14

Příspěvek od JozefC »

Mne osobne nevadí. Ale zavadzia napr. ak máš prevodovku pozdĺž a ťaháš ju von na zdviháku prevodovky.
Odpovědět

Zpět na „Diskuze - MIMO mísu“